O czym chcesz poczytać na blogach?

Buckley

Ebi-człowiek, który przywrócił wiarę w Polską piłkę nożną - Onet.pl Blog

Rozegranym w niemieckim Kleve. W rolach głównych w BVB wystąpili reprezentanci Polski.
Dwie bramki dla Borussii zdobył Euzebiusz Smolarek (50. i 69. minuta), jedną - Jakub Błaszczykowski (16.). Na listę strzelców wpisał się ponadto Delron Buckley (80.).

Strona internetowa BVB wyróżniła Błaszczykowskiego jako jednego z najlepszych piłkarzy na boisku. Ataki prowadzone "jego" prawą stroną sprawiały rywalom najwięcej trudności.
Borussia zagrała w składzie: Ziegler- Degen, Woerns (73-Brzenska), Kovac (73-Amedick), Dede - Kehl -Błaszczykowski (61-Kringe), Tinga (61-Kruska) - Buckley - Klimowicz,Valdez (46-Smolarek).


Niemcy wymyślili konflikt między Błaszczykowskim i Smolarkiem

Kuba Błaszczykowski już robi furorę w barwach Borussii Dortmund. W sparingu z AS Roma polski skrzydłowy strzelił piękną bramkę, po kapitalnym rajdzie, kiedy minął trzech obrońców rywala. Po tym meczu niemieckie gazety pisały -.

Newsy o Tokio Hotel - TokioHotel: TH:

Muzyki. Mieliśmy wiele szczęścia i dużo się przy tym napracowaliśmy ...
Tom: Ale jeszcze zostało wiele do zrobienia.
Bill: Tak, zostało wiele de zrobienia. Ale chciałbym powiedzieć że musisz wierzyć w to co robisz i nie słuchać innych. Ignorować ich. W naszym przypadku ... my nigdy nie słuchamy wytwórni. *śmiech* A Georg nigdy nikogo nie słucha. Trzeba się po prostu dobrze bawić i wierzyć w siebie. Zaufaj sercu! To jest najważniejsze!Co czeka włoskich fanów?
Bill: Show nazywa się "Welcome to Humanoid City". Pracowaliśmy nad projektem sceny razem z Misty Buckley i pomysłem było stworzenie prawdziwego miasta, domu Tokio Hotel. To było niewiarygodne!.

myśli z ciasta - nie zapędzisz mnie w kozi róg!

Mówiąc dwie, a te inne mogą iść w pi-zdu. Zadziwiające. Dwie osoby, które nie są dla mnie toksyczne, na cały świat.
Staram się wystrzegać selekcjonowania ludzi. Tak jak robią to inni. Ludzie, którzy uważają się za `dobrych` postępują gorzej niż ci `źli`. Co w dzisiejszym świecie oznacza bycie dobrym? Czy jest to tylko bycie przystojnym, bogatym, zaradnym i lubianym? Natomiast źli to ci brudni, biedni i odtrąceni?
Dlaczego takie wartości decydują o tym, że w oczach innych ludzi mamy, swoją określoną przynależność do `lepszych i gorszych`?
Nie chcielibyście, żebym to ja was zaczęła segregować.

`książe życia umiera `
Komentarze (0), Dodaj

2007
marzec
kwiecień
maj
czerwiec
lipiec
sierpien
wrzesień
październik
listopad
grudzień

2008
styczeń
luty
marzec
kwiecień
czerwiec
lipiec
sierpien
wrzesień
październik
listopad
grudzień

2009
styczeń
luty
marzec
kwiecień
maj
czerwiec
lipiec
wrzesień
październik
listopad
grudzień

2010
styczeń
kwiecień
maj
listopad
grudzień

2011
styczeń
luty
czerwiec
lipiec

synek czarna owca

Zrezygnowany artysta, autystyczny sędzia liniowy, pijany napastnik, nienawidzący skrzydłowy, zakochany libero - prócz tego kibice, którzy legną w piwnicach i ich różowe dziewczyny z nagniotkami na piętach. Przepełniło mnie to. Uwielbiam patrzeć na tych z patologicznych rodzin. Są piękni, niebezpieczni i smutni. Bloki pochylają się nad pijącymi w cieniu piwo starszymi braćmi. Czas spływa po ścianach jak gęsty miąższ - bezgłośnie i bardzo wolno. Jestem tu sam, a czuję się jakbym dorastał z nimi, oddelegowany do dziwnych lądów, z których przywożę wątpliwości.  Oni nie mają żadnych.
Świetna ta muzyka: jeff buckley, editors, siouxsie and the banshees, new model army, bauhaus.
No i the stranglers! Teraz, przy piwie i ćmikach nie mam ochoty na nic poza słuchaniem tych dźwięków. Czy potrafice słuchać muzyki? Gdzie są takie miejsca jak pokoik Iana Curtisa? Gdzie jest ten rytuał? Na pewno u Sajmana! Wczoraj uraczył mnie tak znakomicie melodyjnymi i pełnymi energii "maskotkami", że chyba się skonwertuję, hehehe...
Na koniec dobiegł do mnie zapach tej dziwnej poetki, która pisze:

zaraz po tym jak zdjęłam z siebie
zapach i smak czerwonego wina
okazało się że sama jestem krainą

Kiedy los wymusi na tobie nietypową walkę o przetrwanie - wąż w borsuczej skórze - Onet.pl Blog

– Deborah Zabini – odparł, na wzór Carla nie dodając ani słowa więcej.

Następnie blada dziewczynka z grubym warkoczem przedstawiła się jako Nuria Galles, a chłopiec naprzeciwko niej jako Daniel Stapleton. Reszta rocznika dołączyła po chwili ciszy, a Debby poczuł, że parę osób już wydaje się czuć do niego niechęć. Ilość nazwisk była zbyt duża jak na jeden raz. Koło Daniela siedział Philip Bon, naprzeciwko Patricia Buckley. A może Backey? Trzy miejsca dalej znajdował Gregory… Gregory Jakiśtam, w każdym razie. Następne nazwiska rozmyły mu się w głowie na tyle, że był pewny jedynie pierwszych liter imion.

Rozmowa wróciła na dawny tor, gdy wszyscy się już przedstawili. Nim Deborah zdecydował, czy nie wtrącić się do dyskusji żywo traktującej o nauczycielach, poczuł, jak na jego karku włoski stają dęba. Nagłe poczucie zagrożenia runęło na niego jak grom z jasnego nieba. Niewątpliwie był przez kogoś obserwowany. Skąd woń chęci mordu?

Jak to mogło być - Onet.pl Blog

I to czy ona cię kocha powinno cię interesować.

Wyrwałam rękę i wyszłam do dormitorium. Siedziałam tam do obiadu i nawet gdy dziewczyny prosiły nie wyszłam z niego. Podczas obiadu nie patrzyłam w stronę Pottera. Wszyscy niecierpliwie czekali aż jedzenie zniknie z talerzy. Gdy nadeszła upragniona chwila wszyscy wstrzymali oddech. Przyniesiono czarę.

- Proszę wszystkich o uwagę –zagrzmiał głos Dumbledora –Czara ognia jest gotowa do wyboru kandydatów. Najpierw uczniowie z Beauxbatons a potem z Dumstrangu. I na końcu z Hogwartu. Wyczytani uczniowie proszeni są o przejście do sali obok.

Czara rozgorzała najpierw czerwonym płomieniem, a potem niebieskim by po chwili wystrzelił z niej kawałek pergaminu, który zwinnie złapał nasz dyrektor.

Pierwszym reprezentantem Beauxbatons jest Zack Lotler –Zack wstał i wszedł do sali - drugim reprezentantem została panna Emily Dance –dziewczyna w podskokach dotarła do drzwi sali, za którymi momentalnie zniknęła –kolejny reprezentant to Juliet Rosebut i ostatnia osoba to Bart Buckley.

Potem zostali wyczytani.

Mój punkt widzenia. - Onet.pl Blog


ULUBIONE:
a/ KSIĄŻKA:kryminalna, biograficzna, książki E.-E. Schmitta, H. Cobena, H. Mannkella i innych.
b/ FILM:"Jasminum", "Zapach kobiety", filmy Kieślowskiego, "Zezowate szczęście" "Ostatni Mohikanin", "Ostatni Samuraj", "Filadelfia" i wiele innych.
c/AKTORZY: Gajos, Janda, Zamachowski, Stuhr (Jr. i Sr.oczywiście),Hanks, Pacino.
d/ KABARET:na pierwszym miejscu wspólnie Artur Andrus i Andrzej Poniedzielski oraz kabaret Hrabi, Spadkobiercy, Tomek Jachimek, poza tym jeszcze Neo-Nówka, Kabaret Młodych Panów, Czesuaf oraz kabaretowa grupa improwizacyjna czyli Narwani z Kontekstu.
e/ ARTYSTA/ZESPÓŁ MUZYCZNY: Chris Botti, U2, Jeff Buckley, Depeche Mode, Raz Dwa Trzy i wielu wielu innych.
f/ RADIO: Trójka, Trójka, i jeszcze raz Trójka! No dobra, czasami Radio Opole;)
Nie cierpię: schematów, stereotypów, ograniczeń, które sami sobie stwarzamy, chamstwa, obłudy, głupoty.
Lubię: ludzi z ciekawą pasją, ciszę, samotność, długie spacery, słońce i wiosnę.
Napisz do mnie