O czym chcesz poczytać na blogach?

Broń palna

Zlodziej Swiatla

Go jednak kamera!!!

Tak wyglądają Kurdowie, przyjrzyjcie się im dobrze, by się potem w marchwi nie schowali!

Strzały padają za barykad ustawianych w wąskich stambulskich uliczkach.

Policjanci starają się rozpędzić protestujących za pomocą gazu łzawiącego:


A oto wszyscy trzej Kurdowie, którzy użyli czegoś, co wygląda jak broń palna:

Część Kurdów demonstruje swoje poparcie dla DTP (Demokratycznej Partii Społecznej) przez wywieszanie jej flag przez okna:

Na szczęście Partia Rządząca nie śpi! W stolycy zorganizowany został wiec poparcia dla Partii Rządzącej przez Zjednoczony z Nią i Zawsze Wierny Naród! Łączymy się z naszym korespondentem z Ankary, Klefonsem Kulajstąd. Witaj,.

Madziasia’s Blog

Stało się. Kolejna luka rynkowa została zapełniona pozwalając na pełniejsze wykorzystanie drugiej poprawki. Teraz nawet osoby starsze będą mogły szerzyć opinię o USA jako o kraju gdzie każdy nosi broń.

Producenci broni od dłuższego czasu mieli problem ze sprzedawaniem swoich produktów osobom w podeszłym wieku oraz inwalidom. Standardowa broń palna była po prostu zbyt nieporęczna, co obniżało popyt na nią.

Z pomocą przychodzi Palm Pistol, który bazuje na starym projekcie Chicago Palm Pistol. Główna różnica to możliwość oddania tylko jednego strzału oraz położenie spustu. Przycisk pod kciukiem ma umożliwiać, „Łatwe jak nigdy celowanie i strzelanie!”. Hurra! Ciekawe, kiedy wprowadzą.

@Magic inside

Problemami o tyle szczególne ich zagęszczenie występowało w gospodarstwie starego Józefa Paczenki.
Siedem problemów z czasów okupacji i okresu utrwalania władzy ludowej spoczywało w jego ogrodzie i wąchało kwiatki od spodu. Problemy miały rany od broni palnej i siecznej i nie żyły. Trochę problemów zakopano w stodole. Problemy te można określić z grubsza jako broń palna i amunicja do niej.”Andrzej Pilipiuk

„Problemy”
Mój problem jeszcze oddycha i lich wie ile problem oddychać jeszcze będzie. Staruszki mają to do siebie, że choć wyglądają jakby miały się zaraz rozsypać to tkwi w nich jednak nieprzejednana siła życiowa lub życiowa złośliwość – jak tam kto.

The Other Stage

W jakim mogę być postrzegany  - przyznacie, że materiał dający do myślenia - powiedziałem tylko słowo "teatr" - hasło "teatr" - odzew "ciota" - gdybym powiedział "balet" - no, co było - "gay party"? więc nie ma się z czego cieszyć i puszyć...  Są słowa, które powodują, że gro społeczeństwa sięga do kieszeni po ostre narzędzie - w epoce nazi, w powiedzonku występowała broń palna - bodajże, browning - polskie społeczeństwo jest zbyt biedne, żeby się wystrzelać (a szkoda)

na razie leją się po pysku - kiedyś, podobno, strzelało się po pysku - teraz, daje się z liścia...

Ale tego rodzaju strzelanie, podobnie jak z broni palnej, było zarezerwowane dla arystokratów -

w "ustroju chamów stworzonym dla chamów" nie jest to możliwe