O czym chcesz poczytać na blogach?

Bruder

Miłość przez śmierć - Onet.pl Blog

To było takie szalone, młodzieńcze… A z Mikołajem wszystko było poukładane, proste… Sama nie wiedziała, czemu o tym teraz myśli.

Poprawiła rozpuszczone włosy i zeszła na dół. O razu było widać, że obawy pani Marty były nieuzasadnione, bo Dawid siedział razem z nimi przy stole. Viki usiadła obok niego, lecz tym razem nawet nie spojrzał w jej stronę, nawet się nie uśmiechał. Pani Marta podała Viki talerz z zupą. Jedli w milczeniu, tylko pani Marta próbowała wszystkich rozśmieszać, ale po kilku minutach zrezygnowała widząc, że wszyscy mają jakieś grobowe miny.

- A gdzie jest Bruder? – spytała nagle Viki.

 Wszyscy na nią spojrzeli.

- A nie był z Tobą? – pani Marta patrzyła na Viki.

- Wpuściłam go do domu i poszłam na górę…

- No o tym, aby zgubić własnego psa to jeszcze nie słyszałem… - wtrącił Dawid.

- Zamknij się – wycedziła przez zęby Viktoria.

Dawid tym razem nie odpowiedział nic.

- Ja muszę iść go poszukać – Viktoria wstała od stołu i poszła szybkim krokiem w stronę drzwi.

Pan Zbigniew spojrzał na Dawida.

- Pomogę ci – Dawid przez cały czas wpatrywał się w.

E-sklepy - blog o wirtualnej sprzedaży!

E-sklepy - najlepsze w sieci


www.e-sklepy.ownlog.com

Zabawki Bruder


Link 08.09.2011 :: 17:43 Komentuj (0)

Dziewczynki
lubią lalki, chłopcy samochody, koparki. Zabawki Bruder są interesującą
alternatywą dla wyścigówek. Z tymi wszystkimi zabawkami jest tyle radości. Dzieci
lubią się bawić, ale tez każda zabawa ich czegoś uczy i w jakiś sposób
przygotowywuje do późniejszego życia. Nauka poprzez zabawę. A takie Zabawki Bruder, dzięki którym dowiadują się o pracy ludzi. Te wszystkie koparki
później widzą na ulicach i wiedzą już co do czego. Oczywiście to są zwykłe
pojazdy, nie mówią, ale pobudzają ciekawość co zachęca dzieci do zadawania
przeróżnych pytań rodzicom. I to już rodzice muszą zaspokajać ciekawość swoich
pociech. A dzieci z natury są ciekawskie i lubią zadawać dużo pytań. Dlaczego?
Po co? Czasem nawet te pytania przerastają dorosłych, bo nie potrafią na
wszystkie udzielić odpowiedzieć. I taki rodzic musi mieć chociaż minimalna
wiedzę na każdy temat, bo tak na.

cool.blog

Mnie :D a jak oglądałyśmy „Pojutrze” to nas dreszcze przechodziły...brrr...W sobotę rano przyszła do nas znajoma mamy i było wesoło :D po południu przyjechała moja kuzynka Klaudia i było spox. Wieczorem mama poszła do znajomych na imprezke to my tu rządziłyśmy...hiehie...W niedziele był koszmarny upał...aż się nie chciało wychodzić, ale i tak pojechałyśmy na działkę...nie powiem że było tam przyjemnie...po powrocie nie pamiętam co robiłyśmy :D:D:D W poniedziałek siedziałyśmy przed komputerkiem :D Marta do nas przyszła i siedziała troszkę...potem poszłyśmy na lody :D a potem na spacer z Bruderem :D:D:D Jaki on ma kochany pyszczek ...ale strasznie strachliwy jest :D:D Połaziłyśmy z nim troszkę i było cool...Miałyśmy iść wcześniej spać, bo wujek miał przyjechać po Klaudie po 6 RANO bo wracał do domu po pracy. Nie mogłyśmy spać i gadałyśmy...w końcu się pozbierałyśmy i zasnęłyśmy po 24 :D rano o 6 dzwoniła budzik a Klaudia się nawet nie ruszyła...Musiałam nią trzepać żeby się obudziła... hiehiehie...jakoś się pozbierała a ja potem poszłam znowu spać ;D wstałam po 10...a mamy już nie było...no to poszłam do komputerka :D miałam prasować i powiedziałam sobie że tylko na chwile i.

Mein privatleben ... :*

Odwiózł mnie i Gosiaka na wieś i nockę spędziłyśmy (moja wieś jest na totalnym zadupiu co ma duzo plusów~~>między innymi moglismy miec BOM BOXA puszczonego na Full i drzec sie gdy wygraliśmy w KENTA z Gosia i nikt nie miał pretensji .... Ćwir, Ćwir :D:D:D:D ) same, była burza ale nie było tak żle, praktycznie większa częsc nocy przeplotkowałyśmy i oglądałyśmy "dziewczyny w bikini" :D:D:D heh ~~> ale to gupie :)) We wtorek wstałyśmy po 9, zjadłyśmy sniadanko i opalałyśmy się :)) Po południu przyjechał Jacek with mein Bruder (bo musiał czekac na wyniki rekrutacji:)) mój tata & majstrzy budujacy nam jedna częsc domQ, przyjechałam betoniara z pompą i wylała na płyte (strop) 4.5 kubika betonu ~~>były drobne spięcia pomiędzy majstrami a mein Vater, bo dośc, że przyszli pijani to jeszcze sie spóżnili, ale było śmiesznie ... :)) heh jak patrzyłam jak sie kolo zataczał :)) tekst jednego-ledwo patrzył na oczy : ... " częsc dziewcyny .... " :D:D:D wieczorkiem tego też dnia przyszła cała ekipa z sąsiedniego domQ: ja, mein Vater,.