O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Bridget jones

pomyleniec.

Księga. Pierwszy tom zatytułowany byłby "Uczucia negatywne, które w związku powinny być", drugi "Uczucia pozytywne w związku", a trzeci "Pozostałe uczucia i podsumowanie". Tak więc, związek nie opiera się jedynie na seksie i pokazuje to w "Dzienniku Bridget Jones" jej związek z Markiem Darcym, szczególnie w części drugiej.
Czy faceci kierują się penisem, niczym detektorem wskazującym na to, jak mają postępować wobec kobiet, a te kierują się jedynie sercem? Zdarza się, ale jak już wspomniałam.

Pepsieliot's Blog | Obyczaje Pepsi Eliot :)

Ten do listy ulubionych.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

55 odpowiedzi na „Durianrider to nie Bridget Jones

jazgottt pisze:

Tytułowa Bridget Jones – ło nie, ten film był tak beznadziejnie nudny, że nie dotrwałam nawet do połowy. Wyszłam i spacer miałam, taka była moja reakcja na ten film:) Koleżanka w akademiku sama dooglądała. To samo było z Titanikiem, nie dałam rady obejrzeć.

She will be loved..... - Onet.pl Blog

Miło gdy będzie ta otoczka, wydajemy się sobie piękniejsi. przez światło ogarków nie wydać wszystkich mankamentów ciała, przez wino nie czujemy tego spięcia, na satynie lepiej niż na papierze ściernym xD , koronka zawsze jest ładniejsza niż gacie Bridget Jones (nie ujmując efektów takowych gaci ), jednak gdy nie ma scenerii rodem z Mody na Sukces nie trzeba załamywać rąk. wątpię by kiedykolwiek mężczyzna wpadł na pomysł przygotowania romantycznego sex'u.. a jeżeli przygotuje, to za jakiś czas.

petrus blog

Który już na dniach wejdzie na ekrany kin. A kto ma na głowie kampanię reklamową owego obrazu? Również dziewczyna ze Stalowej Woli – Beata Olak. Zachęcam do poznania szczegółów.
Czy widzowie pokochają polską Bridget Jones?

DOROTA I JUDYTA

Dzień przed walentynkami wejdzie na ekrany kin film „Nigdy w życiu”, będący opowieścią o losach Judyty – rodzimej Bridget Jones. Za produkcję owego obrazu odpowiadała m.in..

Bridget jones diary

Różowy blog

2007
Sierpień 2007
Wrzesień 2007
Listopad 2007
Zakładki:
Tu bywam
Bóbr
Dr Brygida
Val's art diary

Ostatnio niektórzy mnie terroryzują, że nie ma nowego bloga. Więc z przyjemnością piszę dla wszystkich spragnionych. A jest o czym pisać. Nie będę wracać do podróży do miasta Bridget Jones, każdy może tam polecieć albo obejrzeć na pocztówkach. Ale nie każdy może pójść na kawę z panda in love, nie każdego może też nagabywać show off panda.

Panda in love, jak już pisałam, ten typ pandy jest.

darc blog

Negocjacji. I nie chodzi tu o seks.

Kiedyś naciągnę go na wyznania ... może powie prawdę ? Tylko co ona kiedyś tam będzie dla mnie znaczyła ?

***
dostałam ()) ) BrainStorm i Bridget Jones’s diary 2. Obie zdecydowanie polecam. Są dooobre. Bardzo. O ile BS mnie wkurzał to teraz po prostu są super na łażenie ze słuchawkami w uszach po mieście.

I wiecie co ? Jest na BJD taka ślicznie.