O czym chcesz poczytać na blogach?

Brzydula odcinki

Blog serialepoland

Do pracy Sebastiana. Marek oddaje Uli gabinet i odchodzi z firmy.
 

Komentarzy: 0 BrzydUla Odcinek 194 2009-10-25 <span style="font-size:13px;">Odcinek 194</span><br /> <br /> <span style="font-size:16px;">Do Aleksa przyjeżdżają wspólnicy z Włoch,.

Jagoda Ka - Onet.pl Blog

JK musi stwierdzić, iż "BrzydUla" jest wersją "soft" oryginału. Marek nie jest aż takim skurczybykiem jakim był Armando Mendoza (!!!),  którego wspólnik musiał zmusić do pocałowania Brzyduli (np. radą, żeby wziął zdjęcie znanej modelki i sobie ją wyobrażał podczas pocałunku...).
Marek jest owszem skubańcem, ale... zdarzają się dużo gorsi. On od początku ma. jak odchodzisz na zawsze.

Zadziwiająco trafny tekst dla większości kobiet, prawda? JK zakochała się w tej piosence, która, tak, właśnie, pochodzi z  serialu "BrzydUla", który ostatnio Jagódka zaczęła oglądać wręcz maniakalnie (jeśli wziąć pod uwagę, że ogląda go od trzech tygodni i zdążyła już obejrzeć wszystkie wyemitowane do tej pory odcinki...). JK przyznaje się bez bicia, że kilka lat wcześniej oglądała kolumbijski (chyba?) odpowiednik "BrzydUli", tak zwany oryginał i była to jedyna telenowela, którą Jagódka musiała.

Marek i Ula - Onet.pl Blog


BrzydUla
I przyglądał się ukochanej.
alunia1717 (21:15)
ODCINEK 10
zdradzał swoją narzeczoną na prawo i lewo,a teraz miłości stał się wierny jednej kobiecie,zakochał się w Brzyduli,która zmieniła się w piękną kobietę.Ula wybaczyła Markowi,bardzo go kocha.Przecież jak się kogoś kocha to nie można tak po prostu przestać nawet jeśli ta osoba robi straszne.

JULA - KAMINSKA // Twój najlepszy blog o polskiej aktorce! - Onet.pl Blog

Tak się stanie. dlatego prosze nawet przypadkowych ludzi o komciaki! teraz newsy

 

w najnowszym numerze 'świata seriali' pojawiło się wiele ciekawostek dotyczących serialu 'brzydula'. pojawiły się m.w takie ciekawostki jak wywiad z szymonem sedrowskim (serialowym bartkiem), a takze jego zdjecie z julka, album rodzinny F&D, nowa bryka marka i inne. zapraszam do.

wielbiciele uli cieplak będą pewnie niepocieszeni. serial o sympatycznej brzyduli zniknie z ekranów za kilka miesięcy. jak pisze twoje imperium, tvn zamierza wyemitować 235 odcinków produkcji, a potem przejść do nowego repertuaru. nie licząc wakacyjnej przerwy w wyświetlaniu nowych odcinków, serialem będzie się można cieszyć jeszcze do końca roku. Ale już w.

Blog PatrycjaXXL

Nooo przecierz 

J: Dziex

Ok!! dokończę jutro papa


 

                           


Komentarzy: 0 Opowiadanie z odcinkami ,,Cena marzeń,, 2006-10-15 Jak tam dziecko? zapytała

- wporządku.odpowiedziałam

- A gdzie Tom? zapytała

- Tom poszedł do Gustava i do tej brzyduli.powiedziała Britney

- Gdzie oni stoją ? zapytałam

- Tam!! powiedziała Britney

- O boże !! jaką ta brzydula ma sukienkę!! powiedziałam przerażając się

- Taka bordowa w kratkę to do dupy.powiedziałam

- Para młoda wchodzi.powiedziała Britney

- Jaka piękna!! zachwyciłam się

- Wchodzimy.powiedziałam

Marsz weselny grał.

Karolina Gorczyca - Onet.pl Blog

Teraz możemy regularnie oglądać poczynania aktorki w serialu w piątki o godz. 20.05 lub jak kto woli w niedziele o godz. 16.05. . No i na deser została mi "Majka". Serial budził duże kontrowersje od samego początku emisji, a nawet przed ponieważ wchodził w pasmo emisji tvn-owskiego hitu Brzydula. Jak większość obejrzałam 1 odcinek pilotażowy, który rozpoczął się tuż po zakończeniu ostatniego odcinka "BrzydUli". Niestety jak większość zraziłam się ze względu na propagowane w mediach badania cytologiczne, które przypadkowo stały się zabiegiem inseminacji. Postanowiłam nie oglądać nowego tvn-owskiego.