O czym chcesz poczytać na blogach?

Cadillac records

ShAkIrA, BeYoNcE i ChRiStInA - Onet.pl Blog

Cole i Pussycat Dolls. Rodney powiedział, że właśnie kończy tworzenie piosenek 'mid tempo' z Beyonce i teraz oboje zamierzają rozpocząć pracę na utworami 'uptempo'. Styl albumu będzie inny niż poprzednich i inspiracją do jego stworzenia jest nowy film Beyonce pt. "Cadillac Records". Płyta wydana zostanie nie wcześniej niż pod koniec bieżącego roku.

DoRcIa (21:35)
13 % loading

Beyonce Knowles || Fan Site - Onet.pl Blog

Producentką!! | Nowy blog:)

 

 

Beyoncé Knowles postanowiła rozpocząć karierę producenta filmowego. Piosenkarka i aktorka podejmie się obowiązków producenta wykonawczego obrazu "Cadillac Records", w którym zagra również jedną z ról. W nowym filmie, opowiadającym o muzycznym światku Chicago lat 50., Knowles wcieli się w rolę legendarnej wokalistki Etty James. Do obsady dołączą również Adrien Brody, Jeffrey Wright, Cedric the Entertainer, Columbus Short, Emmanuelle.

ozzyfeusz.blog

A kasjer został niemal z bezpańskim biletem ("Każda sekunda koncertu jest ważna!"). Wpadliśmy, rozgościliśmy się i... I chyba zawiedliśmy się. Kiedy Burnersi grali przed Budgie i walczyli o życie, byli objawieniem, total czadem. Teraz, kiedy mają już deala (z Jimmy Jazz Records) i nie muszą walczyć, chyba osiedli na laurach. Nie bylo tego mega-czadu, co z Budgie, był za to rock'n'roll o różnym stopniu luzu i złagodzenia.

 Potem Corruption, z którymi mamy sympatyczną anegdotkę.** Wspomnieliśmy obowiązkowow.

Się z blackmetalowej Norwegii, z której przyjechali do Polski. Image też stosowny – Jack Daniels popijany co chwila, wokalista wyglądający jak przeterminowany rockers***, grafiki z bookleta płyty narzucone na wzmacniacze (plus złocone słowa z tytułu płyty: Guitar Gangster Cadillac Blood na każdej kolumnie).

Koncert był zaskoczeniem: niezbyt miłym, jeśli chodzi o Soul Burners i nasze oczekiwania wobec nich; i pozytywnym, jeśli chodzi o Corruption i gwiazdę wieczoru, której nie znaliśmy, a z przyjemną ością poznaliśmy!.

elos.ownlog.com - blog dotyczący rapu

Tyle ludzi już na starcie, zwłaszcza, że koncert był bardzo słabo promowany w mieście. Nie widziałem żadnego plakatu. O całym wydarzeniu dowiedziałem się z popularnej strony z kreską. Wracając do wydarzenia usiadłem w rogu przy stoliku, naprzeciwko mnie siedziała reprezentacja MaxFlo Records. Zamówiłem sobie coś do picia i relaksowałem się przy muzyce granej przez DJ’a Maha. Mahu puszczał głównie starsze numery. Podobał mi się jego set.
      Koncerty rozpoczęły się około 22:10. Na samym początku swoją muzykę zaprezentowała.OSTRY zaprosił samych zagranicznych gości, co jest dla mnie mimo wszystko minusem. Szkoda, że nie pojawił się nikt z Polski. Liczyłem chociaż na skromny udział Kochana. Z drugiej strony nigdy wcześniej na jednej polskiej produkcji nie pojawili się tacy mc jak El Da Sensei, Sadat X, Cadillac Dale, Dan Fresh.
        Album „Ja Tu Tylko Sprzątam” to istne arcydzieło. Po prawie 5 latach (od czasów Jazz w wolnych chwilach) O.S.T.R.owi znowu udało się stworzyć klasyczną płytę. Dzieło jest niemal doskonałe w każdym calu. Świetna.