O czym chcesz poczytać na blogach?

Bruce willis

Skibą w Łeb - bloog.pl

Zalać Bruce'a Willisa

poniedziałek, 07 listopada 2011 8:49

Konkursy i inne... - Onet.pl Blog

Wyjść.
Lub dawno nie zjadłeś ciepłego obiadu,
stara szmata zamiast drzwi!

 

Za każdą poprawną odpowiedź po 3k.

 

Odpowiedzi z ostatnich konków:

I: Kto jest na zdjęciu?:

1. Bruce Willis

2. Leonardo Di Caprio

3. Robert De Niro

4. George Clooney

 

II: Tytuły piosenek i ich wykonawcy:

1. Bajm- Biała armia

2. Doda- To jest to

3. Feel- Pokonaj siebie

 

KoChAj gŁęBoKo i z pAsJą, MoŻeSz zOsTaĆ ZrAnIoNy, AlE To jEdYnY SpOsÓb nA SpEłNiOnĄ EgZySteNcJę

A do MIchala ciagle cos sie pali juz od raku!!! od keidy go poznalam. wiem ze on tesh o mnie dalej mysli, ale nie ebdziemy razem jush nigdy, wiec nie am co do tego wracac. Ale dzisiaj mialm wyrabany sen. Snil mi sie Hubert i Turek, Karol Wajde no i Bruce Willis i taka Wiola... Tragedia... Takie mixy!!! Jestem rpzerazona tym snem!!! Ja i Bruce Willis!!! Bylismy para!!! bleh!!! taki stary, lysawy, bogaty facet... uch, bleh!!! na tym zakoncze chbya notke bo uz mi sie zygac chce no i jush poszlo.

~ Gusta i Guściki ~

Chciałam się trochę poprzytulać w momencie strachu Jednakże będąc w kinie uznaliśmy, że pójdziemy na coś innego, nie zupełnie pamiętam, dlaczego. Ja w ramach wypowiadania swojego zdania rzuciłam, iż chętnie poszłabym na film z Brucem a że taki właśnie leciał to na niego poszliśmy. Nie mogę powiedzieć, że były to stracone pieniądze, bo nie było aż tak tragicznie, ale biorąc pod uwagę tak dobrą obsadę dziwi mnie doprawdy niski poziom tego filmu. Owszem,.Było nudno, pamiętam, że nawet miałam kryzys, kiedy to już prawie usypiałam na ramieniu mojego mężczyzny. Generalnie nie żałuje, że wybraliśmy się na to, jeśli alternatywą była Pirania 3D. Niestety ciężko jest mi ten film polecić potencjalnemu widzowi. Dlatego też ujmę to dyplomatycznie i powiem, że jeśli jesteście fanami kogoś z obsady, a jest to obsada z najwyższej półki (Bruce Willis, Morgan Freeman,

skafander-i-hiena blog

W stanie zaniku.
Jejku jej,wszędzie kolorowe zcinki!
Wybaczcie dygresję,lecz tworzę a tworzywo ma swoje prawa.
To nie pojedynek,ani sprawdzian ani nic z tych szkolno muszkieterskich rzeczy.
Bruce Willis potrafi samochodem strącić fruwający helikopter,latać na migu od zewnątrz,uratować świat przed ZŁEM mając jedną zapałkę i millę j. hodować kury i chodzić w kapciach z futerkiem,uknuć tak pokręcona intrygę że do końca nie.