O czym chcesz poczytać na blogach?

Brennan heart

Pierdolone życie - rzygam Tobą!

Nie mam wyboru.
- Zawsze jest wyjście.
- Tak, ale oboje wiemy, że nie o takie mi chodzi.
- Nie...
- Masz mokre lekko oczy czy mi się zdaje...?
- Mam.
- Czemu?
- Wzruszyłem się.
- Czym?
- Alpha2 vs. Brennan Heart - Innocence.
- Tak, to dobra piosenka.
- Źle mi.
- Widzę.
- Nie tak miało być.
- Wiem.
- Więc czemu tak było?
- Może chciałeś się zemścić?
- Nie. Gdybym chciał to zrobiłbym to tak jak ona.

chomik - Onet.pl Blog

Kilka fajnych prezentów, m.in. kabel usb do przesyłania zdjęć i filmów z mojej nowej Nokii do kompa i nową płytę Enya.. super...:-)

 

ENYA - Patricia Ni Bhraonain. Urodzona 17 maja 1961 roku w Gweedore,Irlandia. Rodzice to Leo i Mairi Brennan. Rodzeństwo to Maire, Deidre, Olive, Bridin, Ciaran, Pól, Bartley, Leon . Wykształcenie Enyi:Millford College, hrabstwo Donegal, Irlandia (muzyka klasyczna, sztuka). Religia: katolicyzm. Ulubiona książka: J.R.R. Tolkien - "Władca pierścieni"..

Track lista: 1. Less Than A Pearl 2. Amarantine 3. It's In The Rain 4. If I Could Be Where You Are 5. The River Sings 6. Long Long Journey 7. Sumiregusa 8. Somebody Said Goodbye 9. A Moment Lost 10. Drifting 11. Amid The Falling Snow 12. Water Shows The Hidden Heart

polecam!!!

 

ewe (11:36)
4 komentarze, robi się coraz słodziej...

Z uśmiechem przez życie! | Blog o Życiu, Blog o Energii, Blog o Miłości, Blog o Relacjach, Blog o Podróży nie tylko w głąb siebie, ale również w dalekie kraje!

Biological Insanity
(Defqon.1 2008 Anthem) 

“Recycling prevents useful material resources being wasted
Recycling is the reprocessing of materials into new products
Get wasted! Defqon One”
Brennan Heart – Get Wasted 
(Defqon.1 2007 Anthem) 

“The colours of the harder styles
It’s gonna be a hell of a ride
Maximum force readiness
Defqon One”
Showtek –.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Muzyka i oznaczony tagami amsterdam, Brennan Heart, Deepack, defqon, defqon 1., energia, hardstyle, hardstyle music, holandia, koncert, koncerty zagraniczne, Noisecontrollers, Showtek, techno, the prophet, Wildstylez, zany. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Miley*Cyrus*Blog* - Onet.pl Blog

Wybrała się do restauracji Mo's, w Toulca Lake, Californii.

 

W sieci pojawił się już najnowszy odcinek Hannah Montana - Jake... Another Piece of My Heart. Zdjęć promocyjnych wciąż nie ma.

     

 
Miles dodała nowe zdjęcia na swój twitter. Pierwsze trzy pochodzą z planu HM, Miley robiła sobie zdjęcia z Emily, Mitchelem i Jasonem jako że był to ostatni dzień kręcenia trzeciego sezonu.  Nie martwcie się jednak bo jak wiadomo w przyszłym roku czeka nas czwarty.  Ostatnie zdjęcie to chyba kadr z filmu The Real Life Brennan and Dale.