O czym chcesz poczytać na blogach?

Buongiorno a te

summer_sale

Że prawie za tydzień będę na słonecznej włoskiej plaży wcinała soczyste włoskie arbuzy i popijała wspanialym espresso i zajadała na obiad lasagne i inne pasty i wszyscy będą mi mowić buongiorno i będziemy z W. plotkowac godzinami zupelnie niepospieszane przez nikogo i że będę pisac listy i je podpisywać tęskniąca i pamiętająca summer_sale, jak sobie tak o tym wszystkim.

Z truskawkami. na drugie śniadanie truskawki ze śmietaną popijam koktajlem truskawkowym. na obiad naleśniki z truskawkami. na deser galaretka z truskawkami. kolacji jeszcze nie zaplanowalam, ale chodzi mi po glowie mus z truskawek. oczyma wyobraźni widzę dorodną truskawkę wpadającą do jogurtu truskawkowego (nie, wcale niekoniecznie jest to ekstraduży owoc i jego rozkosz). zgłodnialam od tego pisania. idę coś zjeść. zgadnijcie co.  

15:40, coqy
.

toxic-girl blog

Nigdy nie ustaje,
[nie jest] jak proroctwa, które się skończą,
albo jak dar języków, który zniknie,
lub jak wiedza, której zabraknie.

Ps. Roo ja Ciebie też bardzo kocham:* Bardzo bardzo:*
toxic-girl 2005-09-04 21:07:31
skomentuj (29)


.
Trudno powiedzieć cokolwiek. Niczego chyba nie trzeba mówić bo wszystko.
Uwielbiam tą piosenkę;)
A dziś w szkole (jak ja rzadko tego zdania ostatnio używałam;)były straznie fajnie. naparwdę dawno się tak nie uśmiałam. A najbardziej to chyba na przed ostatnije przerwie. Kiedy to mądra Kingusia postanowiła zrobić zawody jak za dawnych czasów. Oczywiście ja się zgodziłam bardzo chętnie, jak to ja. Kinga u.A ty mnie nie:(..)

Nie no koniec.....CIAO BAMBINO!!
toxic-girl 2005-09-20 17:51:28
skomentuj (5)
OptymiStycznie :D
Buongiorno
Dziś mi Kinga powiedziała, że mam coś za dobry humor:P A mam:D I zamierzam go utrzymać baaardzo długo. Już chcę wakacje:) Chcę do Włoch jechać i.

zagatka.blog.pl

Strona główna Buongiorno :)
Czy cos z moich planów sie.
- trzepania pomidorini w 300kilowe kasetony
- krojenia pomidorów "pod chmurką"
- krojenia pomidorów u mendy ;)

Nie ma to jak poznawać świat z każdej strony. Tęsknię teraz za tym, za "chudą jak szczypiorek" Niną, Dorotą, Olą, Gosią, Moniką, Arkiem, Mirkiem, Januszem, Robertem, Józkiem, Grześkiem, Pawłem, Andrzejem, Tomkiem i Matim... Thomasem i Julem (co z Tobą? 3m sie, już żadnego wypadku więcej)

Życie jest.

"[...] te krótkie sekundy mogą zatrzeć lata ciemności i je wynagrodzić." - Onet.pl Blog

Sennością, w przeciwieństwie do ciężkiego, miejskiego gwaru. Tu życie toczyło się wolniejszym trybem, nie pędziło na złamanie karku. Wszyscy się znali, mówili sobie przyjazne „Buongiorno”, a w stolicy anonimowość była zapewniona. Ilaria już jakiś czas temu skonstatowała, że gdyby chciała działać jako asasyn, to tylko w Rzymie. Ravennę musiała odrzucić.

  – Dlatego ją śledziłeś bez polecenia Machiavellego? – spytał Rosario. Pedro w odpowiedzi skinął głową. – Wobec tego, czym ci się wydała nie taką, za jaką uchodzi?

      Znienacka policzki Pedra lekko poczerwieniały. Rosario podniósł ręce pokazując, iż ta sprawa go nie interesuje – ale jego spojrzenie pozostało sceptyczne.

  – Rozumiem, nie mój interes. Nie masz obowiązku wyjawiać mi swoich tajemnic, kuzynie,.