O czym chcesz poczytać na blogach?

Brooke shields michael jackson

www.jackson-king-of-the-pop-michael.blog.onet.pl - Onet.pl Blog

! Ona jest sprawcą tego wszystkiego ! Tego całego zamieszania !
- Nie płacz Natalie. Błagam cię. Wszystko dobrze. Nie płacz, poradzimy sobie. Pocieszał mnie Michael. Cóż taka pewna tego nie byłam. Teraz wszyscy wiedzą. Rodzina moja i Michaela, dziennikarze, wszyscy. Cały świat o nas wie. Nie, to nie może być.1 , 0 ! Szczęśliwego nowego roku ! Krzyknęła Diana i zaczęła wlewać wszystkim wina do kieliszków. Resztę nocy tańczyłam z Michaelem, gadałam z Dianą i Brooke, unikałam Oli Ray i gapienia się Paula McCartneya na moje nogi i biust. Za bardzo się schlał, a Jones miał kaca i jego żona odwiozła go do domu.

Poprosił słabo i usiadł na kanapie. Westchnęłam cicho i zaczęłam czytać:

Piosenkarz Michael Jackson i gitarzystka Natalie Jones: Przyjaźń czy coś więcej ?

Spojrzałam niepewnie na Mike'a i.

Mi to powiedział. - Ty sobie żartujesz ! Nie ma mowy ! Nie pójdę tam, gdzie będą takie gwiazdy jak Quincy Jones, Paul McCartney, Ola Ray, Diana Rose i Brooke Shields ! - Wrzasnęłam do słuchawki. Miałam iść z Michaelem na takiego oto sylwestra w towarzystwie takich gwiazd ! Modelek, piosenkarzy, aktorów i.

miley cyrus - Onet.pl Blog

"Miley powinna pójść do szkoły!"


Brooke Shields to aktorka, która czasy świetności ma już za sobą. Pochodząca ze związanej z show-biznesem rodziny pierwsze kroki w filmowym świecie.

wcieliła się w postać matki głównej bohaterki postanowiła zaapelować do rozsądku gwiazdy Disney'a, która póki, co ponad edukacją stawia karierę.

Brooke namawia Miley do pójścia na uniwersytet - cytuje.

Sławę. Później były mniej lub więcej znaczące role oraz praca modelki. W latach 80. zyskała status idolki nastolatek, a na imprezy chodziła w towarzystwie Michaela Jacksona.

Jednocześnie udało jej się nie popaść w żaden nałóg (!), a nawet.

B i l l i e J e a n {copyright by Szón} - Onet.pl Blog

Operacje Plastyczne (?)


Twarz Michaela Jacksona dla wielu osób jest przyczyną śmiechu, a dla innych pewnego rodzaju zagadką. Podejrzewa się go niezliczoną liczbę operacji plastycznych... Nic.
Dzisiaj przeczytałam gdzieś, że krążą plotki, że Michael był gejem! No błaagam. o.O' To skąd w jego życiu takie osoby jak Debbie Rowe, Lisa Marie Presley, Brooke Shields i inne takie...? Hę? Przyjaciółki może? Ok, też se znajdę przyjaciela i będę mieć z nim 3 dzieci, kurde -.-''''. A poza tym, nawet, gdyby był gejem,.

Michael Jackson - **HOME - bloog.pl

A także trzy MTV Video Music Awards. Thriller był ogromnym sukcesem, który uczynił z Michaela Jacksona ikonę amerykańskiej kultury. Magazyn TIME wyjaśnił, że spuścizna Thrillera.mediów. Pisano o jego rzekomym romansie z aktorką Brooke Shields i małżeństwach z