O czym chcesz poczytać na blogach?

Brass

Futraki

Prawie cały czas słuchamy muzyki. Takiej, siakiej i owakiej. I nie zostaje to bez wplywu na nasze dzieci.

Franek nuci sobie czasami jakieś kawałki reggae, ska albo coś z punka. Zuzka kręci się przy folku, albo skacze i macha głową jak coś ostrzejszego poleci.

A czasami po prostu siadają i śpiewają. Na przykład tak:

albo i tak (lepiej zrobić głośniej bo cicho i nieśmiało się zaczyna):

A żeby jakoś wykorzystać te talenty małych Futraków, Franek od wtorku będzie się uczył grać na trąbce lub innym dęciaku w orkiestrze dętej Waterford Brass. A jak dobrze pójdzie, ja będę się uczył z nim. Za to Zuzkę Iwka indoktrynuje do gry na skrzypcach, i trzeba przyznać że czasami to widać, zdarza się małej Futraczce złapać jakiś kijek albo większy pędzel i grać na swojej gitarze jak na skrzypcach.

Co z tego będzie dalej, to się okaże. Na razie nie przestajemy słuchać dobrej muzyki, a dzieci chcąc nie chcąc też słuchają. Chociaż pewnie raczej chcąc, bo Franek sam czasami jakąś płytkę sobie na górę pożyczy (ostatnio katuje składankę z fanzina Dead Press, przesłuchał ją już ze 20 razy, ja dopiero raz). Zuzka jest.

Blog Norbilux

O mnie
Norbilux
Słówko o mnie
Zobacz mój profil
Notki
Lista potworów i LOOCIK!!!!! 2006-12-05
Minotaur Guard
HP 185 Summon 550
Exp 160 Convince 550
Odporny na brak Specjalne brak
Walka w zwarciu
Loot 0-20 gp, Meat, Bag, Hatchet, Brass Armor, Scale Armor, Battle Shield, Leather Legs, Minotaur Leather, Fishing Rod, Double Axe,.

Mój świat

Główna Sobota...
Kolejna sobota za mną.
Czasem wydaje mi się, że czas stroi sobie z nas żarty
i wywiesza te swoje daty po drzewach roznących wzdłóż naszych Ścierzek.
A czasem widzę tylko kolejną zmarszczkę przy oku.
Młodość powoli usuwa się w cień...
Rozrasta się inna młodość.
Bardziej szlachetna, bardziej rzeczywista i uświadomiona.
Taka, której nie w smak kpić z innych.
Taka, co dalej sięga sercem niż myślą.
Młodość... Słowo w znaczeniach serca.

Im gil-galad... Im brass...

allivea 2005-01-15 22:01:45
skomentuj (0)


Śnieg
Wczoraj spadł śnieg.
Zupełnie inaczej teraz się wychodzi na zeewnątrz. Jakby wszystkie brudy świata zostały wyczyszczone.
Hm... Uciekam w poezję.


allivea 2005-01-23 14:52:45
skomentuj (0)
Ucieczka
Ktoś mi powiedział nieznaną porą,
że jak czytam sobie WP to uciekam od rzeczywistości.
No ładnie :) Tylko chyba Elfy za mnie zdają egzaminy i piorą panie :P


Pozdrawiam wędrowcze!


Blog britneyspears123

I Whitney Houston. Śpiewała je, stojąc przed lustrem i trzymając szczotkę do włosów lub opakowanie lakieru mamy zamiast mikrofonu. Wraz z rozpoczęciem nauki w szkole Britney zaczęła uczęszczać na zajęcia z gimnastyki artystycznej, która stała się jej nową pasją. Mimo, że nadal chodziła na zajęcia chóru i tańca, to właśnie w gimnastyce zdobyła pierwsze wyróżnienia. W wieku 8 lat wygrała Gimnastyczne Spotkanie Stanu Luzijana. Niedługo potem zwyciężyła w konkursie Miss Talent Centralnych stanów USA, na którym zachwyciła piosenką "I'm A Brass Band", łącząc jej wykonanie z elementami tańca i gimnastyki artystycznej. Nietrudno przewidzieć, że następne wyróżnienie to Miss Talent USA. Mimo porażki jaką było pierwsze przesłuchanie do Klubu Myszki Miki (nie przyjęto jej, bo była zbyt młoda) mała artystka wymusiła na rodzicach naukę w nowojorskiej Professional Performing Arts Schol i Off-Brodway Dance Center. Przez trzy sezony szlifowała tam swe umiejętności, co zaowocowało główną rolę w sztuce teatralnej "Ruthless" i dostaniem się do upragnionego Klubu Myszki Miki, gdzie nagrała w sumie 80.

bajka "(..) Be happy for this moment, This moment is your life" Omar Khayyam

"(..) Be happy for this moment, This moment is your life" Omar KhayyamLack of the correct drugs for the oldest sick of humanity

Don't have! We're looking everywhere..and nothink any medical helpness! The headache and white help is comming. Lack deeper feelings, the mixture in pill will find also.. Pillock for this, pillock for that, pillock for everythink, with or without recipe, after pain.
And now when we need, recipe isn't, any guidlines, any mistery mixtures?! Specialists're dubling in brass, because the also wants sometimes, instead of try smiling, instead of lookinf for a medicine in casual consolers, instead of lookinf of the glasses bottom empty after the Martini. And she would likes a litlle for excess or unvaguely uncontroled emotions, she's looking for them in self-help book - no - advice, in the ilussion book..Still didn't find
Still a good moments - medicine for a worst moments, adventure is anti depression. We can live without recipe, to such an extend, the childreen we're teaching a Shakespeare
To be, because a new day a new opportunity to made a our individual recepture..

Kriegspiel

Co Stulecie i, tak samo jak poprzedniczka, wciąga absolutnie. Jedyną różnicę widzę w tym, że ta pierwsza jest nieco bardziej osobista, przez co dla niektórych ładunek emocjonalny może być zbyt mocny [2]. Zdecydowanie polecam przeczytanie obu, bo dzięki temu zyskujemy pełniejszy obraz dziedziny.

Na własnych nogach

Z bajkami i notatkami dziadków tak bywa, że się czasem kończą. Pacjenci to w pełni autorski projekt Thorwalda, rozszerzający i kontynuujący wątki poruszone w

Poprzednio, ale moim zdaniem są kaliber lżejsze niż thorwaldy i polecam je wyłącznie jako deser po lekturze głównego dania.

Planszowa strona zagadnienia jest dużo mniej interesująca. W zasadzie tylko powstający właśnie historyczny London Martina Wallace’a (Brass, Boże Igrzysko) uplanszawia nieco bardziej szczegółowo tę problematykę..

Zdecydowanie najlepszym uzupełnieniem książek Thorwalda jest , emitowany właśnie w BBC, cykl filmów Casualty 1906 (1906, 1907, 1909), oparty na dokumentach.

jak oni spiewaja - Onet.pl Blog

,Samo życie”,”Tango z aniołem” „Plebania”. „Na wspólnej” oraz „Warto kochać” (2005 r.), gdzie odtwarzała główną rolę Marty Miłorzębskiej.  

Prywatnie...

Kiedy tylko uda się jej wykroić odrobinę wolnego czasu, pakuje walizkę i ucieka od wielkomiejskiego zgiełku do „dziadkowego” domu w Murzasichlu koło Zakopanego,. Tam wypoczywa, odwiedza znajome kąty a wieczorami w gronie rodziny i przyjaciół „wydziera się” po góralsku, białym głosem.
 Zakochana w muzyce bałkańskiej, tzw.balkan brass. Sama mówi, że to prawdopodobnie „wina” góralskiej krwi i lat spędzonych w zespole „Słowianki”. Dlatego w programie „Jak oni śpiewają” chętnie zmierzy się z piosenkami z repertuaru Bregovica i Kayah.
Uwielbia czynny wypoczynek. Najchętniej narty w Alpach albo nurkowanie na rafach koralowych Morza Czerwonego.
Konsekwentna, otwarta na ludzi, szczera w wyrażaniu poglądów. Nie ocenia swojego życia w kategoriach sukcesów i klęsk. Po prostu żyje najlepiej jak potrafi. Dlatego stara się wyciągać wnioski z każdej porażki, po czym wyrzuca je do worka.