O czym chcesz poczytać na blogach?

Bundle

Wonderland. [1024x768]

Panoramy, zbliżenia... aaach... ogółem dobry operator kamery. Obraz czysto meteorologiczny.
w poniedziałek w końcu wycieczka klasowa. nie ma to jak odwlekac wszystko na ostatnią chwilę. tak czy inaczej, mam jeszcze szansę spędzić w przemiłym gronie ok.3 dni 'czytając' najprawdopodobiej zbiorowo. teraz jak już pan bulus załapał sie do ajbi widzę je jako wymarzonom klasę pod względem ludzi. brakuje mi może 2, 3 osób z jednom na czele, oczywiście. tyle, że ostatnimi czasu wogóle bez tej osoby ciężko mi żyć.

2004-06-19 22:15:51

skomentuj (1)Bittersweet bundle of misery

you're my bittersweet bundle of misery ...
święto ulicy świętojańskiej. tłumy. trąby. ból głowy. ochota iżby gryźć popychających mnie przechodniów. christian rock (?) na cały głos z głośników. i występ live. weźcie mnie stąd. uciekłam. kamienna góra
siostra:ooo! teraz nawet strzelają na wiwat. ciekawe czy fajerwerki też będą.
baś:strzelają, powiadasz...(zamyślenie) tylko dlaczego ci ludzie tak rozpaczliwie krzyczą.
siostrze grubo odwala. mnie boli głowa.
-wiesz, że jeszcze niedawno w Szwecji kastrowano ludzi chorych umysłowo?
-a co to.

Szczeżuja log

Prince of Persia z Apple II na Commodore 64. Mało tego, że uczynił to co jeszcze kilkanaście lat temu byłoby zapewne obiektem marzeń masy graczy to opisał przepis na taką konwersję na swoim blogu. Patrząc na takiego bloga można tylko uronić łzę nad losem wszystkich tych, którzy żyli w czasie bez Internetu. Przepisując swoje pierwsze programy z marnej jakości odbitek, gazet i tym podobnych. Z drugiej strony pomysł na taką operację, wymyślenie jej i zrealizowanie wydaje się być naprawdę wielką rzeczą.

Powyższe paragrafy mogą być wstępem do ostatniej informacji. Chociaż pierwsze takie zestawy jak Humble Bundle pojawiły w połowie roku 2010 to wydaje się, że właśnie rok 2011 był czasem kiedy moda na gry niezależne zaczęła się na poważnie. Dziś patrząc na gry roku 2011 mogę powiedzieć tylko — to naprawdę niewiarygodne.

Po raz kolejny do głosu doszły rzeszę entuzjastów. Pojedyncze osoby odkryte gdzieś na internetowym strychu, które wymyśliły swoje małe, cudowne zabaweczki. Zainteresowanie jest tak duże, że twórcy oddają kod społeczności. Jest w tym coś niezwykłego, powrót do początków tworzenia gier komputerowych. Ucieczka od jałowych superprodukcji, wielkich budżetów i ogromnych kampanii.

Cowpolscepiszczy’s Weblog

Cowpolscepiszczy’s Weblog

Just another WordPress.com weblog

8 nowych zestawów od Sony

Microsoft przygotował dla europejskich graczy aż 10 różnych zestawów z konsolą X3360, Sony także planuje mocne natarcie z 5 bundle packami PS3 oraz 3 z konsolką PSP.

PlayStation 3:

* PES 2009: zawiera grę oraz konsolę z dyskiem 160GB. Cena zestawu wynosi 449 euro i jest on już dostępny

* The MotorStorm: Pacific Rift: bundle zawiera konsolę z 80 GB dyskiem, DS3 oraz oczywiście grę w cenie 399 euro. Zestaw już można nabyć

* The LittleBigPlanet: zawiera konsolę z 80 GB dyskiem, DS3 i kopię The LittleBigPlanet. Zestaw będzie dostępny od 7 listopada za 399 euro

* Zestaw Blu-ray pojawi się pod koniec miesiąca. Oprócz konsoli znajdziemy w nim wszystkie filmy o Harrym Potterze na BD w cenie 449 euro.

* na.

Młode kobiety o życiu, religii, miłości i ruchaniu mułów.

Out to bars, bat my eyelids and squeal.
Pretend not to notice dudes copping a feel.

When I am a girl, I’ll giggle and wink.
I’ll flirt with the studs and never pay for a drink.

When I am a girl, I’ll obsess if I’m slim.
I’ll count the net carbs and never go to the gym.

When I am a girl, I’ll envy your noodle
I’ll need a support group to pee like a poodle.

When I am a girl, I’ll get excited for hours,
I’ll never wear panties and have a weakness for flowers.

I’ll play with all day, my bundle of nerves
And never give up what no man deserves.

Then one week a month I’ll have an excuse
To spread venom, and hatred and mental abuse.

But the thing to which I look forward the most,
The thing to which all the girls will toast,

Is the turning of any innocent spat
Into: "OH MY GOD! ARE YOU SAYING I’M FAT???"

So for all of these reasons and infinite more
I can hardly contain my feminine lore.

For when I am a girl I’ll marry some jerk
So I can eat bonbons and let him go to work.

I’ll cut my.

Graham Masterton

Kto czyta e-booki, do tego w języku angielskim, powinien zainteresować się unikalnym zestawem czterech powieści, które z okazji Halloween są dostępne w sklepie internetowym Sony. Za niespełna szesnaście dolarów można kupić cztery powieści, wśród których znalazł się również POGROMCA WAMPIRÓW (DESCENDANT) Grahama Mastertona. Do zestawu dochodzą też powieści Ramseya Campbella, Edwarda Lee i Marka Morrisa. Cena bez promocji to prawie 26 dolarów, książki są więc dostępne 38% taniej. Oczywiście trzeba się spieszyć, ponieważ okazja ta jest limitowana czasowo. A oto link:

http://ebookstore.sony.com/bundle/halloween-bundle/_/R-400000000000000519116?in_merch=Global_CategoryLanding_New%20Arrivals_US
18:45, piotr.pocztarek , Newsy
Link Dodaj komentarz »
You talking to ME?

devdroid_PL

    Klawiatury.

Jeżeli potrzebujemy, by aplikacja był widoczna, nawet gdy użytkownik nie dotyka ekranu lub klawiszy, musimy użyć WakeLock-a. Jaki jednak jest sens dalszego blokowania ekranu, gdy nasze Activity zostanie częściowo przykryte przez inne? Albo stanie się całkowite niewidoczne? W takich sytuacjach należy koniecznie zadbać o zwolnienie blokady! Tak jak w poniższym przykładzie:

 public class LockingApp extends Activity { private WakeLock mWakeLock = null; /** Called when the activity is first created. */ @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); setContentView(R.layout.main); PowerManager pm = (PowerManager)getSystemService(Context.POWER_SERVICE); mWakeLock = pm.newWakeLock(PowerManager.FULL_WAKE_LOCK, "lockingApp"); } public void onPause () { super.onPause(); mWakeLock.release(); } public void onResume () { super.onResume(); mWakeLock.acquire(); } } 

Po uruchomieniu aplikacji wywoływana jest metoda onCreate. W niej tworzymy nową blokadę. Zakładamy ją w onResume, a zwalniamy w onPause. Dzięki temu ekran będzie mógł bez problemu przejść w stan uśpienia, gdy.