O czym chcesz poczytać na blogach?

Bransoletki z muliny

katalog-moda.blog

Bransoletki. Na różnych częściach ubranek dla małych elegantów, chcących wyglądać modnie, a przy tym - czuć się wygodnie - zostały umieszczone motywy autek, zarysy wieżowców, typowa miejska architektura plecionki bransoletki. zawieszka z perłą

skomentuj (0)

bransoletki przyja 2009-04-05 15:05:10

Dziś wiele przedsiębiorstw w tym sektorze używać prywatnego eco-Iabels taki jak Oeko- Tex Standard 100 etc bransoletki z muliny i. Fakt że te najmodniejsze buty są miniaturowe w przyrodzie to zwiększa prettiness i przez ubieranie ich tak jak siebie my robimy ich wyglądać na mini mes zaspokoić nasze ego bransoletki identyfikacyjne. Bidri haft: 'Bidri.

Hand Made - Onet.pl Blog

- szkoła. Chyba nie ma nic bardziej uciążliwego od niej.  Ale co tam - dzisiaj zaczynają się ferie. Postaram odpowiedzieć na wszystkie m@ile i pytania wysyłane na gadu.  W ramach przeprosin mam dla Was 2 instrukcje do bransoletek z muliny - niestety instrukcje nie są mojego autorstwa, ale za to bransoletki owszem :) A więc, zapraszam do oglądania i tworzenia.

Potrzebne nam będą:
jkzw. mulina, nożyczki,.


Anita - jedna z internautek prosiła o instrukcje do kolczyków, które znalazła w sieci.
Droga Anito! Z chęcią Ci pomogę. Niestety, nie mam możliwości zrobienia tych kolczyków z powodu braku koralików, ale jeżeli tylko je zakupię, na pewno spróbuję je zrobić.
Co do kolczyków i tego kwiatka,  przyznam się szczerze, że nigdy takich kolczyków nie robiłam. Są piękne, ale mam do nich - może nie w 100% odwzorowane, ale podobne instrukcje. Podaję więc linki do tych stron.

< Serce z koralików <-- KLIK >
< Kwiat z koralików <-- KLIK >
< Gwiazda z koralików <-- KLIK >
< Kółko z koralików <-- KLIK >

 

Co do bransoletki - również śliczna- mam następujące linki z instrukcjami:

< Bransoletka z koralików 1 - pleciona <-- KLIK >
< Bransoletka z koralików 2 - pleciona <-- KLIK >
<  Bransoletka pleciona.

Jewellery Handmade

Zamów newsletter
Kategorie: Wszystkie | Biżuteryjne prezenty | Bransoletki | Bransoletki z muliny | Candy | Kolczyki | Naszyjniki
RSS
piątek, 09 kwietnia 2010

Ostatnio dostałam weny... na bransoletki z muliny. Zdjęcie jednej z nich, długo wyczekiwana z napisem. Kolejne niedługo.

 

 

bransoletki z muliny i filofun - Onet.pl Blog

Troszeczkę o nas
Nazywamy się Anula i Lusine i mamy po 13 lat. Uwielbiamy robić bransoletki z muliny i filofunów. Mamy o nich stronkę ( www.muliniarze.prv.pl ), a na blogu będziemy dodawać sposoby robienia różnych bransoletek. Jeśli masz jakieś problemy z blogiem, z węzełkami to....
Nie jest nasza, to jest chore i jeśli ta osoba nawet nie pamięta adresu [napisała muliniarze.pl !] to niech sie nie odzywa, dla udowodnienia możemy nawet na stronie umieścić note że blog www.muliniarze.blog.onet.pl JEST NASZ! jak nie wie dobrze to niech sie nie odzywa! mogę Wam nawet wkleić ten komentarz:


.... WY ZGAPIARY!!!!! TE MULINIARZE.PL CZY COŚ TAKIEGO TO ...
Toplisty
  • Bransoletki z muliny
  • Mulinki i filofun

Dolina gwiazd - Onet.pl Blog

A Anka mogła pozbyć się nadmiernej elegancji. Lizuska uśmiechnęła się szyderczo i wyjęła ze swojej torebki komórkę. Pokazała zdumionym dziewczynom film przedstawiający zapłakaną Natalię biegnącą do toalety. Zdenerwowana Anka wykrztusiła:

-Ile za to chcesz?

-Za co?- zdziwiła się Karolina.

-Za skasowanie tego filmu.- wytłumaczyła buntowniczka.

-Chcę się rozkoszować Twoją niedolą.- dziewczyna zwróciła się.

Jej przyjaciółka.

Siostra Rozalii miała przypiętą do spodni agrafkę. Jej dłonie tworzyły coś z długich, kolorowych sznurków. Dziewczyna zauważyła zaintersowanie koleżanki. Wytłumaczyła, że plotła bransoltetkę z muliny. Wyjęła z piórnika materiał i dała go Natalii. Nauczyła ją, jak robić biżuterię z muliny.

Na przerwie Natalia odkryła, że inne dziewczyny również tworzyły bransoletki przyjaźni. Wymieniła się adresami sklepów, koleżanki chętnie uczyły ją wzorów. Okazało się, że wiele uczennic również miało doświadczenia z aparatem ortodontycznym. Poczuła się członkinią klubu. Być.

Blog miszka123e

I szalej nie zważaj co dalej, ciągle grzesz i życiem się ciesz!
16.
Uwierz w swoje marzenia! To Ci da większe szanse do ich spełnienia!
17.
Bo czasem lepiej odejść od zmysłów by nie zwariować..
18.
Czasem jeden uśmiech potrafi zmienić wiele…
19.
Człowieka nie kocha się za to jaki jest, ale za to, że jest ;*
20.
Trzeba się śmiać,.


Słyszeliście o robieniu bransoletek z muliny?
Nie?
Są mega odjechane... =]
wystarczy że kupisz pare kolorowych mulin (polecam też cieniowane)i dasz sie ponieść wzorkom...nie musisz koniecznie robić bransoletek możesz zrobic breloczek lub smyczke do
komórki...Poniżej pokazałam wam branoletki innych uzytkowników...jak zrobićtakie bransoletki możecie zobaczyć na :http://dasia.pl/napisy.html#wstep