O czym chcesz poczytać na blogach?

Buka

My wywęszymy najlepsze blogi! - Onet.pl Blog

Zwykłe `Zdematerializować się`. Hm, dość słabe. Nie zachwyca, jest lekko płytkie i nawet lekko odrzuca. No, ale cóż. Masz wielkiego plusa za adres, może się wyrówna.

 

Szablon:

a) ogólny [4-5]:

Wspominałam już, że nagłówek jest boski? Gdy na niego patrzę, wprost słyszę szyderczy śmiech szaleńca-samobójcy. Mimo, że zdjęcie jest czarno-białe, jest takie... hm, żywe. Wiele się dzieje. Czyżby Buka zwariowała? - pomyśleli czytający. Nie, moi drodzy. Tylko spórzmy. `Koleś` się śmieje. Jest poraniony (zakrwawiona przepaska na oczach). Pada deszcz. Pierwszoplanowy bohater (ma koszulkę w paski! :D) chce się postrzelić. To jest genialne! I bardzo dobrze - wyjątkowo - że nie umieściłaś tam adresu. To by wszystko popsuło.

Cały blog jest czarno-biały. No cóż, nie jest to jakieś wyjątkowe połączenie, ponieważ często możemy spotkać na blogach głównie te barwy. Nie przepadam za tym, ale wiem, że każdy ma swój styl, prawda?.

Don't panic! We're from Poland. Czyli DK Kwadrat in UK

Po prostu czasami mam skłonność do trzymania batuty.

Pan Buk poprawił sobie okulary i przesuwał palcem po końskim włosiu.

- Włosie się jeszcze nadaje… Ale reszta to… nie wiem, nie wiem… To wymaga czasu i mnóstwa pracy. Powiedz mi, na cholerę zawsze tak późno do mnie przychodzisz!?

- Ufam panu i wiem, że i tym razem się uda. Skrzypce muszą być gotowe za dwa dni. Zresztą, co ja będę panu mówił. Nie od dziś wiadomo, że buk to najsolidniejsze drzewo – na białej twarzy cudaka pojawiło się coś na kształt uśmiechu. Skutecznie ugodził Buka strzałą ogólnej wesołości. Spec od muzycznej rehabilitacji, śmiejąc się i wyzywając od cwanych gówniarzy, machnął na arlekina ręką, rzucił mu pusty worek i wygonił czym prędzej z zakładu.

Cudak wsiadł na swój wehikuł i zaczął kierować do kolejnego punktu, który ustalił na swojej wyimaginowanej mapie. Przeciskał się przez tłumy, niejednokrotnie przystawał na dłuższą chwilę. Czasami zamiast normalnie korzystać z pedałów, jechał płynnie odpychając się jedną nogą, niczym dziecko na hulajnodze. Po zmroku komiczność jego wyglądu wyraźnie.

Blog 3 przyjaciółek :)

Wina "Młot Stefana" i zabierała się do obejrzenia Archiwum X, gdy ktoś jej przeszkodził.
- Co je do kurwy nędzy? - krzyknęła plując do słuchawki. Kropelki wina "Młot" zostawiły wieczny ślad na szarym plastiku.
- Ty mi się tu tak nie chlastaj jebany krasnalu!! Gdzie dostawa? - odezwał się gruby głos
- W twoim dupsku chuju! Stefan ci przecież Fiatem dostarczył, nie , kurwa?
- Nie ma tutaj Stefana pizdo głupia! Jakby był to bym nie dzwonił, co nie kurde?
- Kurwa racja.
W tym momencie do szaroburego i zadymionego pokoju wtoczyła się Buka.
- Buuu! - przywitała się
- Zamknij ryj pizdo, ja tu rozmawiam, kurwa!!! - odpowiedziała Buce mała Mi.
- Masz czas do jutra albo spalimy tą twoją pieprzoną aptekę i twoją kolekcję wibratorów! - odezwał się głos w słuchawce.
Tajemniczy rozmówca rozłączył się. Przez głowę Mi zaczęły szybko przelatywać myśli. Była przerażona. Skąd wiedzieli o jej kolekcji wibratorów? Kto zajebał herę? Nagle ją olśniło.
- Wiem kurwa! To musiały być te żule Muminki i jebana męda Włóczykij!!
odwróciła się do Buki, która nadal.

___Zwierzęta ze schroniska___ - Onet.pl Blog

I mizerniejszy – stęsknionyza domem – czeka na swoją pierwszą zimę w schroniskowej budzie.Jaka będzie dla niego – oby nie ostatnia.

Pilnie szukamydla Barusia nowego domu – doświadczonego, cierpliwego, najlepiejbez małych dzieci – bo to spory pies.

Domu którynauczy go znowu ufać i kochać. Domu, który nigdy, pod żądnympozorem nie porzuci go i nie odejdzie z jego życia.

Czy jest gdzieś taki dom?

Czy jest dla niego jakaś szansa? Czeka w Buku koło Poznania!


  


Kontakt w sprawie psa:

pawel.czubek@neostrada.pl (tel.: 509 628 584)

lub

supergoga@wp.pl


Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dlazwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednichopiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom popodpisaniu umowy adopcyjnej.


96 opadłych liści

Do stopnia generała dywizji. 19 kwietnia spoczął na terenie monasteru w Supraślu.

Żródła:

http://wiadomosci.gazeta.pl

http://www.ordynariat.republika.pl/foto.htm

http://bialystok.gazeta.pl/

00:18, diviner777 , Duchowni
Link Dodaj komentarz »
środa, 20 kwietnia 2011
Generał Tadeusz Buk, Dowódca Wojsk Lądowych RP

Swą.

Przygody Potworów


Dzieci i zwierzęta 2010-09-04 20:09:14

Wczesnym rankiem Maja przybiega z kuchni i mówi:
- Buka, buka!
Harry otwiera jedno oko i mówi:
- W kuchni siedzi Buka? Anka, korzystaj! Rób mrożonki!
- Przecież mam zamrażarkę...
- Ale Buka lepsza!

***

Dialog Mai i Tomka:
-co lobis?
- wyrzuciłem kołatka za okno
- wyrzuciłeś? za okno? łatka?
- tak, wyrzuciłem, bo ty się boisz, prawda?
- tak
- no! więc wyrzuciłem!

***

Czekamy na dobranockę i w międzyczasie leci zapowiedź dziennika telewizyjnego. Mówią o tym, że obraz matki boskiej na Jasnej.

Buka w akatsuki. - Onet.pl Blog

(i tak nie napisałam tego jako dialog xD dop. od aut.)
-No nie wiem... - szepnęła zielonooka i zmarszczyła brwi. 
-Nie dowiemy się póki nie spróbujemy Sakura-chan ! Same informacje, których nam udzieli nam pomogą ! - zachęcił ją Naruto.
-A co z Kakashim ? - zmieniła szybko temat.
-Nie mam pojęcia. Shizune-chan miała się dowiedzieć. - odpowiedziałam. Zrobiła zmartwioną minę. Chyba rozumiała to wszystko tak samo jak ja czyli wcale. (kurde O_o' jestem autorką tego opowiadania i nie bardzo rozumiem co się dzieje =_=' beznadzieja.... Buka: Pfff... O_o' to po jaką cholerę piszesz coś czego nie rozumieć. Autorka: 83 by rozładować negatywne emocje. Buka: a idź ty =_=... dop. od aut. & buki)
-Poskładajmy to w całość. - odezwał się wreszcie Naruto. - Sakura-chan, daj jakąś kartkę i długopis. - dziewczyna posłusznie dała mu to o co prosił. Chłopak narysował kreskę. Na początku kreski na górze narysował cztery ludziki i każdego podpisał literką 'S - Sakura', 'S - Sai', 'N - Naruto' i 'Y - Yamato'. Pod spodem narysował łóżko i podpisał je literką 'K' oznaczającą 'Kakashi' i od.