O czym chcesz poczytać na blogach?

Bystra

_______ - Onet.pl Blog

I ten wiatr we włosach;)

Siedzę sobie właśnie na lekcji zwanej ti i nudzę się jak mops... a czemu mops się nudzi? i w  ogóle co tu, k**** jest mops? ehhhh;) mogłybyśmy oczywiście poplotkować (i tak w życiu nie zgadniecie o czym), ale jaraszkiewicz - kujon obrzydliwy, postanowił robić notatki z jakiegoś śmiertelnie nudnego wykładu... no może i dziwnie się czuje olewajac totalnie co ten koles do nas mowi, ale nie mam zamiaru udawac ze mnie to interesuje, skoro niewiele nawet z tego rozumiem....:) ja tez chyba to drugie.... ale bystra za to nie tylko to drugie, ale też trzecie...;d;d bystra, jak mi dzis madzia powiedziala to sie prawie poplulam ze smiechu....;)

ufffffffffff..... po 45 minutach trzymania kciukow za kogos, kto pisze teraz cos waznego moge zrobic sobie 10 minut przerwy przed kolejnymi 45 minutami meki... juz mi sie kciuk tak wygial fajnie ;)

Ja wiem, że pisze jakies skrajne pierdoly i, wierzcie mi, nie musicie tego czytac (ale moze sie zlitujecie....;), ale zrozumcie - przede mna teraz lekcja niemieckiego, na ktora WCALE nie umiem speacha i bedzie dupa w krzakach jak mnie zapyta.... wiem ze juz nic nie zmienie, ale i tak sie denerwuje.

Blog Łukasza Kurbiela - Onet.pl Blog

Na moim blogu znajdują się zdjęcia i relacje z moich podróży po świecie i Polsce. Po Lewej stronie w linkach są zdjęcia z podróży po Chinach, Ziemi Świętej, Turcji, polskich górach i Europie a po prawej stronie relacje z podróży po Azji Południowo-wschodniej oraz Ameryce Południowej. Miłego oglądania:)

18 lipca 2008
Błyszcz i Bystra
Kolejne zdjęcia z wypadu w Tatry, dzień byl długi i intensywny więc dziś jedna część zdjęć z Hali Ornak, Błyszcza i Bystrej :)


 
Główny cel dnia: Blyszcz i Bystra ( w chmurach) 
Cele z innej perspektywy po lewej Bystra po Prawej Starorobociański wierch. 
Kosodrzewina na Hali Ornak. widok na Tatry Zachodnie z Hali Ornak 

Kok po kroku i Bystra coraz bliżej. 
Starorobociański również.


Ładne Yorki

Przodu widzimy długowłosą 'zmartwioną mysz'.

Komentarzy: 0 Charakterystyka Yorka 2007-04-27 Elegancki piesek o długiej, jedwabistej sierści. Włos prosty, przedzielony przedziałkiem od nosa do końca ogona. Pies bardzo zwarty, o płynnych liniach. Całość ciała daje wrażenie silnej i proporcjonalnej sylwetki. Dumnie, wysoko noszona głowa i uważny, bystry wyraz nadaje mu niepowtarzalny charakter.
Mimo swego małego wzrostu Yorkshire musi być zbudowany proporcjonalnie. Jego zgrabna sylwetka o formacie zbliżonym do prostokąta daje wrażenie doskonałej harmonii zarówno w statyce, jak i w ruchu. Pomimo delikatnego kośćca piesek ten musi zachować sprężystość i zwartość. Prezentowany nosi się dumnie, lubi być podziwiany. Zadbana szata sprawia imponujące wrażenie.
Elegancki piesek o długiej, jedwabistej sierści. Włos prosty, przedzielony przedziałkiem od nosa do końca ogona. Pies bardzo zwarty, o płynnych liniach. Całość ciała daje wrażenie.

Bielsko-Biała... i wszystko jasne!

Czas przejścia: 5 h.

Tagi: góry natura niebo słońce Widoki wiosna zieleń
13:03, arturr_g , Okolice
Link Komentarze (4) »
piątek, 22 kwietnia 2011
Bystra na Wielkanoc

To jedna z najpiękniejszych "sypialni" Bielska-Białej. Położona zaledwie 10 km na południe od centrum stolicy Podbeskidzia - Bystra - malowniczo wciśnięta w dolinę potoku Białka i ramiona Klimczoka oraz Szyndzielni,.

Freee Energy - brak - bloog.pl

wtorek, 24 lipca 2007 17:11

jest niesamowity
jest tygryskiem..
uśpionym przyczajonym ale żywym
prawdziwym

jest zwykłym ''''szarym''' człowiekiem
skończył (tylko) podstawówkę

ma duużo optymizmu

jest zwykłym ''''szarym''' człowiekiem
skończył (tylko) podstawówkę

ma duużo optymizmu
 jest prosty ,raczej prostolinijny i bystry całkiem jest pan Franek
szczery jest, nie certoli się i jest ok

mieszka w sąsiedniej wiosce i ma jakieś formy gospodarskie tak zwane
myślę tu konkretnie o zwierzętach; miewał różne zwierzęta i nieraz zabijał je

robił to tak jakby wiązał buty czy orał pole - beznamiętnie; tak po prostu
jest prosty ,raczej prostolinijny i bystry całkiem jest pan Franek
szczery jest, nie certoli się i jest ok

mieszka w sąsiedniej wiosce i ma jakieś formy gospodarskie tak zwane
myślę tu konkretnie o zwierzętach; miewał różne zwierzęta i nieraz zabijał je