O czym chcesz poczytać na blogach?

British museum

Anglia - Onet.pl Blog

  • Bradford (s; 15.12.2008)
  • Dudley (s; 26.10.2008)
  • Birmingham (s; 08.08.2008)
  • British Museum (s; 27.05.2008)
  • Liverpool (s; 22.04.2008)
  • Ustrój (s; 09.04.2008)
  • Londyn (s; 04.03.2008)

salceson blog

Jakby rowniez sie nia onanizowali. Na zewantrz pada niemilosiernie i az glupio wyjsc. tak wygalda odpoczynek po dlugich starsznie powiklanych zajeciach ze satystyki.

W sobote bede musial odnitowac dupsko od Sheffield i jade do Londynu. tam na mnie czeka British Museum a wnim moje ukochane rekozdielnictwo aborygenskie i asyryjskiej. Nie bede mowil o innych atrakcjach Tate i National Gallery.
salceson 2004-03-05 16:18:40
skomentuj (1)


Rzucilem palenie....zwyciezylem sie:))

Klub bylych.

Lara Croft, Tomb Raider, Angelina Jolie i inne... - Onet.pl Blog

Filiżanek herbaty,i powspominaniu „dawnych lat” Kate powiedziała:

- Pewnie zastanawia cię, czym się teraz zajmuję, otóżpracuję w British Museum…

- Ty w British Museum?! – nie mogła uwierzyć Lara

Blog

Slonecznikow Van Gogha, ktore badz co badz byly ladne, bardziej podobal mi sie jego obraz zatytułowany "Zboze i cyprysy"... Ta jasnosc i delikatnosc jaka od niego bila, byly powalajace... Zreszta wiekszosc jego obrazow ma w sobie taki klimat...

W British Museum tez bylo ciekawie, ale jakos tak zmiescilysmy sie w jednym dniu, choc wszyscy mowili, ze tam trzeba co najmniej dwoch :)

Wielkie nadzieje wiazalam natomiast z muzeum wojennym, o oryginalnej nazwie "Imperial War of London" :-) Ciut sie rozczarowalam....

Suddenly my life doesn't seem such a waste...

Już o tym, że w Egipcie jeszcze - podkreslam: jeszcze, nie byłam. A od dzieciństwa fascynowały mnie takie wręcz komiksowe przygody, rzeczy nieprawdopodobne, barwne, zdarzenia w ktorych reszta świata się nie liczy, liczy się jedynie moment.

W British Museum gapiłam się jak głupia na kamień z Rosetty. W moim pokoju wiszą 2 papirusy, które niestety zrypał mi gość od antyram (myślałam, że go trzasnę, po tym jak je poobcinał bez mojej wiedzy!) i stoi bydlata figurka faraona. Po prostu lubię na takie rzeczy.