O czym chcesz poczytać na blogach?

Bunt

KULTUR ☠ KULT - bloog.pl

O całą dawkę sentymentu i dokładniej o całę dekadę powodów do wściekłości. Muza dla dzieciaków? Skądże. Gdy minęło mi dziwne uczucie wstydu, uznałam że to naprawdę świetna sprawa, że nadal jara mnie Nirvana. Paranoiczny, nieobliczalny blondas bezbłędnie wyraża ból całego wszechświata i stan bynajmniej daleki od pływania w spokojnym oceanie nirvany. Podejrzewam, że nie rozstaniemy się za szybko, zwłaszcza że łączy nas historia: ojcowie założyciele z Seattle, czyli Cobain i Novoselic poznali się właśnie w rok moich narodzin..


Po kilku dniach dociekań okazało się, że niewiele osób podziela moją euforię, przeważnie uważają, że Nirvana jest raczej obciachem. Obiegowa opinia mówi, że to bunt w trampkach, bo przecież s

http://www.upadlyaniol.blog.pl - ciągła asekuracja osłabia czujność - historie o wyzwoleniu

W mroku, wyrażania tego, co musiało się w końcu pokazać... nie wiem, czy jest sens to pisać... ja muszę to robić, chcę to robić, ale w tym momencie wydaje się niepotrzebne... to, co jest teraz można zrozumieć albo nie... nie ma sensu czytać raz kolejny, bo jest tak albo nie... szczęśliwy z ciebie człowiek jeśli rozumiesz...
...
"Kiedy się rodziliśmy nie mieliśmy sprecyzowanych planów życiowych
Kiedy system zmieniał swoje barwy i zacierał ręce
My bawiliśmy się w uliczne gry i byliśmy zadowoleni, gdy pogoniliśmy nazistów
Z czasem nasz bunt dojrzewał i zdaliśmy sobie sprawę, że ktoś się bawi naszym kosztem, a my ciągle nie żyjemy tak, jak tego pragnęliśmy
Teraz jesteśmy dojrzali, wciąż zbuntowani i zrozpaczeni
Bezradni na obojętność, głupotę i nienawiść
Ale mimo to nie poddajemy się
Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że nie poddajemy się
Być może kiedyś będziemy sfrustowani, z tłustymi brzuchami
Apatyczni i zadowoleni z tego, że mamy pracę, samochód
seks w sobotnie wieczory (na ekranach tv)
A nasze dzieci dobrze się uczą
Ale dzisiaj.

alyiana blog

Któe znam na pamięć i ich msuze przestrzegać, bo moze dojść do cięzkiego wykolejenia. Nie moge stać sie odrętwaiała na swoje własne moralne i psychiczne potrzeby...bo stanę sie faktycznie odrętwiała i pewnego dnia obudze sie z uczuciem i przeswiadczeniem tego ze skopałam to co bło najlepsze a tak nie bedzie!!!
TAK NIE EBDZIE JUŻ! BO JA MAM W SOBIE SIŁE I JUŻ! Nie przewróce cie, ale moge zmiażdzyć swoim umysłem. Bo głupia nie jestem ...żadna trucizna nie zostanie wsączona w moje zyły bo na to nie pozwole ..NIKT MNIE NIE ZATRUJE PO RAZ KOLEJNY!

BUNT BUNT BUNT BUNT BUNTskomentuj (5)
2004-08-10 13:09:05 >> .:. STRAJK GENERALNY TRWA .:.

Co po rozmowach, co po zapewnieniach co? A NIC! GÓWNO! Brak zrozumienia!
Brak wyrozumiałosci... mała chwila wytchnienia!
A potem co? Nowa dokładka :obrzydzenia, przymuszenia ,wkurzenia i wykluczenia.
Na co i po co,CO? Gdzie zmierzamy? Do samounicestwienia!? Bronie biologiczne chemiczne atomowe jądrowe cały arsenał...wszytsko dla naszego unicestwienia! Kurde..jak chcesz to użyj wsyztskiego mnie nie zmusisz do niczego BO TO.

Na dnie faktu dokonanego - Onet.pl Blog

Bunt “Alfy”

I w pewnym sensie miały racje. Najpierw do buntu doszło w samej “Alfie”, o której mówiono, że na sam jej widok lepiej złożyć broń. Szeregowi specnazowcy sprzeciwli się planom swoich dowódców i uznali, że wobec masowej obrony Białego Domu, operacja “Grom” (bo taki kryptonim nadano w planach szturmowi na rosyjski parlament) jest nie do wykonania bez setek, jeśli nie tysięcy ofiar, a ich rzezi nie chcą brać na swoje sumienie. Mówiąc krótko: doprowadzili do sytuacji, w której ich dowódcy musieli przekazać Kriuczkowowi i szefostwu KGB, że “Alfa” rozkazu nie jest w stanie wykonać.

...:::Piegusek:::...

Również z takich hitów, jak "Czasem Słońce Czasem Deszcz" czy "Nigdy Nie Mów Żegnaj".Shah Rukh Khan za występ w piosence "Tauba Tumhare Ye Ishare" z "Chalte Chalte" dosta nagrode MTV
www.chaltechalte.interia.pl

plakat Chalte Chalte-Blisko Siebiegaleria Chalte Chalte-Blisko Siebie
teledyski Chalte Chalte-Blisko Siebie

Suno Na Suno NaDagariya ChaloTauba Tumhare Ye IshareBunty i Babli

Bunty (Abhishek Bachchan) i Babli (Rani Mukherjee) to dwójka niepoprawnych marzycieli, beztroskich i zwariowanych.Pragnąc urozmaicić swe nudne, małomiasteczkowe życie, wyruszają w podróż po Indiach, po drodze oszukując i naciągając kogo się da.Robią t z wyjątkowym wdziękiem i pomysłowością, dzięki czemu zyskają miano najsłynniejszej pary w kraju.W pościg za nimi rusza stary policyjny wyga (brawurowa rola znanego z roli głowy rodu w Czasem Słońce Czasem Deszcz Amitabha Bachchana), która za wszelką cenę pragnie odnaleźć i unieszkodliwić.