O czym chcesz poczytać na blogach?

Cadillac escalade

Blog masteuszek16

Komentarzy: 0 2008-01-15 Cadillac Escalade - jest luksusowym samochodem sportowo-użytkowym sprzedawanym przez markę Cadillac, należącą do koncernu General Motors. Jest to pierwsze znaczące wejście w rynek popularnych SUVów przez tą markę. Escalade został wprowadzony do produkcji w 1999 roku w odpowiedzi na niemieckich i japońskich konkurentów oraz na wypuszczonego przez Forda w 1998 roku Lincolna Navigatora. Projekt Escalade od zatwierdzenia wszedł do produkcji po 10 miesiącach.

Escalade oryginalnie bazował na aucie.

Mój własny świat... - bloog.pl

Skończysz zakupy.
- Nie ma sprawy. Papa - rzuciła kiedy zatrzymał się przy chodniku i wysiadła. Skierowała się prosto do niewielkiego sklepu, w którym na wystawie stały manekiny w modnych ciuchach. Zatrzymała się na chwilę i przyjrzała wystawie. Kiedy tak stała mignął jej w szybie czarny Cadillac Escalade.
Zerknęła przez ramię, ale auto zdążyło odjechać. Wzruszyła ramionami i weszła do sklepu.
Nie różnił się dużo od polskich butików, a tym, że były tutaj fotele dla czekających ludzi, tak rzadko spotykane w polskich sklepach. Zerknęła w stronę spodni i zaczęła je.

eber blog

Fur marzen.Kolejnosc bedzie przypadkowa,mniej opisow,ale to przez jebanego bloga.Zaczne od najtanszych.Czyli LEXUS LS430.Bardzo mily produkt Toyoty.Samochod idealny na wyjazd na wieksze zakupy.Np do marketu.Jesli ktos np robi zakupy w Leeroy Merlin,albo na jakiejs gieldzie rolnej,to bez dwoch zdan przyda mu sie CADILLAC ESCALADE czyli najnowsza zajawka raperskiego poludnia USA.Chociaz w sumie teraz West tez sie wozi escaladeami.Teraz wrocimy na chwile do Wloch,zeby przyjrzec sie sportowej klasyce w wykonaniu Maserati Quatroporte Evo V8 i Maserati Spyder Cambiocorsa.O ile mi wiadomo nikt w Polsce nie jezdzi tymi.

Blog th111

Notki
2010-01-02 Tom Kaulitz dostał nagrodę "Eco-Reprimand 2009". Jeździ 2,6 tonowym samochodem : Cadillac Escalade.


Komentarzy: 0 2009-12-26

Let's do it! - News / Na bieżąco - bloog.pl

Wiele możliwości, aby przestać się tym tak mocno zadręczać. Można odmalować wóz, kupić nowy albo... oddać go X-zibitowi do odpicowania ;)

O co chodzi: Davida spotkał pech, bo jego nowa fura Cadillac Escalade SUV została zdewastowana przez hmm... Żeby nie rozpoczynać tutaj dochodzenia powiemy, że mogła to zrobić albo jakaś partia wandali nienawidząca sławnych ludzi albo młody gang wyrządzający szkody, bo tak bez powodu.

Auto jak nowe | Blog miłośników motoryzacji

Inne ciekawe propozycje. Szkoda, że nie wszystkie takie kilku, bądź kilkunastometrowe pojazdy można wynająć w Polsce, ale pojawiły się już pierwsze limuzyny na bazie Hummera, więc zapewne z czasem wybór będzie szerszy. Nie tylko pośród popularnych terenówek, jak BMW X5 Limo, Porsche Cayenne Limo, Cadillac Escalade Limo, czy Lincoln Navigator Limo.

Wnętrze jednego z Hummer’ów H2 Limo.

A teraz równie ciekawe propozycje z innego segmentu niż SUV

Mini Cooper Limousine

Trabant Limo- tak.