O czym chcesz poczytać na blogach?

Brigitte bardot

What's up świecie? - bloog.pl

Imienia panieńskiego jej matki". Hollywood także zabroniło pokazywania stroju w swoich produkcjach. W latach 50-tych Brigitte Bardot dokanała cudu, powoli zaczął zmieniac się stosunek do bikini a to za sprawą filmu "I Bóg stworzył kobietę". W filmie tym Brigitte Bardot biegała po plaży w Saint-Tropez w skąpej kraciastej dwuczęściówce o rewolucyjnym kroju. I tak właśnie przemysł filmowy dokonał przełomu w kontrowersyjnej sprawie. Pod koniec lat 50 -tych gwiazdy takie jak Marilyn Monroe, Gina Lollobrigida i Brigitte Bardot w.

To lubię

Tego, co można pokazać w kinie również. I choć sam film trąci nieco myszką, BB elektryzuje jak dawniej. 
Lubię ten film jeszcze z jednego powodu. Dzięki niemu znowu mogę znaleźć się w Saint Tropez. Chciałabym tam zamieszkać. Choćby na wzgórzu, tuż obok willi Brigitte Bardot...22:22, aaabsolutnie_kupie
Link Komentarze (4) »

bez wzajemności...

2010-01-24 15:40:20

Najbardziej rozczarowane małżeństwem są zawsze te kobiety, które wyszły za mąż, by nie pracować. (Marlena Detrich)


Etykieta to umiejętność ziewania z zamkniętymi ustami. – Brigitte Bardot   

Być gwiazdą filmową, to jak żyć na karuzeli. – Marilyn Monroe


Nie chcę się zestarzeć. Chcę zostać taka, jaka jestem. - Marilyn Monroe

Łatwiej obronić.

Świat nastolatki - bloog.pl

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,4168086,trackback

komentarze (2) | dodaj komentarz

Sukienki na wiosnę w stylu Brigitte Bardot

sobota, 24 stycznia 2009 20:29

Nieodwzajemniona miłość. - Onet.pl Blog

Samo jak czuje się jakbym wczoraj rozmawiała po angielsku na Wezuwiuszu z koleżanką...Dopiero szłam z kuzynami i TYM chłopakiem, siedziałam u przyjaciółki i śmiałam się razem z nią i z Kubą -kolegą..Dopiero byłam na spotkaniu klasowym, dostałam autograf od Brigitte Bardot na który czekałam nicaly miesiąc (cudo! ;)), byłam pytana 1 raz w liceum jako pierwsza, biegałam przez 20 minut w kółko, wygłaszałam referat o San Francisco, miałam urodziny, akademię z okazji 11 listopada, imieniny, byłam na wykładzie o.

o seksie elegancko - Onet.pl Blog


08 kwietnia 2011
Brak tytułu
Brigitte Bardot (ur.1934). Jej odkrywcą był Roger Vadim, który był w Brigitte zakochany, a później został jej mężem. Jeg erotyczne wdzięki, seksualny magnetyzm czarowały nie tylko jego. B.B. to symbol, który więcej mówi niż sama Lolita. Dla większości mężczyzn jest kobietą nieosiągalną, dla kobiet jest diabłem, którego należy.