O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Brooke shields

►☺Obciach gwiazd, gwiazdy bez makijażu, ich wpadki itp. ZAPRASZAMY!☺◄ - Onet.pl Blog

37 [dodaj komentarz] [zobacz]
Brooke Shields bez makijażu/ Szukam współprowadzącej!

Hey tu Becia483! Może się dziwicie, że od kilku miesięcy tylko ja piszę notki, a Daria nie... No cóż... Małe wyjaśnienie:.

dywanik blog

Siebie, sfianasowali filmy. Też bym na jego miejscu wychwalała scjentologów. Ludzie sie czepiają, że on daje na ten kościół (w Polsce sektę) pieniądze. Najpierw oni zainwestowali w niego, teraz tylko się odwdzięcza.
Kilka gwiazdek srebrnego ekranu - w tym Brooke Shields - bardzo ostro potępią scjentologów za zabranianie brania wielu leków. I tutaj dochodzimy do sedna sprawy. Wiele gwiazd dałoby sobie łapki poucinać byleby ktoś w nich tak inwestował. Ale... wymaga to rzucenia dragów, zmiany stylu życia i - co chyba.

n0str0m0

Jet-ski.
nie rzucam sie przeszkadzac. ten spokoj TRZEBA szanowac.a to dopiero poczatek. na dodatek informuja mnie, ze alex garland to wlasnie te lagune mial ne mysli gdy pisal ksiazke. bestsellera znaczy. szybki podglad wyszukiwarka potwierdza, brooke shields blue lagoon tez tutaj. indiana jones gra komputerowa - i owszem. indy w wielkiej lagunie.

obiecuje sobie wyrzucic ksiazke i dvd po powrocie. odrobina gniewu na sprzedawczykow - i JUZ czuje sie lepiej. sa szanse na rekonwalescencje po tej obmierzlej.

B i l l i e J e a n {copyright by Szón} - Onet.pl Blog

Dla ojca, bo chciał uciec od bycia biednym. Wejdzcie na byle jaką stronę z plotkami i przeczytajcie o_x. Dzisiaj przeczytałam gdzieś, że krążą plotki, że Michael był gejem! No błaagam. o.O' To skąd w jego życiu takie osoby jak Debbie Rowe, Lisa Marie Presley, Brooke Shields i inne takie...? Hę? Przyjaciółki może? Ok, też se znajdę przyjaciela i będę mieć z nim 3 dzieci, kurde -.-''''. A poza tym, nawet, gdyby był gejem, to co? Polska to zadupie - totalny brak szacunku do homoseksualistów... i zmarłych. ;/


Disney - Onet.pl Blog

Twórcy „Nocy w muzeum” i „Różowej pantery” zapraszają na doskonałą zabawę dla całej rodziny, komedię o lekkim zabarwieniu... ekologicznym. W roli głównej Brendan Fraser gwiazda trylogii Mumia oraz Podroży do wnętrza ziemi Partnerują mu Brooke Shields oraz wschodząca gwiazda Matt Prokop (High School Musical 3). Kiedy Dan wraz z rodziną przeprowadza się do zielonego Oregonu, nawet nie podejrzewa jak trudno przyjdzie mu

się do.

Vege-Life

Gillian Anderson
Demi Moore
Brooke Shields
Danny de Vito
Bono
Alanis Morissette

Brooke shields michael jackson

Michael Jackson - Onet.pl Blog

Na koncercie Michaela ,kiedy ten był w polsce miałam zaledwie 3 lata.

PS. To jest moje własne takie jakby sprawozdanie

Raven (16:59)
6 Michael jest jedynym królem!!!


28 lipca 2009
Czy jest szansa na Nobla dla Michaela???

Fani Michaela Jacksona rozpoczęli kampanię zbierania podpisów ludzi, którzy uważają, że zmarłego.

"Will You Be There" z płyty "Dangerous".

Człowiekiem pełnym troski, uczciwym i kochającym życie nazwała Michaela Jacksona jego wieloletnia przyjaciółka, Brooke Shields. Podczas ceremonii aktorka żegnała zmarłego króla pop z oczami pełnymi łez.

- Nasze serca bolą - powiedziała, wzruszona. - Miałam 13 lat, gdy.