O czym chcesz poczytać na blogach?

Bryan adams here i am

wedwoje.blog

(0)

Wyjeżdżam :((( 2002-08-05 08:10:17

Dziś wyjeżdżam na parę dni nad morze, potem wracam i znów wyjeżdżam i tak w kółko... Kiedyś taki sposób spędzania wakacji strasznie mi się podobał. Dziś kiedy muszę zostawić ludzi, których.

Uśmiechnęłam.. Mój kochany M jest wujkiem... Super po prostu, a teraz słucham sobie piosenki, która mi się zawsze będzie z Nim kojarzyła "Here I am" Bryana Adamsa

Ps. Miśku, ono bije dla Ciebie

skomentuj (0)

I am just a shadow of a.

Here I am - it's just me and you And tonight we make our dreams come true /B. Adams - bloog.pl

Próbny sprawdzian z angielskiego, potem olimpiada z polskiego,  olimpiada z historii, a w następnym tygodniu  biologii i z chemii.............
Robiłam też plakat na konkurs (życzcie mi szczeńścia, abym wygrała).

Here I am - it's just me and you And tonight we make our dreams come true /B. Adams

1977
 • członkowie: Mark Knopfler,  John Illsley, Pick Withers, Hal Lidnes, Alan Clark, Terry Wiliams, Guy Fleather
 • ciekawostka
   najlepszy kawałek: Money for NotHing
         Bryan Adams
  • śpiewa od: 1975

 • mydziecisieciheavymetalblog

  Jak zwykle niezwykle udany rok 2001 (byles wspanialy my year, i love you), uroczyscie rozpoczynamy inauguracje nowego, rownie udanego roku 2002 (hello buddy, here we go).
  w kazdym razie nowicjusz zaczyna sie w mocnym stylu – thriller! albowiem szykuje sie proces sadowy z mojego powodztwa! hura,.
  byc moze nasza cywilizacja jest juz stracona, grupowo jestesmy zwazeni, policzeni i sprzedani, ale jesli zachowa sie czujnosc umyslu, uczciwosc i odwage, mozna jeszcze im uciec – samemu, lub w towarzystwie paru zaufanych osob.
  mydziecisieci 2002-01-05 11:37:24
  skomentuj (5)


  o odwadze i potedze
  podziwiam odwage i wiare (self-confidence) krzysztofa kolumba, ktory wybral sie do ameryki bez wizy i bez zadnego zahaczenia myslac, „jakos to bedzie” i rzeczywiscie, udalo mu sie dotrzec, zarobic i wrocic do kraju (do.
  Im do uszu swoje zale
  moj ty kotku
  moj kotku
  futrzany
  istotku

  nie powiem co czuja te kobiety, kiedy ogladaja teledyski bryana adamsa. a koty istotnie – spelniaja funkcje dekoracyjne w mieszkaniach starszych panstw. w uznaniu ich wybitnych zaslug w tej dziedzinie musze sie od.

  The time of our lives... Cry of twilight, My cry of twilight... - Onet.pl Blog

  Na GG. 
  Z góry dziękuję, za pomoc ;))
  Tak w ogóle to znalazłam w necie, a konkretnie na stronie nonsensopedia.wikia.pl, taką informacje na temat dnia wagarowicza (bo jak wiemy, w pierwszy dzień wiosny, obchodzimy również dzień wagarowicza - jednak, że wypadł on w weekend to w.
  Usłyszałam piosenkę 'Once upon ad dream' - w wykonaniu Emily Osment - Śpiąca Królewna, ale definitywnie wybrałam już 'Here I am'(end title) - Bryan Adams - Spirit: Stallion of the Cimarrion. Muszę jedynie jeszcze załatwić sobie jakoś podkład do tej piosenki, ewentualnie przerobić mp3 na karaoke, ale.