O czym chcesz poczytać na blogach?

Brian molko

hellcat blog

To i tak nim jeszcze opuszczą dom, już w momencie, gdy ktoś o nie pyta tak okrutnie się za nimi tęskni...

Emuś czuje się lepiej, wyniki EKG we wtorek.{a bad, cheap imitation of goth} 2009-08-02 15:59:46
skomentuj (0)


Yo, men...


...nazywam się Molko. Brian Molko.{a bad, cheap imitation of goth} 2009-08-04 20:51:39
skomentuj (0)
easy like wednesday morning.


Idę dziś rano z psami na spacer. Jest wcześnie, chłodno, pachnie wilgocią. Szczeniaki plączą się pod nogami, Emo próbuje w spokoju spłacić dług naturze. Wreszcie poranek wolny od ciężkiego,.Ma życie prywatne, ma dużo do zrobienia, nie tylko rozkminiać jebane mięso. Ech.
Ciągle czuję ten uciekający czas. Że nie wolno wyrzucać i marnować jedzenia, bo to grzech i tak dalej zostałam nauczona, że nie wolno marnować czasu, nauczyłam się sama. A teraz czuję to podwójnie, bo przez miesiąc nie będę Emusia przytulała, przez miesiąc nie będę patrzyła, jak rośnie Molko i dojrzewa Niunia, nie zobaczę Maćka ani Asi. Przez miesiąc będę robiła coś, co uwielbiam i co mnie fascynuje, wchłonę mnóstwo nowych miejsc, wrażeń, widoków i na pewno nie pożałuję, ale zapłacę za to odcięciem od samych źródeł życia, od tych, których kocham. I dlatego się podwójnie jeżę na taką babę, stojąc po te kury.

{a bad, cheap imitation.

owczarnia blog

Ich sa izby wytrzezwien.

/maciuf

:*
owczarnia 2003-09-27 22:35:43
skomentuj (12)


Ja mam Wizję!!
Wizję mianowicie taką: każdy (przynajmniej większość) napisał PANEGIRYK na j. polski. Więc może niech każdy umieści go tu na blogu?? hę?? niezłe nie?? Ja napisałam, ale taki kocz wyszedł że no po prostu ubaw po pachy!!! O brianie Molko!!! Ale zamiesczę dopiero jak wypowiecie się na temat mojej wizji :)
pzdrfka

Agatkaaaaa
owczarnia 2003-09-28 16:05:30
skomentuj (3)
Mój Panegiryk
Więc ja dam jako pierwsza mój wspaniały panegiryk o BISEKSUALIŚCIE!!!!

DO BRIANA MOLKO

Słodki jest miód, i.

... a kultura tu podobno jest... - Onet.pl Blog

- Ja pierdole... - odpowiedział cicho i sobie poszedł.

Ogólnie całą tę scenkę obserwowali tamci ludzie - 4 chłopaków i 2 dziewczyny, wszyscy wyglądali dość specyficznie, ale moją uwagę przykuł chłopak z czarnymi włosami. Miał fryzurę jak Brian z Placebo w 2004 roku. On jest taki słodki. Lubię sobie czasami ich posłuchać...DOBRA ! Mam obsesję na punkcie Briana. Jak psycho-fanka.

Co zrobić.

Wracając do tego chłopaka..

Się, ze wzięła sobie wolne w pracy, żebym nie siedziała sama w domu. Zaproponowała byśmy pojechały razem na zakupy. Zgodziłam się, w końcu te pierwsze nam wtedy nie wyszły. Ale to nie zmienia faktu, że nie lubię zakupów.

            W samochodzie zawsze rozmyślam nad życiem. Tym razem zastanawiałam się czy zapytać w końcu o ten internat. Nie wiem, nie wiem...

Myślałam o tym kolesiu... Nie wydaje mi się, żebym była w nim zakochana on po prostu mi się podoba bo wygląda jak Brian Molko. Chciałabym go poznać, ale to raczej nie jest możliwe, bo to kumpel mojego brata i już.

Tell me why...

Bo spisalam sobie przedtem numery GG moich kolegów. No ale niestety biedny Steve nie przetrwał tej operacji i tata musiał go zanieść do naprawy. Więc przez te kilka dni byłam odcięta od świata. A mechanik nastraszył nam, że najprawdopodobniej będziemy musieli kupić nowego Steva. Ale wszystko dobrze się skończyło i Steve znów jest z nami. Serdeczne pozdrowienia dla Steva, Briana Molko, Agusię z GG (tak tak o ciebie chodzi i nie płacz z powodu dzisiejszej nocy Briana:)), Marka u którego mam 70% i moich "kochanych" kuzynów (szczęśliwej drogi życzę, mam nadzieję, że zdążycie na obiad).
PS. Milena strzesz się
PS2. A tak dla niewtajemniczonych, Steve to mój komputer


skomentuj (0)
2004-07-09 16:15:12 >> ======.

wszyscymajadalnamamija blog

:), dobre gnicie :P. Miejmy nadziję, że lipy nie będzie :).

Dzisiaj z Kultem za pan brat. :)

wszyscymajadalnamamija 2004-05-16 15:20:37
skomentuj (12)


Miętka ?

Och. Jestem strasznie zmęczona :(. Nie wiem też za bardzo czym :/, ale za to zakochałam się :D. Znów:). W geju :D. On jest taki śliczny, że szok! Wygląda jak Brian Molko, ma fajną dupeczkę i ...sami wiecie :). Teraz muszę go rwać :). Tylko jeszcze nie wiem jak, ale wszystko da sie zrobić :).

Ja to muszę się zmobilizować i realizować plan [ to już nie o zakochaniu ;) ].Żeby wszystko wypliło muszę się postarać.

Trzeba być twardym....(taka dzisiejsza puenta)

wszyscymajadalnamamija 2004-05-18.

love is suicide [There are many things that I like to say to You,but I don't know how]

Pewna prawidlowosc w tym wszystkim. Kazdego dnia rano budzimy sie z nowymi doswiadczeniami, z nowymi strachami, z nowa nadzieja na jutro. Kazdego dnia wspominamy dnie, ktore minely, wiedzac zarazem dobrze, ze nie wroca... Zabawne. Kazdy dzien wypelniaja nam wspomnienia, otaczamy sie nimi, zyjemy nimi, czasami to one zyja w nas, chociaz powinny dawno temu umrzec. Sypiamy z duchami, jak powiedzial Brian Molko z PLACEBO. Te duchy wcale nam nie pomagaja, wrecz przeciwnie. One nas ograniczaja, nie pozwalaja zajac sie terazniejszymi sprawami, kazac ograniczac sie jedynie do wspomnien.
To co minelo nie wroci - pewnego rodzaju zyciowa prawda. Wiec dlaczego nadal wspominamy? Przyznam: cos w tym jest. Kiedy za oknem deszcz, mozemy sobie wspomniec sloneczny, szczesliwy dzien i od razu tak jakos.