O czym chcesz poczytać na blogach?

Brandon boyd

Grześ Budzyń z Konotopu

Biurokracji, więc można by rzec, że w ten oto prosty sposób wyrażam swój bunt, swoją niechęć. Sieci typu rosman, tudzież jej podobne oszczędzam. Chociaż, po dłuższym się zastanowieniu, gdyby takim ochroniarzem z rosmana okazał się Brandon Boyd (w tej takiej wersji jeszcze z nieśmiałym wąsem, brudnej z 1997 roku), pewnie moje parszywe łapy zasięgnęłyby po jakąś sążną paczkę srajtaśmy.. bym była jego succubus. Taka mistyfikacja,.

so-fucking-great-asior blog
Bunt przeciwko wszystkiemu
The Rasmus- 'Funeral song'
James Blunt- 'You're beautiful' [i oto tym sposobem dołącza pan do listy ulubionych głosów. Obok jest Brandon Boyd i Tracy Chapman]
No i Klapa Guc... na czele z Ljeko, którego sposób śpiewania podbił moje serce. On nie tworzył muzyki. On nią był. Wczuwał się w każdą, nawet najmniejszą nutkę, płynął z melodią, a na jego twarzy.

my own transmissions... - .To co Ja. - bloog.pl

Byłam na balkonie skąd miałam doskonały widok. Widziałam cały zespół (no prawie), ale tą naważniejszą osobe miałm w centrum pola widzenia :) Od Michaela (gitara) byłam jakieś 4 metry natomiast od Brandona 6 może 7 pozostałych członków zespołu również widziałm, jedynie Chrisa z pewnym utrudnieniem, którego zasłaniały mi olbrzymie głośniki.

Little world, megalomaniac, pistola, Are You In?). Był również krótki oddech akustyki, niektórzy narzekali na to, ale moim zdaniem miało to swój smak. Wrażenie wywarł na mnie motyw ze światłem (rękawice, które Boyd zakłda na dłonie)! Megalomaniac na encore powalił mnie na kolana!!! Niewierzyłam, że to już koniec!! Przez cały koncert śpiewałam co sił teraz mam małą chrypę i jestem przeziembina, ale to nic. Jedno co mnie męczy to trawiące.

    colorfull.       [Katy Perry]

Zadanie o bulimii na biologię no, ale cóż :PP
Śpiewające ave dla wszystkich xD od piątku pomagam Pierre z SP i razem sobie śpiewamy ;D stwierdziłam, że spokojnie mogłabym śpiewać z w chórku. No ewentualnie mogłabym śpiewać z Brandon’em Boyd’em Megalomaniac’a czy też Love Hurts ;P [skrzywienia osobiste]
A co u mnie? W sumie po staremu ^^ Nadal kocham tych co kocham itepe, itede. Życie osobiste mi się w miarę nie posypało. W miarę podkreślam..