O czym chcesz poczytać na blogach?

Brolin

gwiazdy2000.blog Spędzają każdą wolną chwilę razem. A ostatnio przyłapano ich w jednej z kawiarni, gdzie towarzyszyła im mama Seleny. Czyżby oficjalne oświadczyny?

- Wyglądało na to, że są ze sobą bardzo blisko - twierdzą świadkowie spotkania.

Jedyna fotka jaka jest dostępna z tego spotkania jest bardzo kiepska, ale zawsze:skomentuj (0)

:):):):) 2009-04-28 15:34:54

 

 

Megan w kuszących pończoszkach i gorsecie!

Trwają zdjęcia do westernu "Jonah Hex" na podstawie serii popularnych komiksów. Główną rolę żeńską gra uwodzicielska, jak zawsze, Megan Fox. Są pierwsze fotki z planu. Megan wygląda na nich extra!!! Te pończoszki, ten gorsecik...

  

 

W filmie, ktory premierę będzie miał w sierpniu 2010 roku występują również: Josh Brolin, John Malkovich i Will Arnett.

skomentuj (0)

Megan Fox - bloog.pl

"Prostytucja jest wyczerpująca!"

niedziela, 16 maja 2010 18:31


Megan Fox
powalczy tego lata o kinowy hit. Już w czerwcu na ekrany trafi produkcja Jonah Hex, ekranizacja komiksu o superbohaterze-kowboju. W rolę tytułową wciela się uhonorowany wieloma nagrodami Josh Brolin. W jednym z ostatnich wywiadów 24-latka powiedziała, że granie scen z aktorem było dla niej nauką życia.

 Granie prostytutki było wyczerpujące. Już próba utrzymania się w jednej z scenie z Joshem Brolinem była dla mnie ciężka. Jest genialnym aktorem i bałam się, że przy nim będę po prostu niewidoczna - wyznała. Po pięciu dniach kręcenia byłam kompletnie wycieńczona. To było dla mnie ogromnie ważne doświadczenie aktorskie. Nie mam na tyle praktyki i umiejętności, żeby sobie z takim czymś od razu poradzić. Wiele rzeczy nie rozumiałam..

Once upon a time...

Kinie akcji: człowieka przeciętnego, bezwzględnego zabójcę oraz stróża prawa. Oprócz tego, jak to w przypadku braci Coen bywa, napięcie zmieszane jest z czarnym humorem, groteskowymi sytuacjami na płaszczyźnie thrillera. Trzeba także wspomnieć o pstryczku w nos jaki dostaje widz od reżyserów w szczególności w dwóch scenach pod koniec filmu. Bo sztuką jest zrobić dobry film, w którym, główni bohaterowie ze sobą pogrywają, a nad nimi stoi twórca, który pogrywa sobie z widzem. Wróćmy więc zatem do początku. Amerykański sen według twórców jest przedstawiony w brutalnym, czarnym i krwawym stylu, ale niestety i prawdziwym. Zło zawsze będzie istnieć, dobro zwycięża rzadko, takie są realia amerykańskiego snu. Bo najgorsze w amerykańskim śnie jest to, iż on cały czas snem, niespełnionym wyobrażeniem wielu mieszkańców Texasu, jak i całej Ameryki. Takowy mit jest reprezentowany w reklamach, świecie wirtualnym, kreowanym sztucznie przez cyników nastawionych na zysk. I tam już, na nasze nieszczęście, zawsze pozostanie.
OCENA: 5.5
Reżyseria: Ethan i Joel Coen. Scenariusz: Ethan i Joel Coen. Obsada: Josh Brolin, Javier Bardem, Tommy Lee Jones, Woody Harrelson.
Rok produkcji: 2007.

Filmowy blog Pipola !!!! - Onet.pl Blog

pipol (00:42)
Cisza przed burzą !!!

10 grudnia 2007
PLANET TERROR (GRINDHOUSE cz.2)

Horror,S/F,czarna komedia w jednym (USA,Meksyk)

Małżeństwo lekarzy, William i Dakota Block (Josh Brolin i Marley Shelton) są świadkami pustoszącej ich miasteczko niepokojącej choroby, której objawami są gangrenowate zmiany ciała oraz puste spojrzenie w oczach ofiar…
Tymczasem na poboczu drogi Cherry (Rose McGowan), tancerka go-go, zostaje zaatakowana przez chorego na ową dziwną choroę. Na skutek ataku dziewczyna traci nogę. Świadkiem całego zdarzenia jest Wray (Freddy Rodriguez), jej były partner. Ktoś inny na jej miejscu, załamałby się, ale nie Cherry. Jak się okaże, dziewczyna nie zatańczyła jeszcze swego ostatniego numeru… Razem z Wray’em staje na czele drużyny próbującej opanować hordy.