O czym chcesz poczytać na blogach?

Budka suflera

BLACK & WHITE COLOR... - bloog.pl

Wyobraziłem sobie, że, Że nie ma Boga, nie ma, nie, Nie ma Boga, nie.  Spokojny jest tylko mój dom. Tak to były wielkie uczucia całkiem niegrzecznego chłopca... Ale z sercem na dłoni. Dzisiaj miałby dopiero 56 lat a już go nie ma... BUDKA SUFLERA (K.Cugowski) "Za ostatni grosz" Za ostatni grosz, Kupię dziś, chociaż cień, Tamtych dni. Za ostatni grosz, Wino z zielonych lat, Chcę znów pić... albo "Nie wierz nigdy.

JTFoto blog

grenkazimierz - Onet.pl Blog

Czytam przeto w jednym z wywiadów udzielonym przez G. Lato, że: .... w obliczu dramatu naprawdę warto pomagać poszkodowanym”. Niezmiernie odkrywcze.

Lato ma opłacić koncert zespołu Budka Suflera w Kazimierzu Dolnym. Przypomina przy tej okazji, że w gminie Wilków jest klub Wilki i ten klub potrzebuje pomocy.

Ja nie wiem jakie środki z tego koncertu przypadną piłkarzom i nie wiem jaki.

Historie z muzycznego świata - Onet.pl Blog

2012
Urszula i ceny płyt
W 2011 r. ukazały się reedycje czterech albumów Urszuli, nagranych wraz z Budką Suflera - 1983, Malinowy Król, Urszula 3, Czwarty Raz (wydawca - Budka Suflera Production). Sugerując się, jak za dawnych lat:-), recenzją w "Teraz Rocku", od ponad tygodnia słucham dwóch pierwszych płyt tego teamu.

DWA OBLICZA URSZULI
Odzwierciedleniem zamieszczonej na płytach muzyki są zdjęcia.

Najlepszy blog o Dodzie - Onet.pl Blog


Gram na : pianinie,skrzypcach, kiedyś na flecie na nerwach tez potrafię
Ulubiony film: "Sara"
Ulubiona książka: "Zmierzch" Stephanie Meyer
Ulubiony kolor: różowy, czarny
Ulubiona piosenka: "Dżaga" Virgin, "Jest taki samotny dom" budka suflera, "Nie daj się" Doda,
"mijamy się" Sylwia Grzeszczak i Liber, "Czas pokaże" Agnieszki Włodarczyk, "Baby one more time" Britney Spears, "Bille jean" Michael Jackson, " I love rock 'n' roll" Britney Spears
Lubię słuchać: Pop, pop-rock,.