O czym chcesz poczytać na blogach?

Brothers in arms

no to się wgryzam...

I rodzina. No chyba, ze lubisz nocne spacery podczas sniezycy i slizgawki na chodnikach ;) Serio, serio bardzo przyjemne ;)
6. Jesli wieziesz rybe na swieta do domu zalatw sobie transport powrotny, bo inaczej ktos moze przyplacic to zyciem (najpewniej ryba).

No:) I wystarczy;) O obzarstwie w swieta pisac nie bede, bo to normalne;) O tym, ze jak sie planuje uczyc przez ferie, czytac i.

Krwi.... O nie nie nie arabem ;)... ale cos blisko tego....

Szalenstwo i absurd.

skomentuj (1)

Brothers in arms... 2002-04-15 10:46:39

Dobrze mi. W sobote bylam z dziewczynami na "Zawod szpieg". Rewelacja. O ile nie przepadam za neandertalczykowata geba Pitta, tak teraz bylam pod wrazeniem. Redford jak Redford zawsze dobry:) Muzyka swietnie dobrana... a ze jestem na etapie zawchwytu nad Dire Straits, to kawalesk Brothers in arms mnie po prostu rozbroil i mam ochote isc jeszcze raz na ten film :)No normalnie wyszlysmy z kina tak podjarane, ze sie zastanawiam, czy nie zostac szpiegiem po czyms takim, hehehe... no.

HTF

Nazwac bylo zwiazkiem,to i tak wszystko skonczone z mojej strony i temat powinien byc zamkniety,ale w sumie nie wiem zcego sie spodziewac po tym "odezwie"...zobaczymy -czas pokaze!
Teraz troche o czyms innym:tak bardzo czekalam na to nasze spotkanie z mrowa,fajkami i aga,a tu nic z tego nie wyjdzie prawdopodobnie,a dzis rano prawie plakalam ze szczescia,a tu taki spadek....zycie potrafi byc tesh.
Are a home now for me
But my home is the lowlands
And always will be
Some day you'll return to
Your valleys and your farms
And you'll no longer burn
To be brothers in arm

Through these fields of destruction
Baptism of fire
I've watched all your suffering
As the battles raged higher
And though they did hurt me so bad
In the fear and alarm
You did not desert me
My brothers in arms

There's so many different worlds
So many different suns
And we have just one world
But we live in different ones

Now the sun's gone to hell
And.

Historie z muzycznego świata - Onet.pl Blog

Suita jest opowieścią o dotychczasowym życiu dwuletniej Karoliny, córki znajomych Skrzeka, a także o tym, co może ją spotkać w przyszłości.
Autorem i wykonawcą całości jest Józef Skrzek. Na instrumentarium złożyły się różnego rodzaju keyboardy (zebrała się pokaźna kolekcja - grand piano, Fender Piano, Hohner Clavinet D6, Concert Spectrum, Polymoog, Minimoog, Micromoog, Sonicsixmoog,.Top Wszech Czasów. Zapraszam do udziału (szczegóły na www.polskieradio.pl). Gratulacje dla tych, którym udało się bezboleśnie wybrać 33 utwory:-)

1. AC/DC "HIGHWAY TO HELL"
2. LOUIS ARMSTRONG "WHAT A WONDERFUL WORLD"
3. THE BEATLES "LET IT BE"
4. STAN BORYS "JASKÓŁKA UWIĘZIONA"
5. BREAKOUT "NA DRUGIM BRZEGU TĘCZY"
6. BUDKA SUFLERA "JEST TAKI SAMOTNY DOM"
7. CREAM.
Perła z "Communiqué"
Nie będę oryginalny. Moja przygoda z grupą Dire Straits zaczęła się od Brothers In Arms

Pawcio blog

Wode, pompowanie kół i 20km drogą międzynarodową. Nieprzyjemnie, ruchliwo głośno, ale za to szybko i sprawnie. Dojeżdżamy do Litomyśla gdzie postanawiamy zjeść jakiś ciepły posiłek. Tam w informacji turystycznej odnajdujemy namiary na kemping, i ścieżkami rowerowymi bocznymi dróżkami zmierzamy do Vysokiego Pola. Już prawie po ciemku, dojeżdżamy do miejsca które miało być.

Mark Knopfler, lider grupy Dire Straits, z którą wspiął się na szczyt. Począwszy od debiutu z płytą Dire Straits z wielkim kawałkiem Sultans of Swing, poprzez zdaje się najlepszą płytę Brothers in Arms wyznaczal trendy w muzyce rockowej. Robił to z klasą, krok po kroku przesuwając się do czołówki muzyki rozrywkowej. Grupę Dire Straits rozwiązał w roku 1993 gdy był na szczycie. Sprzedał 100.

Łowca Androgynów - Onet.pl Blog

No i się narobiło. W końcu znalazłem się w Augustowie, a nawet z niego wróciłem i jako, że nadal mam focha i jestem obrażony na rodzinę, powrót jest prawie tak interesujący jak mój pobyt tam. Tyle atrakcji naraz, że moje słabe serce aż z trudem do przyjęło. Bo i głucha puszcza z bonusowymi atrakcjami w postaci przymusowego leżenia na sianie i dzików co.

Kiedyś przyśnił mi się mój własny pogrzeb. Wczoraj byłem na jednym i może dlatego mi się to przypomniało. I w tym śnie, na moim pogrzebie, puszczono "Brothers in Arms" Dire Straits. Nie wiem, czemu. Biedny Freud by się nagłowił. Ani za tą piosenką nie przepadam jakoś specjalnie, ani z niczym nadzwyczajnym mi się nie kojarzy. Pamiętam, że powiedziałem to.

Subiektywna Kuchnia Rocka

21. R.E.M - Bang And Blame
22. Smashing Pumpkins - 1979 (Acoustic)
23. Pearl Jam - Present Tense
24. Project SI013 - Szóstka
25. Marillion - Beautiful
26. Dire Straits - Brothers In Arms
27. Tool - Cesaro Summability
28. Neil Young - Cinnamonn Girl
29. Jimi Hendrix - Voodoo Chile
30. L7 - Shitlist
31. Tori Amos - Mr Zebra
32. T.Love - Pocisk.

rzeczywistość nie istnieje... jest tylko Sen... tylko moja Darkeria...

Z wrogiem pod powieką...
*
My Death waits like a witch at night
As surely as our love is bright
Let's not think about the passing time
(...)
My Death waits there in a double bed
Sails of oblivion at my head
(...)
Angel or devil, I don't care
For in front of that door, there is you


D.Bowie 'My Death'
*
gdybym tak.

W końcu przestanie padać...
Aishia
Komentarze (1), Dodaj

we were brothers, in arms and blood and everything except birth, and if I judged him worthy to die, then I judged myself the same way...

czwartek, 5.lipica.2007, 10:00