O czym chcesz poczytać na blogach?

Byakuran

Podążaj za mną, zawsze i wszędzie, nieważne gdzie i w jakim niebezpieczeństwie... - Onet.pl Blog

Kyoya słysząc to zdziwił się nieco.

 

 

- Skoro twierdzisz,że nie jesteś chory to idź do nich i ich przekonaj. Patrząc na ciebie mogę śmiało powiedzieć, że łatwo byś ich przekonał. – powiedział odwracając od niego wzrok.

 

 

Na to białowłosy wybuchnął zupełnie nie kontrolowanym śmiechem, by chociaż trochę przytłumić swój chichot fioletowooki wtulił swą twarz w białą pościel czarnowłosego.Hibari natomiast patrzył na niego wściekle, podnosząc się niespodziewanie i siadając na łóżku. Czując jego ruchy Byakuran momentalnie przestał rechotać i poderwał swoją głowę do góry, patrząc na niego.

Cierpienie jest chyba jedynym niezawodnym sposobem zbudzenia duszy ze snu. - Onet.pl Blog

- Przegrałeś, Tsuna - Odparł wesoło Szef Millefiore, gładząc swój pierścień - Wiesz, co to oznacza?
Wszyscy zamilki. Zgodnie z pbietnicą Vongolia miała oddać swoje pierścienie z pudełeczkami rodzinie Millefiore, oraz smoczek który posiadał Reborn.
Coś przerwało tą niezręczną ciszę. Wszyscy odwrócili się w stronę okularnika. 
- Irie! - Krzyknął Tsuna.
- Niemożliwe... - Syknęła Panienka z rodziny Caravello - Ogłaszam remis!
- A to oznacza... - Byakuran zmużył oko - Czekajcie na moje kolejne wskazówki dotyczące powrotu do przeszłości. Bayu - Zniknął tak samo jak Pogrzebowe Wieńce i dwie sędziujące Panienki.
- Irie! - Tsuna pomógł okularnikowi wstać z ziemi.
- W porządku, Tsuna. Nic mi nie jest... Przepraszam, że tak długo ale musiałem trochę odpocząć - Irie mimo bólu uśmiechnął się lekko do Dziesiątego Szefa Vongoli.
- Nie szkodzi, nie powinieneś był się tak przemęczać.
Nagle wszyscy zostali przetransportowani do miejsca, w którym niedaleko rozciągała.

Japan so beauty...


sarunotoki - ostatni apdejt ponad rok temu.
Quillslinger - przeczytałam w trzy dni wszystko, co mi podpasowało (czyli nie angst/drama), My girlfriend... połknęłam w jeden dzień.
thanatophilia - ostatni tekst sprzed roku, przy czym ma niewiele z fandomów, które by mnie interesowały.
Subtilior? dwa lata przerwy między ostatnimi tekstami, do tego wszystkich jest pięć, a na dark!Jaretha należy mieć nastrój.
Silvarbelle znika z radaru średnio raz na rok, a bazować tylko na cudem odnalezionym GreyLAW Andy za bardzo nie chce.
KISproductions się wzięło i zbiesiło, z pozaczynanych ff-ów o Yullen przerzuciło się haniebnie na Byakuran/Shouchi, którego nie trawię z prostego powodu - nie byłam w stanie przebrnąć przez TYL arc. przez późniejszą zresztą też, a potem Onemanga zdechło i o, nawet Eyeshielda czytać nie dokończyłam, a zostało mi tylko trzynaście rozdziałów (na trzysta trzydzieści trzy, aż się zastanawiałam, czy autor tak specjalnie...).
Andy chciałaby jakiegoś dobrze napisanego ff-a z Eyeshield 21 (kastrują mi Hirumę albo parują go z Mamori, szlag by to wszystko). z KHR, z porządnie napisanym Gokuderą. Itachiego, który nie rozłazi się na szwach, najlepiej w AU, bo za kanonem przestałam nadążać gdzieś w okolicach dwunastego tomu. Bleach, w którym Aizen nie.

TRUPOSZARNIA

Mam tylko nadzieję, że zagadki będą znośne – ale na razie wygląda na to, że będą polegały na błyśnięciu okiem przez głównego bohatera i odpaleniu magicznej bransoletki z Buddą w środku... jeśli tak, to seria szybko wyląduje w koszu.

Postaci są... specyficzne. Główny bohater jak na razie został przedstawiony jako niezwykły genialiusz, więc ciężko go polubić, a jego koleżanka jest trochę irytująca. Spore nadzieje jednak wiążę z Ishidą Akirą w roli przewodniczącego szkoły (ten seiyu to człowiek-spoiler), a także z resztą obsady, którą można podziwiać w openingu – szczególnie pan, który wygląda jak Byakuran z KHR po uderzeniu piorunem, wydaje się obiecujący :P

Z drugiej strony tekst o tym, że nierozwiązane puzzle cierpią i trzeba je uwolnić, wywołał u mnie opętańczy atak śmiechu. Bez przesady...

 

10. UN-GO


Czyli seria detektywistyczna – ostatnio zdarza się taka co sezon (nowa moda?), ale o tym, żeby trzymały poziom, nie da się powiedzieć. Mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej – główny bohater, Shinjurou Yuuki, jest.