O czym chcesz poczytać na blogach?

Bugatti veyron

Blog mariusz014

Auta 2007-01-05 BUGATTI VEYRON C 1200


tuning, auto, samochodySmukła linia, opływowe kształty...niektórzy mówią najpiękniejszy, oto Bugatti Veyron. Z niektórych oficjalnych źródeł wiadomo, że w 2007 roku Bugatti wprowadzi na rynek nowy model samochodu o mocy 1200.


NOWY STYL JAGUAR'A


tuning, auto, samochodyCałkowicie nowy Jaguar C-XF zagości już niedługo.

Każda droga jest łatwiejsza, gdy widzisz to co dobre jest. - Onet.pl Blog

Ma to jak...

- Nie, nie ma! - przerwałam jej. - Mów jak chcesz. - dodałam po chwili, widząc jak się zdyszała.

Jaka ona wygadana. Ona przekracza wszytskie mozliwe limity słów i mówi szybciej niż prędkość światła i max'ymalny wycisk Bugatti Veyron'a :D ( Tak tego Bugatti Veyron'a z którym ścigał się pan Żelosław i o dziwo wygrał O_o Szczerze w to wątpie, bo kto biega szybciej od pojazdu który wyciąga 407 km/h ? No może jedynie Jamajczyk Usain Bolt, ale też miałby trudności i może przy okazji.

Blog Marka

Komentarzy: 0 Bugatti - supersamochód 2008-01-27 Bugatti Veyron 16.4 – jeden z najszybszych i najdroższych samochodów na świecie, ze zmierzoną prędkością maksymalną 407,5 km/h. Do setki rozpędza się w 2,5 sekundy. Trafił do produkcji we wrześniu 2005. Produkowany jest przez Volkswagena. Sprzedawany pod marką Bugatti (Volkswagen jest obecnie właścicielem Bugatti). Został nazwany na cześć kierowcy wyścigowego Pierre'a Veyrona, który wygrał 24-godzinny wyścig Le Mans w 1939, ścigając się dla firmy Bugatti.

Blog MiniKiob

Komentarzy: 0 Czy podoba sie wam nowe bugatti veyron 2007-04-26

Witam na moin blogu!!!! Chcę was się zapytać czy podoba Wam się nowy bugatti veyron który ma dodatkowe chłodnice i nowy komputer  pokładowy. Czekam na wasze.

Blog zajmujący się strzeżeniem prawa w Wirtualnym Świecie Koni! - Onet.pl Blog


Weszłam na SKS Nevis. Koń został sprzedany, jednak porównałam fotki z koniem Martynuś. Od razu widac, że zdjęcia konia nie są zamazane... Więc oba konie są jak najbardziej nie kradzione.


Dowód:

 Bugatti Veyron
 Banderas


Przemówienie końcowe:

Bugatti Veyron nie jest koniem kradzionym. Sess może więc spać spokojnie. To jedynie zdjęcia, które są pobrane z tej samej strony. Sprawa zostaje złagodzona..

Pełnia Księżyca-Moja dalsza część sagi Zmierzchu - Onet.pl Blog

Prezenty, które dostał Emm (Urodziny Emmetta)
 Samolot odrzutowy Javelin
 Bugatti Veyron
 Dodge Tomahawk
 Dom od Carlisla i Esmee

Tuning-maxxx

2006-11-14

Trwa walka o miano najszybszego samochodu na świecie, czyli detronizację bugatti veyron. W pobijaniu granicy 1000 KM specjalizują się szczególnie niewielkie wytwórnie ekskluzywnych pojazdów.
Do tego grona dołącza angielska firma Barabus Sportscars Limited, która na salonie londyńskim zaprezentowała bolid.