O czym chcesz poczytać na blogach?

Bukmacherzy

Bet-at-home

  Powitalny księgowany jest tylko w przypadku, gdy wcześniej nie została zlecona wypłata.
18:34, bestbetfair
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 15 stycznia 2009
Bet-at-home

 

 

Bet-at-home-został założony w 1999 r.w Wels, Austria i od temtego roku firma bardzo szybko się rozwija o czym świadczy ponad 800.000 zarejestrowanych użytkowników w tym buku.Jest to jedna z najpopularniejszych firm bukmacherskich na świecie.Od samego początku swojego istnienia bet-at-home oferuje zakłady bukmacherskie, natomiast od 2005 roku na głównej stronie tego bukmachera można grać w Poker online czy też w Kasyno online.Jako nieliczny bukmacher oferuje także zakłady na wyścigi psów.Jak praktycznie w każdym bukmacherze można stawiać zakłady na żywo.BetAtHome oferuje także zakłady nietypowe. Jak choćby ten: Co nastąpi prędzej? Niemcy zdobędą najpierw Mistrzostwo Świata w piłce nożnej czy prędzej człowiek wyląduje na Marsie? Bet-at-home mocno kładzie szczególny nacisk na bezpieczeństwo! Profesjonalne IT-zabezpieczenia gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa. Używany jest sprawdzony system SSL z 128 bitowym systemem kodowania RSA..

STS - sportowe zakłady bukmacherskie

Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

STS - sportowe zakłady bukmacherskie

Piszę tu trochę o STS i o tematach sportowych. Zaglądajcie tutaj!
RSS
czwartek, 21 stycznia 2010
STS

Stronka on-line pl.betsts.com to świetna wikipedia informacji bukmacherskosportowej także o firmie bukmacherskie STS. Jest to spółka, która działa na rodzimym terenie już od bezliku lat. STS bukmacher jest licznie kochany pomiędzy naszych graczy, przede wszystkim dlatego ponieważ proponuje niepodważalnie dużą sumę zakładów sportowych. 365 dni w roku tworzy rodzimym graczom bardzo dużo bukmacherskich zdarzeń, te można stawiać grać na bezlik możliwości. STS zakłady bukmacherskie możemy typować na sporo opcji, między innymi: kombinacjami, czy singlem. Ja sam również jako miłośnik portalu online pl.betsts.com w większości wypadków zachodzę do firmy STS. Stawiam w Star Typ Sport na wyniki końcowe widowisk piłkarskich najmocniejszych lig w.

Pierwsza miłość - Onet.pl Blog

Kinga triumfuje. Czyta bardzo pochlebny artykuł dotyczący awangardowego wystroju jej klubu.

Środa 18.02.09  odc.854
Artur dowiaduje się, że Franek w bezwzględny sposób wykorzystał jego naiwność. Od początku był w zmowie z bukmacherem. Ludwik nie wyklucza, że Paweł może zostać przywrócony do pracy, gdy wyjdzie ze szpitala. Ten jednak odrzuca propozycję. Patryk chce złożyć rezygnację i odejść ze szkoły. Anna go przeprasza. Bierze na siebie winę za nieporozumienie.

Czwartek 19.02.09  odc.855
Artur przegrał ogromną sumę na wyścigach konnych. Teraz stara się przeciwstawić Frankowi, który cały czas był w zmowie z bukmacherem, u którego on obstawił nielegalne zakłady. Zdaje sobie jednak sprawę, że nie ma szans w starciu z bezwzględnym kryminalistą. Chłopak nie wie, jak zdobyć pieniądze, żeby spłacić gangsterów. Ola dostaje zaproszenie na imprezę. Daria jest przekonana, że Ola wpadła w oko przystojnemu koledze z klasy, Adamowi.

Piątek 20.02.09  odc.856
Medyk przesuwa Arturowi termin spłaty długu, ale dolicza lichwiarskie odsetki. Asłan ma złamane serce po tym, gdy Marysia wróciła do męża. Bardzo go dotknęło, że zerwała z nim wszelkie kontakty. Oli bardzo zależy na tym, żeby pójść na imprezę. Nie cofnie się nawet przed pewną manipulacją.

typy007

Ja tego dokonać? Jest wiele sposobów na wygrane w zakładach bukmacherskich. Podstawą wszystkich jest wiedza – o sporcie, o drużynach na które zamierzamy stawiać czy o danej lidze. Typowanie „w ciemno” bo faworyt gra ze słabeuszem, nie jest skuteczną strategią gry, w konsekwencji może doprowadzić tylko do jednego – przegranej. Dobrze jest więc posiadać jak największą wiedzę o sporcie. W przeciwieństwie do innych dziedzin nie zdobywamy jej na szczęście z podręczników, ale na przykład oglądając mecze w danej lidze, gdzie później będziemy typować. Można więc w ten sposób połączyć przyjemne z pożytecznym.

Co innego powinien pamiętać dobry typer? Nigdy nie należy kierować się kursami, jakie podają bukmacherzy. Oczywiście może być to pewien wyznacznik, ale pamiętajmy że każdy bukmacher wycenia spotkania inaczej, ale są to różnice minimalne. Wszyscy korzystają z tego samego równania prawdopodobieństwa, ale jak można zmierzyć wartość sportową obu drużyn równaniem? To dlatego tak często padają niespodzianki i teoretyczni faworyci bukmacherów zawodzą. Niestety większość graczy widzi tylko kursy i na ich podstawie dobierają sobie strategię gry.

Co zatem zrobić jeśli nie posiadamy elementarnej wiedzy o sporcie i obstawianiu? Odpuszczenie sobie całkowicie gry w zakładach bukmacherskich byłoby jedynie przysłowiowym wylaniem dziecka z kąpielą. W internecie funkcjonuje bardzo wiele stron, gdzie możemy zakupić płatne,.

BIGOS Z KOMUNI

Wszyscy czekali :D Popołudnie było oczekiwaniem na mecz, jakże arcyważnym, ponieważ Nasza UNIA podejmowała lidera z Sanoka :). Mecz wygrany 4:3, tyle emocji to jeszcze nie było :)

Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)
Tagi:
 • historia i polski
 • piątek - niemiecki
 • podstawy
 • wyposażenie 2x !
Autor(ka):
s_kosowski
Czas publikacji:
poniedziałek, 28 listopada 2011 11:20

Opcje

 • Przejdź do wpisu „Piątek”
 • Dodaj komentarz do wpisu „Piątek”
 • Autorzy

  Siema! z tej strony Maciek i Sajmon, autorzy tegoż oto bloga. :)

  Maciek, szalony i zapalony kibic Unii, chodzi codziennie do bukmachera, obstawia, typuje i co najlepsze wygrywa, czysty łut szczęścia albo się na tym.