O czym chcesz poczytać na blogach?

Buenas noches

.::Samotny blog::.

Nie?:)

Przed najbliższą wycieczkę uzbrajam się w kilka podstawowych hiszpańskich słów. Umiem juz powiedziec: Dzień doberek(Buenos dias), dobry wieczór(buenas tardes), dobranoc(buenas noches), cześć(hola), dziękuję(gracias), co u Ciebie(como esta/s; que tal) i moja duma: Jest gorąco (hace calor - jakkolwiek sie to pisze:) Mozna ułożyć z tego.

niezwyczajny

To słowo - w firmie i tak pożera ponad 30000 sekund z całego dnia. Sporo nieprawdaż? Ale mam czas – mam na wszystko czas. Zawsze. Oby kwiecień przywitał nas zapowiedzią lata, tak jak trzeci miesiąc roku pokazał zimę. Oby było więcej roboty. Buenas noches. Adios amigos.

Komentuj (3)

Skazani na sukces...aby ich sadzic,trzeba byc w nich - Onet.pl Blog

Grande..na wprost MAPFRE - jedno z najbardziej znanych i popularnych przedsiebiorstw ubezpieczajacych..w glownej mierze samochody osobowe..

  

..i tak sie konczy dzien w Torrejonie..zachod slonca w jednej z ostatnich faz..

Adios amigos, buenas noches y..hasta la vista.

ricz (16:33)
28 *

twój tytuł


*
A en casa zawisł nade mną Espanol. Ech, ciężki los. Ale i tak się go nauczę, bo mi się podoba i chcę się umieć w nim dogadać. Tymczasem minutę po północy zamykam tę notkę. ;) Tengo suen~o. (falka mi spadła z ‘n’). Buenas noches! ;D
skomentuj (12)


2005-05-31 09:58:43
Shall be back soon...
powiedzmy, że jestem 'w delegacji' ;) Hiszpański -4, reszta hjak na razie piąteczki. Obaczym jak pójdzie esej i HEL - złowrogi.

chcesz ciAho??:)

Kakao, bo mam chore gardło...iii sie dowiedziałam co to znaczy MIRA MIRA:) to znaczy POPATRZ:) no dobra koniec tego dobrego:) idę sobie ponudzić się:) czasami lubię sie nudzić:) teraz mi sie chce nudzić:) bo duzo bylo wrazeń na tym obozie:) no to buenas noches!!!!:D
skomentuj (3)
2004-08-15 23:11:37 >> powinnam była się urodzić...

dawno dawno temu....bo podobają mi się stare rzeczy...samochody, romantyzm, którego jest coraz mniej, domy, świat był bardziej prosty, co.

Rozrywka, dodatki, wymianki -> Monia555.Blog.Onet.Pl - Onet.pl Blog


10 lutego 2010
215: Dodatki by me, mini konkurs, etc.
 
Buenas noches! :D
(pol. Dobry wieczór!)
Na wstępie chciałam wam bardzo podziękować. Za co?
Oj, dużo tego jest.
Po pierwsze: za kilka miłych komentarzy dot. mojego powrotu :)
Po drugie: za przeczytanie wstępu ostatniej notki, za to wielkie.