O czym chcesz poczytać na blogach?

Buff

*SPADAM STĄD* blog

Cięzki..Gabi wie cio jest...papatki do ytraaaaaaaaaaaaaaaaaa
2002-02-25 23:53:49 skomentuj (2)


trójwymiar
Jestem jakis dziwny,wszystko mnie boli,ludzie mnie nie poznają i wszędzie się spuźniam.Nie chcę mi się nawet...Palę rzadziej niz kiedyś,ale chyba teraz jest cos mocniejszego.Bardziej miażdzącego.Miałem wizyte u dentysty.Umówiełm sie z Jaśkiem,Mankiem i Ziobrem że przyjada po mnie po wizycie i gdzies razem wyskoczymy na balety.Stało sie inaczej.Wpadli wcześniej...auto,1g i świetny plan.Plan "MASA"
Stało sie..szlu i jeden buff miałem w płucach.Szedłem na wizyte potulny jak owieczka do paszczy lwa.Usiadłem na twardym siedzisku.Zaczeło sie ...wtapiam się w fotel.czuję jak światło opala moja twarz.Dentysta...nawet nie pamietam jak wyglądał.Taka jazda i zapłacenie 60 zika za plombe to czysta przyjemność.
Wychodze i widze 3 gęby usmiechnięte w mondeo.Czieszyli sie jak dzieci co przed chwilą dostały watę cukrową.Tool na full i kopniak.Buff i cisza...za chwile buff i cisz, cisza.Nikt nic nie movi nawet muza w tle staje sie jakby płyneła spod wody.Czuję jak mnie pochłania coraz bardziej.

metin2 - Onet.pl Blog

Z poziomem skilla i ilością inteligencji. Ma dobre obrażenia, choć są zbugowane (skill zadaje mniej niż powinien o około 30-40%). Ma bardzo wolną regenerację skilla, trzeba stać blisko celów.
Latający talizman - skill do PvP i lurowania, prawie zawsze trafia w cel, ma dobre obrażenia, dobry do lurowania, posiada duży zasięg, szybko się regeneruje. Niestety atakuje tylko jednego mooba lub bardzo bliski obszar moobów, ma duży czas rzucania skilla.

2.1 WSPOMAGAJ¡CE(BUFFY)

Pomoc Smoka - atut smoczycy, zwiększa szansę na krytyka(podwójne obrażenia), buff pomocny zarówno w walce PvP jak i PvM
Błogosławieñstwo - buff bardzo przydatny do expienia, zmniejsza obrażenia fizyczne otrzymywane od wrogów, nie działa na skille
Odbicie - najgorszy skill smoczycy według mnie - odbija obrażenia fizyczne otrzymywane od moobów i postaci (tzw. reflect), skill przydatny bedzie na atlantydzie. Nie działa na skille, odbija niewielką część obrażeñ(np. moob zadaje ci 100(ty masz 7%, więc zadajesz moobowi 7), odbija każdy atak fizyczny

Skille wspomagające (pomoc smoka, błogosławieñstwo) zalezą od inteligencji i.

Blog Toma

Jak już kiedyś pisałem, wybrałem się na trekking z Pogórza do Karwin, dokładnie 15 km. W zeszłym tygodniu, z racji tego że zapomniałem dokumentów musiałem się wrócić do domu, a na szlak wróciłem dopiero dzisiaj. Sam szlak został wytyczony przez GPS i prowadził Pucką. Chylońską, Kartuską, Demptowską i Leśnymi traktami.

Gear

Ze sobą wziąłem 30l plecak (Speed), polar, hardshell, kije trekkingowe, buff, rękawice polarowe, czapkę z polaru, apteczkę, goodies, stuptuty, kosę, krzesiwo, taśmę naprawczą, gwizdek, pokrowiec przeciwdeszczowy i wodę.

Kapliczka Demptowska

Szlak nie był specjalnie trudny, 2 łatwe podejścia, ubity trakt. Z Pogórza wyszedłem o 6:00 niestety było już zbyt jasno aby testować czołówki, ale nadrobię to dziś wieczorem, albo jutro wieczorem. Atrakcją wycieczki było Demptowo, nigdy tam nie byłem i jakież było moje.

Jamajka Wakacje - Onet.pl Blog

Punkt pośrednictwa w handlu bananami i orzechami kokosowymi, oraz jako jeden z ważnych ośrodków turystycznych (turystyka jest głównym motorem gospodarki miasta).

Port Antonio był sennym przybrzeżnym miastem do 1880 roku, kiedy drobny handlarz Lorenzo Dow Baker zaczął eksportować banany z Jamajki i szczęśliwie wypromował Port Antonio jako cel podróży dla bogatych Amerykanów. Mały port stał się szybko rozwijającym się miastem.

post (13:54)
Skomentuj mnie

15 sierpnia 2008
Portland
Portland - jeden z 14 regionów Jamajki. Znajduje się na północno wschodnim krańcu wyspy. Jest siódmym co do wielkości regionem. Największe miasta regionu: Buff Bay, Manchioneal. Jest znany z pięknych plaż.

  

świnki morskie

Świnka morska - rasy i odmiany 2008-05-31 Przez lata wyhodowano wiele ras świnki morskiej w różnych odmianach kolorystycznych. Każda z nich ma zupełnie inne cechy charakterystyczne, które składają się na wygląd zewnętrzny zwierzęcia. Oto kilka z nich:

Aguti

Umaszczenia określane mianem "agouti" pochodzą od pierwotnych, dziko żyjących świnek. Najczęściej występują barwy szare, złote, srebrne, kremowe, buff i cynamonowe. Gen odpowiedzialny za ten kolor jest dominujący, czyli potomstwo zazwyczaj dziedzieczy to umaszczenie. Charakterystyczny dla tego rodzaju umaszczenia jest szaro-czarna końcówka włosa, tzw. tricking. Przy samej cebulce włos jest jednobarwny w kolorach od kremowego po brązowy, a na końcu prawie czarny. Agouti może być kolorem podstawowym lub z domieszką innych kolorów jak biel i czerwień.

Jednokolorowe

Inaczej mono kolory. Występują we wszystkich rasach i odmianach kolorystycznych /ale tylko jeden kolor!/. Świnki.

szosaimtb blog

Z korka, żeby zimno nie „ciągnęło” od bloków. Na buty zakładam ochraniacze z neoprenu o grubości 1mm. W takiej temperaturze jeżdżę w cienkich, cywilnych rękawiczkach polarowych.

Na dni z temperaturą 0-10*C do powyższego zestawu dorzucam bieliznę termoaktywną pod leginsy i cienką koszulkę kolarską z długim rękawem.

W dni zimniejsze dokładam pod softshella cienki polarek, a pod rękawiczki zakładam drugą parę bardzo cienkich rękawiczek ze zwykłego materiału. Naciągam również szmatkę z polarowej opaski  (coś podobnego do buffa) na szyję na uszy, policzki i tył głowy.

Temperatura – 10*C wymaga cięższej artylerii. Zamiast cienkiego polarka, zakładam grubszy polar, niestety nie pamiętam czy jest to 100, czy 200. na pewno nie grubszy.


Ważną sprawą w zimne dni są okulary, które chronią oczy i część twarzy przed mroźnym wiatrem – sam używam sportowych okularów z lidla ;). Ochraniają większą część twarzy niż moje „główne” BBB Cruiser.

Wiadomo, że ubiór jest kwestią bardzo indywidualną. Z.

Kochana świnka morska :D:D - Onet.pl Blog

Przez lata wyhodowano wiele ras świnki morskiej w różnych odmianach kolorystycznych. Każda z nich ma zupełnie inne cechy charakterystyczne, które składają się na wygląd zewnętrzny zwierzęcia. Oto kilka z nich:

Aguti 

Umaszczenia określane mianem "agouti" pochodzą od pierwotnych, dziko żyjących świnek. Najczęściej występują barwy szare, złote, srebrne, kremowe, buff i cynamonowe. Gen odpowiedzialny za ten kolor jest dominujący, czyli potomstwo zazwyczaj dziedzieczy to umaszczenie. Charakterystyczny dla tego rodzaju umaszczenia jest szaro-czarna końcówka włosa, tzw. tricking. Przy samej cebulce włos jest jednobarwny w kolorach od kremowego po brązowy, a na końcu prawie czarny. Agouti może być kolorem podstawowym lub z domieszką innych kolorów jak biel i czerwień.

Jednokolorowe