O czym chcesz poczytać na blogach?

Buckingham palace london

Antoś-pogromca matczynego spokoju - Onet.pl Blog


Dzisiaj wszyscy(współlokatorzy i mój mąż też), pojechaliśmy do Londynu.
Widzieliśmy Big Bena, pałac i zmianę warty na Buckingham Palace, Globe Theatre, Tower Bridge, London Eye. Weszliśmy do Obserwatorium Astronomicznego w Greenwich i do Muzeum Brytyjskiego. Po zabytkach udaliśmy się do Hyde Parku. Dzieciaki bawiły się na.

bbasiaa blog

A ja miałam ochotę na zwiedzanie. Najpierw z Agatą na neta, później pojechałyśmy na Tower Bridge London (przepiękny most) i Tower of London. A potem cel: Buckingham Palace. Tylko z zewnątrz, bo było już za późno na zwiedzanie. A wieczorem znowu picie w domku... Wypiłam 6 piw i stwierdziłam, że nasze piewo jest lepsze....

Oussss...

Nie myślałyśmy jak tylko o łóżeczku :]
Zwiedziłyśmy:
madam tussauds, parlament, westmister abbety, downing street, gwardie konną, buckingham palace, tower of london, st.paul`s cathedral, piccadilly circus, covent garden, muzeum historii naturalnej, akwarium morskie w brighton :] I mam 3 klisze zdjęć :]

.

London 888

Rodzin byla tez cala masa organizacji wspierajacych mniejszosci seksualne. I tak nie zabraklo przedstawicieli rzadu i estrady, policjantow, strazakow czyli London Fire Brigade (pozdrowienia dla strazakow!), studentow, nauczycieli akademickich (pozdrowienia dla Deriki!), pracownikow schronisk dla zwierzat (pozdrowienia.

Jak dobrze wiecie dni, ktore zostaly mi do 3 lipca, spedzam na zwiedzaniu Londynu. Widzialam juz wiekszosc tutejszych must sees takich jak Buckingham Palace, National Gallery,Tate Britain,Tate Modern, Big Ben, Tamiza, Hyde Park, Harrods, Chinatown itd. Wszystko piekne i ciekawe. Ale to, co polecilabym kazdemu,.