O czym chcesz poczytać na blogach?

Bundesliga live

W światło bramki

Poważny konkurent (przy całym szacunku, za taki nie mogliśmy uważać raczkującego Orange Sport) - Polsat. Dysponujący potężną bazą, a także świetnym zespołem redakcyjnym. Pojawienie się konkurenta zmobilizowało do działania Canal+. Okazuje się, że można pokazywać LIVE wszystkie, a nie tylko trzy wybrane (jak dotychczas) mecze. Do tego publicystyka piłkarska we wtorek i w środę. Jedynym dniem bez polskiej piłki na żywo będzie zatem w C+ czwartek.

"Nie lubię.
Niemieckim mediom, które odbierają transfer Polaka jako sygnał alarmowy dla Brazylijczyka Diego, który rok temu został kupiony z Juventusu za 15 mln euro i nie spełnił pokładanych w nim nadziei (6 goli i 9 asyst).
Najważniejsze, aby największym sukcesem w Bundeslidze Mateusza nie było samo podpisanie kontraktu z „Wilkami”. Na razie piłkarz, którego talent rozwinął się pod skrzydłami Oresta Lenczyka, zasłużenie przedarł się do reprezentacji Polski. Liczę na to, że będzie należał do tej.

BICYCLESHOT taki tam sportowy blog

Jeśli chodzi o cały proces dołączania do polskiej kadry, jest dobrym zawodnikiem i to widać choćby po dośrodkowaniach. Mamy wielu obrońców, którzy podłączają się do akcji ofensywnej, a później wrzucają piłkę w trybuny. Tylko co stanie się jeśli któryś z dwójki z Bundesligi wypadnie ze składu? Także Wojtkowiak wydawał się pewniejszy niż Glik, ale warto by go zobaczyć z przeciwnikiem typu Hiszpania na środku obrony.

Podoba mi się w tej ekipie na razie głównie wiara i walka. Widać, że zawodnicy ufają.

Oby teraz reszta "starszych" pań dorzuciła jeszcze jakieś medale i podkręciłą jeszcze bardziej zainteresowanie, bo wyścig seniorek będzie nawet można zobaczyć w TVP Sport. Niestety będzie to jedynie retransmisja do oglądnięcia na stronie telewizji o 21.35 w sobotę. Relacja live tu o 17 czasu polskiego.

Tagi: CCC Polkowice Maja Włoszczowska Mistrzostwa w kolarstwie gorskim Paulina Gorycka
22:41, keleb22

wilczek.mblog.pl - mBlog

autor: wilczek | skomentuj (0)
Gang specjalizujący się w skimmingu, czyli fałszowaniu kart i wyłudzaniu za ich pomocą pieniędzy rozbili wspólnie policjanci i prokuratorzy z kilku europejskich państw. WebCam - Live Cam Na trop grupy wpadli funkcjonariusze z Lublina - poinformowała KGP.
Mogą zamienić komputer w zombie
Wielu internautów niewystarczająco zabezpiecza swoje komputery, tym samym ułatwiając ich przejęcie przez crackerów i zamianę komputera w zombie - ostrzega dr.
U siebie
2011-02-13 | 21:31:40
autor: wilczek | skomentuj (0)
Przy dużym udziale Sławomira Peszki FC Koeln rozgromił u siebie FSV Mainz 4:2 w meczu 22 kolejki Bundesligi.
Biorytm
Słabo wypadł inny reprezentant Polski Adam Matuszczyk - to po jego "podaniu" wpadła pierwsza bramka dla gości.

Trwa ceremonia wręczenia nagród BAFTA
News w trakcie aktualizacji: FILM BRYTYJSKI "Jak zostać królem" BRYTYJSKI DEBIUT "Four.

Futbol Po Węgiersku

5. Pamiętacie o Hondzie w Lazio? Za mało zatankowała i nie dojechała. Wraca do CSKA.

6. 'Wielki Zahorski' trafia do drugiej Bundesligi, do Duisburga. Powiedziałbym, że ma zastąpić Jon Tae-Se, ale ten grał w Bochum. Grał, bo trafił do Bundesligi.

7. Wayne Bridge w Sunderlandzie, a Sulley Muntari zmienił.

5. Do Espanyolu, po wielu latach wraca Kalu Uche - dobry ruch i dla Espanyolu, i dla Kalu - to krok do przodu. A nawet dwa, porównując z patologią jaką zrobili w Xamax. Ten facet powinien siedzieć w więzieniu za to, co zrobił z tym klubem - nie, mówię o Czagajewie, nie o Uche.

Dzisiaj ostatni dzień okienka transferowego. Albo przedostatni - tak czy siak jaja szykują się takie, że warto znaleźć sobie relację live.