O czym chcesz poczytać na blogach?

Brighton beach

romansuder blog

Przemierzałem kilometry metrem; często pieszo. W swej świadomości rejestrowałem codziennie inne obrazy. Każdy dzień był inny (jak każda dzielnica NY jest inna) różniący się od poprzedniego dnia. Setki razy jeździłem z dolnego Brooklynu - Coney Island, Brighton Beach poprzez Atlantic Av. na Manhattan - Wall Street, Rockefeller Plaza, potem nawet wzdłuż Central Park przez Harlem aż do Gun Hill Rd.
Moja codzienność, szkice, obserwacje, zdjęcia i opowieści znajomych - wszystko to zaczęło układać się początkowo.

rB

2002-07-26 22:30:06
skomentuj (2)

new mp3
soon. soon. soon.
a new album will be available very soonfatboy slim live on brighton beach will launch raffblog later today.

raff 2002-07-30 19:43:27
skomentuj (1)

next 1
here's 1 more. :P

Twórczość Czexa :) - Onet.pl Blog

Swe doświadczenie i z niepozornego nowojorskiego taksówkarza stać się pozbawionym skrupułów terrorystą. Znajduje sobie sprzymierzeńców wśród skinheadów z Armii Aryjskiej to ułatwia mu realizację okrutnej intrygi. Produkuje on w piwnicy swego własnego domu w Brighton Beach wąglik i jad kiełbasiany substancje mające mu posłużyć do zakrojonego na szerszą skalę zamachu na Central Park w Nowym Jorku.Skuteczność wyprodukowanej przez siebie toksyny testuje na maltretowanej latami żonie Coonie Dawidow którą otruwa dosypując jej.

Maryja Testinowa. Co nam w (d)uszach gra. - Onet.pl Blog

Nasze czasy to są naprawdę uber very mega "strange days")/ większosc tekstów, umieszczonych na niej pochodzi jeszcze z czasów przed debiutem zespołu, np. słynne "Moonlight Drive", które Jim Morrison zaśpiwał Manzarkowi podczas ich przypadkowego spotkania na Venice Beach w 1965 r, od którego zaczyna się właściwie historia zespołu. 

 

Sam album otwiera tytułowy utwór "Strange Days",.

Swoją drogą, doczekała się wreszcie porządnej ekranizacji - Burton ma u mnie kolejny plus, Depp ze dwa, a Anne Hathaway w roli wiecznie, zdaje się, nacpanej Białej Królowej, słodkiej i niepokojące, ze sto). Absolwentka muzyki i sztuk wizualnych na Uniwersytecie w Brighton łączy dźwięk i obraz podczas koncertów, które są niesamowitym scenicznym show, pełnym teatralności i niedopowiedzeń.

Muzykę Natashy Khan wkłada się zwykle do szuflatki z nalepką.