O czym chcesz poczytać na blogach?

Brentwood

Holiday with Mary-Kate i Ashley Olsen- mka-love.blog.pl

Temat:nio to jazzzzzda! :D
Data: 2005-02-27 23:03:38
Ty: skomentuj
Komentarzy: (8)
Napisane przez:

siemka jak chyba widzicie udalo mi sie jakos naprawic laya!! :D ale ql (ps. robilam go w nocy bo w dzien nie mam czasu :D ps. mam nadzieje ze o widzicie bo ja tak, ale jesli cos jest z nim nie tak to plis piszcie w komentach ;p :D nieedlugo new notka :D

Temat:New Pics :D
Data: 2005-02-28 19:57:17
Ty: skomentuj
Komentarzy: (9)
Napisane przez:

Siemka!! W dzisiejszej notce pokaze wam nowe fotki MKA :D
Najpierw info: Podobno jakis gosciu ktory jest hajerem wkradl sie do ksiazki telefonicznej PARIS HILTON i wulookal numer telefonu Ash!!!!! Oto ten numer: 1-310-760-1996 ale ona pewnie jush go zmienila....cale szczescie :p
Nio to teraz foteczki:
Apartament MK w Nowym Jorku:
MK i Ash na ulicy NY:
Tu Mary-Kate i Ash na zakupach -19 luty:
MK z jakas kobieta ktora jest pewnego rodzaju jej.

Mary-Kate and Ashley _ across the sky . . .                   » » olsen-paradise.mylog.pl


13.03 - Mary-Kate opuszcza lotnisko w Los Angeles {jaka torba!? o.O}
15.03 - Ash opuszcza Neil George Salon {ślicznie! tylko czemu na boso?}
17.03 - Mary-Kate kupuje cygara w Beverly Hills {czemu u nich jest tak ciepło!? jakie ona ma chude nogi...}Elizabeth and James
Taki mały artykuł o ubraniach Elizabeth and James:

KLIKNIJ!

18.03 - Ash odbiera przyjaciółkę w Beverly Hills {wygląda super!}18.03 - Ashley i MK kierują się do swoich samochodów18.03 - MK kupuje kawę w Brentwood Country Mart w Brentwood {wygląda średnio...}
Najgorzej ubrane!
Bliźniaczki Ashley i Mary-Kate Olsen trafiły na pierwsze miejsce w rankingu Hollywood's Biggest Fashion Offenders magazynu In Touch, w którym czytelnicy umieścili najgorzej ubrane gwiazdy Hollywood.

Dziewczyny wkrótce powinny dostać jakąś podsumowującą nagrodę, w końcu ranking In Touch nie jest pierwszym, w który królowały. Ashley i Mary-Kate od lat zgarniają najwyższe laury w konkursach na najmniej modnie ubierające się celebrities.

Podobnie jak w poprzednich rankingach, tak i tym razem udało im się wygryźć Courtney Love,.

ke passa?

Ach! az chce sie zyc!

praca przysparza bolow stopek ale i usmiechow. nigdzie indziej nie czujesz sie lepiej niz wsrod rozesmianych i LUDZKICH kastemersow! wsrod staffu z Polski!

tydzien wienczymy ogromna popijawa na czesc kolejnego roku starego Andrzejka. duzo wulgarnego polskiego hip hopu i polskiej wodki prosto od mamusi i tatusia.

rano oczywiscie zdychanie i wiesci, ze ta podroz jeszcze sie nie skonczyla...

14:33, zyd_z_yelonek
Link Dodaj komentarz »
zielony park nierobstwa BRENTWOOD

swobodnie budzimy sie rano na zbyt malym materacu. to nie wazne, bo nasza milosc tak nas do siebie przyciaga, ze nie odczuwamy dyskomfortu.

zatkane poduszka wybite okno i odglosy porannych pracownikow na dole. my nie musimy sie nigdzie spieszyc. w koncu to co lubimy, co plynie nam we krwii, narodowe nierobstwo!!!

duzo spacerujemy po Brentwood. piekne zioelone miasto i pierwsza mysl ci sie nasuwa, gdzie mozna zapalic cygaro, skoro kazde z tych Victorii i Davidow Bechamow nie pali!!!

zakitrani wieczorem na niewielkiej laweczce wypuszczamy leniwe kleby niebieskiego dymku. "za nas kochanie! udalo sie nam!"

nastepny dzien podobny do.

Britney Spears fans - Onet.pl Blog

Lufti, który zdaniem rodziny gwiazdy całkowicie kontrolował życie Britney, twierdzi iż sądowy zakaz zbliżania i kontaktowania się z wokalistką nie został przedłużony. W piątkowym oświadczeniu przeczytać możemy, iż doniesienia o tym, że nakaz sądowy zmuszający go do trzymania się z dala od Britney aż do 16 kwienia, „nie oznacza jego prawdziwej daty". Lufti twierdzi, że nigdy nie zgodził się na przedłużenie postanowienia. „Chcę, aby moją sprawą zajął się Sąd Najwyższy w Los Angeles". W marcu Sam wysłał do członka komisji Kalifornijskiego Sądu Najwyższego dokumenty, w których wyraża sprzeciw wobec postanowień sądu. 16 kwietnia Lufti może zatem pojawić w się w sądzie z wnioskiem o zmianę sędziego. Czy tak się stanie? Zobaczymy już wkrótce...
Brit_1125 (11:20)
klawiatura nie gryzie ;)
Britney i Bryan w restauracji

 

 

Wczoraj Britney w towarzystwie brata Bryana i asystentki wybrała się na kolację do restauracji Peponne w Brentwood. Zdjęcia z 4 kwietnia 2008.

Brit_1125 (11:19)