O czym chcesz poczytać na blogach?

Budżet państwa

Prawy sierpowy - Onet.pl Blog

, lecz nie są medialne. Dlaczego premier nie przyjedzie i nie zapewni np. stypendium dla dzieci, którego ojciec zginął w wypadku drogowym? (cholera, jeszcze tego by brakowało - nie od tego jest rząd i państwo!!!) bo to by mu nie podniosło rankingów a budżet państwa by szlag trafił.

Budżet państwa szlag trafia już od dawna za sprawą takich i podobnych pOLITYKÓW jak Tusk czy Kaczyńscy. Ich obchodzi stołek-władza. A że władzę wybiera lud (powiedzmy sobie szczerze, ludzi wykształconych jest mniej niż tych.

Nowy Rok 2008 - bloog.pl

Widnieje na mojm zdjeciu klasowym , potem jest na zdjeciu klasowym mojego młodszego brata , a na końcu jest na zdjęciu mojej , młodszej odemnie o 3 lata koleżanki. 8 lat podstawówki , zaliczył w 11 lat. 11 lat , które jemu nic kompletnie nie dały , kosztowały za to sporo budżet państwa ,a także nerwów nauczycieli i jego własnych. No i nasza szkolna pani dentystka miała dzięki niemu pełne rece roboty.

Czy tak ciężko to pojąc , że osoba zmuszana do czegoś  ZAWSZE się będzie buntowac , jest to naturalny odruch każdego człowieka. Jedni.

Krzepienie wiary w wolność wśród niewiernych :)

Należy, iż faza recesji to czas zdrowienia gospodarki i upłynniania błędnych inwestycji. Dlatego niedorzeczne są w tej sytuacji próby nakłaniania ludzi do zwiększonych wydatków konsumpcyjnych. To nie konsumenci zawinili tylko instytucja państwa wprowadzając nowe pieniądze do obiegu i biznesmeni, którzy błędnie ocenili poziom oszczędności. Proces zdrowienia można osiągnąć w wyniku niezakłócania mechanizmów rynkowych. Tak jak miało to miejsce w roku 1920 w Stanach Zjednoczonych. Pozwolono upłynnić niedochodowe inwestycje, budżet państwa został zmniejszony, podatki obniżone, pozwolono działać mechanizmom rynkowym i już po roku nastąpiło ożywienie gospodarcze. Inna sytuacja miała miejsce w przypadku wielkiego kryzysu w latach 1929 – 1933 i aktualnie. Skutkiem prowadzenia takich działań jak.

Blog publicystyczny Sylwestra Jagodzińskiego - Onet.pl Blog

Dowiedzą się Państwo, co mam na myśli uważnie czytając cały mój post.

Generalnie, to jestem zwolennikiem pomysłu nie finansowania partii politycznych z budżetu państwa. Napisze jeszcze kiedyś o innych rzeczach, które moim zdaniem nie powinny być finansowane, czy zasilane z budżetu. Widzę tylko warunek - niezwykle ważny. Niech państwo nie finansuje partii, ale i niech zmniejszy podatki - najlepiej metodą równoczesną: od poniedziałku partie nie będą dostawały pieniędzy i od poniedziałku mniej pieniędzy państwo dostanie od obywateli. I dobrze – parę złotych w portfelu więcej to, korzyść, którą każdy rozumie. A jak będzie chciał wesprzeć jakąś partię, to wesprze. Teraz jest przymus.

Idźmy dalej tym torem! Wynajdujmy, coraz to nowe obszary, na które z budżetu państwa idą teraz pieniądze (oczywiście: idą od nas, przez budżet państwa) i rozważmy, czy nie lepiej, aby te pieniądze zostały w naszych kieszeniach i jak będziemy chcieli je na coś wydać, to będzie to nasz gest i wybór a nie przymus.

Temat tego postu jest reakcją na.

Blog Anny Pfützner-Kopcińskiej

Mieć labę i klepać biedę, czy pracować dłużej i wypracować wyższą emeryturę?
A może są jeszcze inne rozwiązania, które pozwolą ludziom wypracować wyższą emeryturę w takim wieku, jak będą chcieli i na ile pozwoli ich oszczędność i zarobki, ale nic na tym nie zyska budżet państwa? Bez konieczności emigracji socjalnej , o której mówił pan Kaczyński.

tashiwater | CZAS położyć KRES rządom SS

Na wywłaszczanie obecnych właścicieli z ich nieruchomości (dotyczy 1/3 obszaru kraju) oraz pozbawią Polskę dostępu do własnych strategicznych zasobów energetycznych.

2. Natychmiastowego wstrzymania rozpoczętych procedur prywatyzacyjnych strategicznych energetycznych spółek Skarbu Państwa, połączonych z przekazywaniem za kilkuprocentową wartość zasobów węgla kamiennego i brunatnego oraz wstrzymania wszelkich dalszych wyprzedaży majątku narodowego przygotowanych przez Ministra Skarbu, w wyniku których Skarb Państwa i budżet państwa poniosą straty.

3. Natychmiastowego wstrzymania koncesji i prac poszukiwawczych gazu łupkowego w technologii Hydraulic Frakturing, niszczającej środowisko, groźnej dla życia ludzi i zwierząt, pozbawiającej Polskę źródeł wody pitnej.

4. Natychmiastowego.