O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Buldog

:*Rasy Psów - i takie różne*: - Onet.pl Blog

Bulterier ;*

BulterieR xDe :

 

Rys historyczny

Pierwsze opisy psów walczących, podobnych do bulteriera spotykane są w literaturze dużo wcześniej, zanim nazwany ojcem rasy James Hinks przyprowadził je w roku 1862 na wystawę. Taplin (cytowany u Backmana) w 1803 roku pisze o terierach krzyżowanych z buldogiem wśród niższych warstw społecznych, których używano do polowań. Z roku 1808 pochodzi obraz Jamesa Warda przedstawiający bullterriera maści czarno podpalanej z białymi znaczeniami. Według Edwarda C. Asha były już w roku 1819 białe psy nazwane Bulterierami Paddington, ważyły około 30 kilogramów. Głowy miały podobne do boksera.

Około roku 1830 studenci z Oksfordu (Freeborns) wyhodowali białe bullterriery a w roku 1842 Sir Richard Burton zabrał takiego psa do Indii, gdzie rasa ta stała się jedną z najbardziej lubianych przez kolonistów.

James Hinks – hodowca zwierząt – około 1850.

..:Rasy psów:.. - bloog.pl

Jest 932 680 bloogów | losowy bloog | poleć tego blooga | inne bloogi | zaloguj się | załóż blooga

..:Rasy psów:..

Kategorie
  • wszystkie

Buldog

poniedziałek, 27 sierpnia 2007 19:01

Cześć!!!

dzisiaj podam informację i dam zdjęcia na temat rasy psa która zaczyna się na literę B.Mianowicie Buldog.Oto zdjęcia i informację na temat Buldoga:

Buldogi.

GRAFOROMAN – poważnie niepoważny blog

WOODSTOCK 2011 – Buldog

Posted: 31 Lipiec 2011 in CO LEPSZE KAWAŁKI., Dyrdymały i pierdoły, GrafObrazy, Inne dobre dźwięki, WOODSTOCK
Tagi: GrafObrazy, muzyka, pierdoły, WOODSTOCK
0

Sobota, 6 sierpnia. Godz. 17.10.

BULDOG. Kapela córka Kultu. Nie wgłębiałem się wcześniej w twórczość Buldoga, czasami tylko co nie co w Trójce usłyszałem. W 2009 na stanowisku wokalisty Buldoga zameldował się Tomek Kłaptocz, zastępując zapracowanego Kazika. Choć nazwa inna to chwalebny cień Kultu słychać w dźwiękach produkowanych przez Buldoga. Charakterystyczna dla Kultu i Armii waltornia napędzana płucami Ali Gadomskiej (w Kulcie i Armii waltornię napędza legendarny Banan) nie pozwala nie kojarzyć Buldoga z Kultem. Całość ciekawa i miła dla małżowin moich.

Buldog z Kazikiem Jeszcze:

Buldog z Tomkiem:

..:: Psy ::.. - Onet.pl Blog

Boston Terrier 

Boston Terrier to jedna z ras psów, należąca do grupy psów do towarzystwa, zaklasyfikowana do sekcji małych psów molosowatych.

Bouvier des Flandres 

Jednaz ras psów, należąca do grupy psów pasterskich i zaganiających,zaklasyfikowana do sekcji psów zaganiających.

Brabantczyk 

Rasa psów z grupy IX, do towarzystwa.

Braque d'Auvergne 

Jednaz ras psów należąca do grupy wyżłów, zaklasyfikowana do sekcji wyżłówkontynentalnych w podsekcji psów w typie gończego.

Broholmer 

Jedna z ras psów, należąca do molosów w typie dogowatym.

Podziemne Pismo Tajniak

GABINET DOKTORA CALIGARI z muzyką GEOFFA SMITHA na żywo; reżyseria: Robert Wiene, muzyka i wykonanie: Geoff Smith
- 30 lipca 2006, niedziela, ALEKSANDER NEWSKI z muzyką na żywo; reżyseria: Siergiej Eisenstein, muzyka: Siergiusz Prokofiew; wykonanie: Orkiestra Filharmonii Wrocławskiej
- Filmy FRIEDRICHA WILHELMA MURNAUA z muzyką na żywo
- 22 lipca 2006, sobota, klub festiwalowy; Koncert: ROVO
- 29 lipca 2006, sobota klub festiwalowy
Koncert: MANUEL & KINGA

skomentuj (0)

Buldog 2006-06-12 23:27:20

Zespół Buldog niedawno dał znać o sobie. Wystepuje w nim Kazik i w ogóle brzmi on tak, jak myśmy myśleli, że będzie brzmieć najnowasza płyta Kultu. Choć w tej chwili znamy tylko dwie piosenki Buldoga, a mówiąc o brzmieniu koncentrujemy się na tej pod tytułem "Pali się moja panno". Jak ktoś nie słucha radia, to może sobie ją kupić na singlu (dwie wersje tego utworu + utwór "Policja"), albo ściągnąć ze strony zespołu, na której to stronie jest też teledysk do tej piosnki, a także fragmenty pieśni o policji. Skład zespołu jest podobno mniej więcej taki (ale my za to nie reczymy): Piotr Wieteska - dowódca, Wojtek.

Buldog francuski

blog literacki - eseje i inne treści o (nie)normalności - Onet.pl Blog

Chłopak o krzywej twarzy

-         No dobrze. Wisi w szafie

Pokój Marychy wyglądał jak stara, francuska garsoniera. Na oknach wisiały stylowe, czerwone zasłony. Łóżko wyściełane atłasowym prześcieradłem, a lampkę w kształcie penisa ozdabiały niezużyte paczki z kondomami. Pod ścianą w brązowym, drewnianym chlebaku leżały puszyste 

Kiedy Kiełbasa kazał jej się wymownie wypinać. Zachodził ją od tyłu dokładnie tak samo jak dzik do uciekającej lochy. Początkowo wolno, coraz szybciej niczym młot pneumatyczny rozwiercający popękany asfalt. Kończył sapiąc obrzydliwie wypuszczając z ust nazbieraną ślinę. Jak buldog roztrzepuje mokrą ustną wydzielinę tak i on chłapał po jej plecach niepowstrzymaną, spienioną cieczą.

-        

CHŁODNA 25. (róg Żelaznej), WARSZAWA
fajna chlodna25 jak w sierodku pelno ludzi i wszyscy zaprzyjaznieni

prawie jak w amerykanskim serialu

ale lepiej oczywiscie
chlodna25 2005-08-13 11:19:26
skomentuj (0)


okolica


był sąsiad z francuskim swym buldogiem Benkiem

nie ma to jak Benek, jak się rozkręci chłopaczyna

się działo :)


chlodna25 2005-08-13 11:20:52
skomentuj (0)
piątek wieczór


wieczory kawalerskie kolegów z liceum to dobra okazja.

Buldog angielski

Zwierzęta i wszystko co z nimi jest związane :* :) - Onet.pl Blog

Do domu , w którym są dzieci.

  

 

  

Amstaff – ten amerykański terier ma opinię psiego mordercy, ponieważ często zdarza się , że osobniki tej rasy reagują agresją wobec innych psów. Wynika to z nich historii. Są potomkami angielskich terierów używanych do walk psów i walk z bykami. Amerykanie ,, ulepszyli ,, rasę , czyniąc psa większym ( waży do 20 kg), szybszym i bardziej zwinnym. Hodowcy kładą wielki nacisk na uzyskanie odpowiedniej osobowości. Amstaff z dobrej hodowli będzie wspaniałym, ale energicznym przyjacielem rodziny. Należy go poskramiać , np. wysyłając na psi tor przeszkód. Dojrzewanie amstaffa powinno być wolne od psich konfliktów. Bojową wersją amstaffa jest pitbull terier.

  

 

  

 Buldog amerykański – duży pies , na ogół białego koloru , ale bywa tez rudy z białym torsem. Niegdyś używany do walk z bykami , niedźwiedziami czy lwami. Ma skłonność do dominacji, ale po odpowiednim szkoleniu potrafi być bardzo posłuszny. W Polsce występuje niesłychanie.

Firma Trwoga&Żołądek śpiewa psalmy

I oznajmił, iż nieuprzejma kartka została przyklejona do jego drzwi. Wszyscy rzucili się ją oglądać. Napisano na niej - Pisać należy rzeczy odchłanne, piekielne i ostateczne - sąsiada w całym zamieszaniu zadeptano na smierć.
Zatrwożony autor niniejszej relacji wymknął się po angielsku, kradnąc po drodze buldoga i dwa, niewielkiej ceny, świeczniki.

gycklarnas 2012-02-01 20:22:00
skomentuj (0)
Strona główna
luty 2012