O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Byron

Kujkuje i inne lodowe księżniczki - Onet.pl Blog

Witajcie,

Cóż, ostatnio jakoś pisanie mi nie wychodzi. Stąd też zamieściłem na swoim blogu bardziej ślad mojej obecności niż teksty, które można swobodnie i z większym zainteresowaniem przeczytać. Jednak, biorąc pod uwagę fakt, że mój blog odnosi się do "Lodowych księżniczek", które w taki lub inny sposób można pojmować, pragnę zaznaczyć, że nie zboczyłem z tej drogi. Otóż wiersze, które zamieściłem na blogu są utworami napisanymi przez tzw. "Poetów wyklętych", którym należy się jednak cześć i chwała. Lord Byron, też jest lub jak kto woli był, twórcą wyklętym o czym starałem się wczoraj napisać przedstawiając Wam jego sylwetkę. To tak tytułem wstępu oraz wyjaśnienia pewnych nieścisłości, które mogły się u Was jako czytelników pojawić.

Dzisiaj postanowiłem napisać o innego typu "Lodowych księżniczkach", które patrzą na nas z góry uważając się za lepsze, które mają nasz - zwykłych obywateli - w głębokim poważaniu, których bawi nasze nieszczęście i na nim nieraz bogacą się. Mam na myśli dwie instytucje, a mianowicie Spółdzielnie Mieszkaniowe oraz Komorników Sądowych..

Wszystko o H2o Wystarczy Kropla Wody - bloog.pl

"Fałszywy trop"
Emma spaceruje z przyjaciółkami i nagle spotyka Byrona. Chłopak mówi: "Zawsze można liczyć na słońce i Emmę". Dziewczyna sądzi, że jest zbyt sztywna i nic w sobie nie zmienia. Postanawia przefarbować włosy. Nazajutrz w domu Emmy, Cleo nakłada przyjaciółce farbę. Przychodzi Rikki. Emma zamienia się w syrenę, bo farba zawiera też wodę. Cleo tak naprawdę nie umie farbować włosów i tylko widziała jak to się robi. Gdy kończy okazuje się, że włosy dziewczyny mają kolor bardzo intensywnej czerwieni. Cleo nie wie co powiedzieć i wychodzi z łazienki, bo musi iść do pracy. Do domu wchodzi Zane, który rozwikłał zagadkę z morskim.

h2o-wystarczy-kropla-info - Onet.pl Blog

Na Mako stracą całą swą moc i zrobiły to jednak straciły swą moc tylko na 12 godzin. Denman wyjechała myśląc że nie będzie miała już pożytku z syren, a dziewczyny były choć zdemaskowane to bezpieczne.

Księżycowe zaklęcia

 • Szczerość Emmy
Pierwsza została zaczarowana Emma. Dziewczyna była nieznośna i szczera: Mówiła brzydkie rzeczy, obrażała ludzi i... jadła sardynki?! W dodatku jej ogon nie chciał zniknąć! Cleo i Rikki musiały ją kryć w barze. Co więcej pod wpływem zaklęcia Emma pocałowała dwa razy Byrona.
 • Ładny Głos Cleo - Syreni śpiew
Cleo została zaczarowana jako druga: Zaczęła ładnie śpiewać. Lewis odkrył, że stała się syreną z mitologii - jej śpiew zaczarował mężczyzn. Chłopcy z całego miasta przyszli do jej domu. Gdy Cleo miała mokre ręce, jej ogon się nie pojawił! Miał się odbyć koncert Cleo. Niestety, podczas niego stary głos Cleo wrócił.
 • Wielka Moc Rikki
Podczas pełni Rikki nie kontroluje swoich mocy. Nagrzewa wszystko wokół, włącznie z sobą. Gdy Rikki.

` s c h o o l t i m e w i t h H 2 O - T e e N . Apple__ - Onet.pl Blog

Cleo postanawia pomóc przyjacielowi i zachacza o przynętę ogromną rybę. Jury i uczestniczy dyskfalifikują Lewisa ( uważają że oszukiwał ) Cleo prosi Emmę o pomoc. Zachaczają ryby na wszystkich wędkach ( oprócz Nate'a ) Lewis wygrywa zawody. Tymczasem Rikki udaje się na seminarium. Jednym z mówców był ojciec Zane'a. Zane zaprasza Rikki na poczęstunek. Zamykają się na balkonie ( przez przypadek ) Dużo rozmawiają. Zane stawia się ojcu. Całuje Rikki.

21. Fałszywy trop.

     

Zane próbuje umówić się z Rikki. Jednak syrena się nie zgadza. Emma postanawia zaimponować Byronowi. Farbuje włosy na czerwono. Naszczęście ma takie włosy tylko jako syrena. Zane zauważa ją ( nie widzi twarzy, tylko ogon i włosy ). Opowiada wszystkim w kafejce. Nikt mu nie wierzy. Rikki umawia się z nim.

22. Jak ryba bez wody.

      

Rikki idzie z Zanem na film " 30 dni miłości " Emma i Cleo zauważają ich. Postanawiają śledzić Rikki. Stawiają Rikki ultimatum : albo one, albo Zane. Zane kupuje Rikki czerwoną, seksowną sukienkę i zabiera ja na kolację ojca. Była tam też Emma. Harrison wysunął pomysł przebudowy wyspy Mako na nowoczesny ośrodek turystyczny..

H2o-wystarczy kropla(jusst and water)

Serii wyjawiają przed sobą swoje uczucia. Na początku drugiej serii Cleo zerwała z Lewisem dlatego że nie odstępował jej na krok i wszystko robił za nią. Kiedy odkryła, że Lewis chodzi z Charlotte, była bardzo zazdrosna. Pod koniec drugiej serii znowu stali się parą.

* Charlotte i Lewis

Charlotte zakochała się w Lewisie po tym jak Cleo z nim zerwała. Z powodu życia syrenek, Lewis opuszczał Charlotte. Pod koniec drugiej serii Lewis porzucił Charlotte.

* Emma i Byron

Emma i Byron byli tylko przyjaciółmi. Zakochali się w czasie treningów do zawodów pływackich, ale potem się pokłócili. Gdy Byron wygrał zawody, Emma i Byron znowu stali się przyjaciółmi.

* Emma i Ash

Emma poznała Asha gdy trenował jej brata jazdy konnej. Najpierw go nie lubiła, a gdy stał się nowym szefem kafejki, w której pracuje Emma, Ash i Emma się zakochali. Ash był zdenerwowany sekretami Emmy i z tego powodu.

Świat syren i ich fanek! - Onet.pl Blog

Niema syren!
Obsada
 • Claire Holt – Emma Gilbert
 • Phoebe Tonkin – Cleo Sertori
 • Cariba Heine – Rikki Chadwick
 • Angus McLaren – Lewis McCartney
 • Burgess Abernethy – Zane Bennett
 • Christine Amor – Pani Chatham
 • Christopher Poree – Byron
 • Annabelle Stephenson – Miriam Kent
 • Alice Hunter – Tiffany
 • Jamie Timony – Nate
 • Cleo Massey – Kim Sertori
 • Alan David Lee – Don Sertori
 • Deboarah Coulls – Bev Sertori
 • Trent Sullivan – Elliot Gilbert
 • Caroline Kennison – Lisa Gilbert
 • Jared Robinsen – Neil Gilbert
 • Iain Williams – Anthony Chadwick
 • Joss McWilliam – Harrison Bennett
 • Lara Cox – Linda Denman
 • Ariu Lang Sio – Wilfred
 • Paul Bishop – Mitch
 • Jade Paskins – Angela
Cleo (11:17)

Byron bay

Australia CELE! NIE MARZENIA!

- człowiek wyrwie się na weekend i czuje się jak na wakacjach. Ja przez te dwa piękne dni zapomniałam zupełnie o pracy i szkole, totalny relaks :).

Ponieważ nasi znajomi wracają w przyszłym tygodniu do Hiszpanii, postanowiliśmy zrobić coś fajnego ten ostatni raz...buu...

Wybór padł na Byron Bay :). Tak trochę w stylu Hippi ;).

Zapakowaliśmy namioty i wszystko co też mogło nam się przydać, czyli stroje kąpielowe, ręczniki plażowe, czapki i mocny krem z filtrem, który oczywiście i tak okazał się za słaby. Do tego prowiant - czytaj milion puszek tuńczyka + chleb :). I napoje.