O czym chcesz poczytać na blogach?

Brodziki

cieple swiatelko Magda M - Onet.pl Blog

Zaświeciło światełko
XXI Festiwal Filmów Fabularnych

W dniach od 20 do 26 maja w Tarnowie trwał XXI Tarnowski Festiwal Wybranych Filmów Fabularnych. Między innymi zaprezentowano filmy tj:

"Kto nigdy nie żył"

"Jasminum"

"Jasne Błękitne Okna"

"Bezmiar Sprawiedliwości"

"Co słonko widziało".

W zasadzie po projekcji każdego z filmów, można było się spotkać z osobami bezpośrednio związanymi z powstawaniem projektów, lub odtwórcami głównych ról.

Podobnie było we czwartek, gdzie w resteuracji "Pasaż" odbyło się spotkanie z Beatą Kawką i Joanną Brodzik, głównymi odtwórczyniami ról kobiecych w JBO. Spotkanie należało do bardzo miłych,.

emilusia blog

skomentuj (3)

Moje ambicje są chyba zbyt za duże .........,bo chce rzucić się na głęboką wodę..i udać się z motyką na księżyc....:((

No cóż...walczę....i to dla mnie jest ważne.Ja się łatwo nie poddaje...i nie wiem skąd czasami biore w sobie tyle siły....na to wszystko....na prawde sama się sobie dziwie...

Nieźle....i tyle powiem na ten temat:)
2007-07-10 | 14:34:12
autor: emilusia | skomentuj (1)
WTOREK 10.07.2007

Brodzik: "Staram się nie być chujem. Damskim chujem"

Joanna Brodzik udzieliła wywiadu do sesji zdjęciowej (w konwencji krwawego horroru) dla magazynu Exklusiv. Aktorka zdobyła się na niepotrzebną szczerość, łamiąc konwencję, do której przywykliśmy. Chcielibyśmy jeść Brodzik sztućcami, a tu ktoś nam ją podaje jak kebab.

Wyjdźmy od pozwu na 150 tysięcy, który aktorka złożyła w sądzie przeciwko Faktowi, zarzucając, że przypisano jej niesłusznie nałóg palenia papierosów. Zacytujmy:

Wyjmujemy papierosy. Podpalamy sobie nawzajem. Bez przekonania.

Magda M - dalsze losy wg mnie - Onet.pl Blog

I weny. Kolejna przejścióweczka;/ i chyba tak zostanie już do końca tego opowiadania, chciałabym je zakończyć, bo nie idzie mi ta seria zupełnie. A że nie lubię zostawiać niedokończonych historii, to będzie jeszcze epilog i oczywiście jeśli chcecie, to kolejne opowiadanie. Ale to już zależy od was. Napiszcie czy chcecie nadal czytać.


Z noworocznymi życzeniami i jak zawsze słonecznikowymi pozdrowieniami

Asienka (madziareta)

 

Ps. Chętnych i zainteresowanych zapraszam na mój blog poświęcony Joasi Brodzik, gdzie znajdziecie wywiady, artykuły i wiadomości dotyczące samej Joasi.

Magda M - zakręty losu - Onet.pl Blog

- Johan Braun – wyciągnął do niej dłoń, - Nie mam pojęcia skąd, ale Panią kojarzę…

 

Cdn.

*****************************************

Witam kochani. Ja widzicie pojawiła się długo wyczekiwana notka;) Znów pozostaje mi Was przeprosić za tak długą przerwę. Ale, ale mam dla Was coś jeszcze;D

Mam dla Was zaproszenie na forum poświęcone Joasi Brodzik.

Blog Fanki zespołu ICH TROJE

Cichopek. Najlepiej opłacanym sportowcem jest Jerzy Dudek (dwunaste miejsce). Dziewiątą pozycją może pochwalić się showman Szymon Majewski. I nie jest wcale tak, że serialowa sława zapewnia wysoką gażę wszystkim gwiazdom – bracia Mroczkowie z „M jak miłość” zajmują dopiero 25. miejsce, przegrywając m.in. z Jerzym Stuhrem (18.) i Januszem Gajosem (24.), którzy z tasiemcowymi produkcjami nie mają nic wspólnego. Zresztą Marek Kondrat, który znalazł się w ścisłej czołówce, już dawno rozstał się z „Ekstradycją” – jest dziś znany przede wszystkim z ról w autorskim kinie Marka Koterskiego i z reklam. Z drugiej strony, partner Brodzik z „Kasi i Tomka”, Paweł Wilczak, jest daleko za swoją ekranową partnerką – trafił na 44. pozycję. Ranking kończy Karol Strasburger ze 165 tys. zł. Jedynym wrocławskim rodzynkiem jest Robert Gonera – 62. miejsce i 215 tys. potencjalnej gaży.

Autorytet gwiazdy

Co sprawia, że Michał Wiśniewski trafia na pierwsze miejsce rankingu, podczas gdy Doda, równie popularna, jest zaledwie na 37. pozycji? – Ten mechanizm jest bardzo skomplikowany – tłumaczy Anna Lewczuk, producentka reklam z warszawskiej agencji Design Direct. – Żeby go zrozumieć, trzeba przyjąć punkt widzenia klienta, jego potrzeby. Doda.

Blog Joasi

                                      Święta, święta i po świętach
           Świąteczne zdjęcie Katarzyny Cichopek i Marcina Mroczka.Komentarzy: 4 2006-02-27 Katarzyna Cichopek z swoim bratem Jackiem to właśnie on.

Komentarzy: 1 2006-02-27                                   Joanna Brodzik.

Imię:.