O czym chcesz poczytać na blogach?

Brandon lee

Wszystkie odcienie czerni

Oni założyli grupę muzyczną. Długo walczyli o wydostanie się na powierzchnie. Bo chyba drugim po bronxie TYM miejscem na swiecie jest Kazik pisany wielka literą.


skomentuj (7) ... Pomóż głodnym dzieciom - wystarczy kliknąć
2003-06-13 22:27:50 >> The Crow
Brandon Lee

Minęło już 10 lat od jego śmierci...

skomentuj (3) ... Pomóż głodnym dzieciom - wystarczy kliknąć
2003-06-16 20:29:31 >> Kultowy film o tym co wazne, czyli kim byl Brandon Lee

(Kolejny.

Powrót do dawnych ideałów... :) :: blog Dżedaj, ver. n/n

Wszędzie.
Lepi się go z cudownej materii dziecięcej naiwności, chęci poznania świata,wrażliwości, uczuć, porywów serca, najskrytszych tajemnic i szczerych łez."

Marek Kotański

Dżaja , 2005-03-05 20:52:34

skomentuj (4)


~*~
To mój ulubiony fragment z filmu "The Crow - Kruk"z wersji kinowej grał nieżyjący już Brandon Lee,syn słynnego Bruce'a Lee natomiast w wersji Tv - serial grał Mark Dacascos :) świetny koleś :P

Wersja po polsku:
"Kiedyś Ludzie Wierzyli, Że Gdy Ktoś Umiera
Kruk Zabiera Jego Duszę Do Krainy Zmarłych
Czasem Gdy Śmierć Jest Szczególnie Okrutna
Pojawia Się Wielki Smutek I Dusza Nie Może Zaznać Spokoju
Jednak Bywa I Tak, Że Kruk.

Guma we włosach czyli nieszczęsny zwrot akcji... - Onet.pl Blog

Nocna rozmowa z Nastka. Wolne-wizyta w podstawowce; niewatpliwie zajebiste dzieciaki. Wysciskaly mnie mocno. Z 5 klasa rozmowy na temat wakacji. Kotivaara i lody w Pentkiu. Siostry Sisters: Marja-Liisa i Anna-Kaisa czyli sprzeczki na temat varis/crow i cos tam/raven, jakie ptaki byly w Kalevali i czy Brandon Lee byl przystojny. Byl. Pedalowanie do Mummo, ktora opowiadala o wojnie, Niemcy niszczyli wszystko. Im ostala sie tylko studnia, do ktorej wrzucono marwe zwierzeta. Reszte spalono. Clearing konwersacja w drodze powrotnej, co najwyrazniej bylo mi potrzebne...
Guma

I am the mask he wears and he's My Angel, the angel in hell.

By ujrzeć jedynie ciemność. Szybko sięj jej pozbył starym, znanym tylko policjantom sposobem.
Zapalił światło.

Mieszkanie było urządzone dosyć prosto – jedno, dwuosobowe łóżko okryte czerwoną pościelą stało pod oknem, a naprzeciw niego spory telewizor, ustawiony na brązowej komodzie. Na ścianach wisiały najróżniejsze plakaty rockowych artystów oraz Brandona Lee jako Erica w filmie „Kruk”. Warto podkreślić, że tylko pierwszej części. Właścicielka mieszkania wszystkie pozostałe filmy z tej serii uważała za niewypał. Drzwi prowadzące do kuchni były zamknięte, tak jak drzwi od łazienki.

Na widok osoby leżącej na łóżku, mężczyzna uśmiechnął się ironicznie, krzyżując swoje silne ramiona na wysokości klatki.

Chciałbyś mieć taką koszulkę?

Stąd. Nie znalazłem w sieci mojej ulubionej koszulki, na której Poe jest zrobiony z liter całego Kruka (nie chodzi o to, raczej coś takiego, ale to też nie to). Innych koszulek z panem Edgarem jest oczywiście milion. Ta jest niegłupia:
Swoją drogą to dobry moment na przypomnienie o kampanii uświadamiającej ludzi, że film z Brandonem Lee po polsku powinien nazywać się nie "Kruk", a "Wrona". 
16:29, b.oh
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 09 lutego 2009

The Adventures of CROWBOY

skomentuj (5) crowboy | 2006-03-09 | 00:01:02

:: episode #60 - what would there be, beyond the eyes of brandon lee? ::
pomysł: Sick

skomentuj (12) crowboy | 2006-03-16 | 00:10:10