O czym chcesz poczytać na blogach?

Bryan ferry

Literalnie

– symboli muzyki rozrywkowej lat 80.

Dźwięki spajają się w doskonale ukształtowaną całość ze strona wizualną filmu. Pomagają wykreować magię industrialnych przestrzeni („This city never sleeps” Eurythmics w scenie masturbacji Elizabeth) , tworzą tło porywających, klasycznie romansowych fragmentów („Slave to love” Bryana Ferry’ego, w połączeniu z zaskakująco dynamicznym scen z udziałem obojga głównych bohaterów). Muzyczna podróż ma swój finał w pamiętnym tęsknym motywie Jacka Nitzschego, utrzymanym w tonacji charakterystycznej dla melodramatu. Jeśli dodać do tego wszystkiego bogactwo montażowych smaczków oraz niemal malarski charakter scenografii, uznać można, że klimatotwórcza  rola.

johnnydeppkapisz

JOHNNY DEPP NAGRAŁ Z PRZYJACIÓŁMI PŁYTĘ!!!! Superowsko :]

piątek, 4.sierpnia.2006, 15:07
Johnny Depp nagrał z przyjaciółmi płytę z piosenkami szanty, które znajdą się na ścieżce dźwiękowej ostatniej części przygód 'Piratów z Karaibów'. ]:->

Gwiazdor zaprosił do pracy nad płytą takie gwiazdy rocka, jak Bryan Ferry oraz Bono, a także piosenkarkę folkową Elizę Carthy. Depp miał nadzieję, że uda mu się ściągnąć do studia również Keitha Richardsa który zagra w kolejny sequelu jego ojca, jednak na krótko przed rozpoczęciem pracy nad krążkiem legendarny gitarzysta grupy Rolling Stones trafił do szpitala po groźnym upadku z drzewa.- ''Ta płyta to pomysł.

Super blog o Nelly Furtado - Onet.pl Blog

Impreza odbędzie się 1 lipca w Londynie z okazji 10. rocznicy śmierci Księżnej Diany. Poza wymienioną trójką jej skład uzupełnili też Roger Hodgson z grupy Supertramp i zwycięzca "Angielskiego Idola" Will Young. Areną występów będzie stadion Wembley. Na scenie pojawią się. Kanye West, Take That, Pharrell Williams, Elton John, Bryan Adams, Rod Stewart, Meat Loaf, Duran Duran, Bryan Ferry, Lily Allen i Joss Stone. Księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym 31 sierpnia 1997 w Paryżu.

Potrzeba było premiery nowej płyty Anny Marii Jopek, aby nastąpiły zmiany w czołówce zestawienia listy sprzedaży Olis. Nowe dzieło polskiej artystki zepchnęło z pierwszej pozycji w zestawieniu królujący przez kilka.

Chillout Cafe Daniel Sobczak

Screen Festival. Kilka dni temu informowaliśmy o grupie Underworld . Kolejną tym razem polską gwiazdą, która ma przyciągnąć fanów elektronicznych brzmień będzie Smolik.
Ostatni album artysty, "3" wydany został w połowie 2006 roku.Cracow Screen Festival odbędzie się w dniach 2-4 maja, a wśród zagranicznych gwiazd pojawią się: dawny lider Roxy Music Bryan Ferry, Mattafix, Raveonottes, Circus With Neneh Cherry & Burt Ford, Slut.

Koncerty odbywać się będą na dwóch scenach zbudowanych na placach Jana Nowaka-Jeziorańskiego i Szczepańskim. Bilety dostępne w trzech wariantach: wejściówki na wszystkie koncerty na jednej scenie jednego dnia kosztują 80 zł, na wszystkie koncerty na dwóch scenach jednego dnia 120zł, karnet na.