O czym chcesz poczytać na blogach?

Business english

Blog restauracje

Jest o wiele bardziej rozbudowany. Anglojęzyczny żargon powinni znać także ekonomiści i biznesmani. Ostatnimi czasy świat finansów stał się bardzo burzliwy, w związku z czym przedstawiciele tych dziedzin śledzą najnowsze zagraniczne artykuły, naszpikowane określeniami z zakresu Business English.


Pamiętajmy, że ogień może być bardzo niebezpieczny dla życia.

Komentarzy: 1

Angielskiego

Z pracą, biznesem, a następnie
poszukaj w Internecie zdań, w których on występuje. Wystarczy
tylko, że je przeczytasz. W ten sposób zapamiętujesz ten wyraz
lepiej, a dodatkowo możesz zawsze uzyskać pewne informacje
z danej branży.

(fragment ebooka Business English )

Projekt z przedmiotu “Techniki uczenia się”

Aeva @ 7:41 pm

Witam na blogu opisującym projekt z przedmiotu “Techniki uczenia się” – będę na nim zamieszczać moje bieżące postępy, pomysły i komentarze.

Temat projektu – “Zapamiętywanie słówek z dziedziny business English wspomagane narzędziami informatycznymi (być może SuperMemo)”.

marty.blog

O co mu chodzi.. I tak od słowa do słowa umówiliśmy się na piątek na piwo. Były to najcudowniejsze 3 godziny od bardzo, bardzo dawna :)
Ale po kolei.. poznałam go 3 lata temu na zajęciach z angielskiego (zapisałam się na angielski na wydział ekonomii, żeby podszkolić swój business english). On zapisał się tam, bo pasowały mu godziny lektoratów. Jako dwoje spóźnialskich wylądowaliśmy w jednej ławce. I przez cały semestr, 2 razy w tygodniu, przez 1.5 godziny nie mogliśmy od siebie oderwać oczu, z twarzy nie schodziły nam uśmiechy, a ja nigdy przedtem tak mocno.

Blog karolka159

Sobie wizy studenckie tylko po to, by zaczać tu zarabiać i wrócić po jakimś czasie do Polski). On wydawał się być inny, bo naprawdę dążył do wyznaczonego celu pomimo niebagatelnych opłat za szkołę. Spotkaliśmy się na jednych zajęciach... angielskiego. Była to klasa z 'Business English', semestr zimowy. Od razu zwróciłam na niego uwagę, gdyż trudno nie było zauważyć jego zbyt długich włosów oraz zarośniętej twarzy. Wydawał się być nieco zaniedbany i przemęczony, ale chyba zbyt nie przejmował się tym. Siedział w ławce z ... trzema innymi.

...Zaglądamy sobie do okien... - bloog.pl

Temu praktykowane jako metoda lecznicza (a tak mi się przypomniało )

 

____________________________________

chodzi za mną Business English... muszę się wreszcie z tym ogarnąć i wziąć za powtórkiPodziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,330112124,trackback

komentarze (1) |.