O czym chcesz poczytać na blogach?

Businessman's

Magia Syren H2o

– tata Rikki. Spotykamy go w drugiej serii serialu. Niezbyt się cieszy, że jego córka zadaje się z Zanem. Na początku miał złe nastawienie do Zane’a, ale zmienił je po naprawieniu przez niego motoru oraz gdy widział szczęście jego córki.

 • Harrison Bennett – ojciec Zane’a. W młodości pobił rekord w opłynięciu wyspy Mako. W czasie trwania serialu jest bezwzględnym businessmanem i próbuje zarobić na wyspie, kosztem tamtejszego ekosystemu, jednakże przez interwencję Rikki, Emmy i Zane’a, zostaje zmuszony do wycofania się z tego interesu. Jest bardzo szorstki dla syna i nie akceptuje Rikki, jednak na koniec pierwszej serii jego stosunek do Zane’a zmienia się na lepsze.
 • Dr Linda Denman – biolog morski. Lewis, próbując zbadać naukowo.

 • Lustracja i weryfikacja naukowców PRL

  Te Karaś doprowadził do perfekcji, a usłużni, spodleli dziennikarze rozsławiają.

  Krajowe umowy o współpracy nie dają dochodów i diet w dewizach. Znaleziono inne, głupie i nieuczciwe źródło —doktoraty honorowe. Chcąc się przypodobać ambasa dorowi Starewiczowi z Londynu Karaś nadał doktorat honorowy nie mniej nie więcej tylko Feliksowi Topolskiemu. Zresztą, jeszcze ten, w końcu artysta, niech będzie. Ale doktorat honorowy dla Piszka!? Piszek jest businessmanem w Filadelfii. To ciemnaosobistość. Rzekomo — tłumaczył się Karaś — miał zapłacić Uniwersytetowi w dola rach. Mówiło się o 50 tysiącach.Dla UJ nie wpłynęło nic! W Stanach Zjednoczonych mówi się głośno, że Piszek te pieniądze wpłacił… Ale komu? Podobnie pisał Zabłocki z Kongresu Stanów Zjednoczonych: „Gdzie podziały się dolary? Kto je ukradł?” Za doktorat honorowy Uniwersytetu w Sofii dla.

  aga-baba-jaga blog

  Gg w pracy i poki co miec nie bede. jednakze ktokolwiek chcialby pogadac - mam yahoo messengera.


  skomentuj (5)


  2005-06-10 04:10:29
  aaa!!!

  a więc tak:

  po pierwsze: dzisiejszy dzień można podsumować dowcipem znalezionym w sieci. przytaczam w oryginale, jako że przetłumaczony straciłby sens :) przytaczam teraz, bowiem tu nadal czwartek (10:34pm, gwoli ścisłości):

  A businessman got on an elevator in a building. When he entered the elevator, there was a blonde already inside and she greeted him by reciting the letters, "T-G-I-F."

  He smiled at her and replied, "S-H-I-T." She looked at him, puzzled, and said "T-G-I-F" again.

  He acknowledged her remark again by answering, "S-H-I-T."

  The blonde was trying to be friendly, so she smiled her biggest smile and said, as sweetly as possible, "T-G-I-F" another time.

  Oddychaj

  Śmieci
  -Ciii nie budź go. Niech dalej śpi w tym śnie zwanym rzeczywistość.
  -Nie uważasz, że powinien znać prawdę?
  -Jego arogancja i tak obali ją uważając, że już ją poznał..
  Przerażająca jest łatwość z jaką przenikają nasz umysł myśli ze świata zewnętrznego, które już pozostaną tam na wieki odbijając się w różnoraki sposób na naszej psychice....
  ksiaze-gwiazd 2003-06-26 11:10:23
  skomentuj (0)


  Businessman
  Czasem wydaje mi się, że jak wkładam palec do nosa to stymuluje tym samym mózg.Poczym dochodzę do wniosku, iż nie można klasyfikować ludzi na lepszych i gorszych ale z pewnością można klasyfikować ich na mądrych i dłubiących w nosie by chociaż w ten sposób zmusić mózg do pracy....
  ksiaze-gwiazd 2003-06-27 07:26:26
  skomentuj (8)
  Niespodzianka
  -Pije pani tą krew?
  -Nie dziękuję, proszę się poczęstować.

  blogkazika *Smieszne Teksty ubaw na maxa 100% gwarancji i dyskrecji :D - blog4u.pl

  Się im bliżej, bo właściwie nie ma w tym żadnej tajemnicy:

  Nie możesz pić piwa, wina ani wódki, więc odpadają ci wszystkie związane z tym przyjemności: paw, lanie pod budką, knajpy z towarzystwem zalanym w trzy dupy, udane zakrapiane imprezy, sex po pijaku z pierwszą...
  czytaj więcej

  Kaziu :D wtorek.listopad.2006 [komentarzy 6] Smętuj ten super Śmieszny blog

  Zawody :P

  Listonosz - dochodzi szybko

  Businessman - dużym interesem

  Bankier - na raty

  Policjant - twardą pałą i z kajdankami

  Szachista - zwykle bije konia

  Disc Jockey - wszystko na życzenie

  Elektryk - jest zawsze spięty

  Hydraulik - ma dużą rurę, ale zwykle zatkaną

  Dentysta - wiadomo, zawsze oralnie

  Detektyw - tylko w...
  czytaj więcej
  Kaziu :D niedziela.listopad.2006 [komentarzy.

  Przypadkowe Historie - Onet.pl Blog

  Wbijały się w plecy. Za kratą był wolny, ale tutaj uwięziony. Już od trzech dni. Miał wszystkiego dość. Jego Sumienie miało rację! Musiał się pozbyć tego życia. Jeżeli to życiem zwać można.

  Ukradł tępy nóż, podczas obiadu. Rewizja nic nie zauważyła. Może mam szczęscie? – Pomyślał w ostatniej minucie życia.

  Miałeś... Hahaha.

   

  Wiadomość z ostatniej chwili. Mężczyzna oskarżony o zamordowanie bogatego businessmana, popełnił samobójstwo,dzisiejszej nocy- około 3 nad ranem.