O czym chcesz poczytać na blogach?

Brak apetytu

MOJA WALKA Z RAKIEM - mBlog

Rana ...Przez te wszystkie leki byłam cały dzień śpiąca ale gdy nie spałam to ćwiczyłam dmuchanie do butelki ,po to by płuco doszło do siebie i wyleciało z niego pozostałości płynu i powietrza.dziś wogóle niemam apetytu.mama zamuwiła mi pyszne jedzonko ale tylko troszke podziobałam a dziwne u mnie bo zawsze dużo wcinałam ale ten brak apetytu jest spowodowany tym bólem i po lekach.na szczęście dużo pije bo tak bym dostawała kroplówki.

dodano mi kolejny antybiotyk ponieważ crp podrosło do 150 a powinno spadać,no ale mam nadzieje że ten zadziała a.

Dla Neli - Onet.pl Blog

To jakoś nadzwyczajnie w ustach matki, ale dla mnie to uczucie w pewien sposób nowe. Przebywanie z Andrzejem i Alą zawsze kiedyś tam napotykało na moment zmęczenia, zniecierpliwienia, czasem nawet irytacji... z Nelą tego nie ma. Jest brak czasu (na poczytanie książki, pójście do kina, jazdę rowerem, naprawdę dłuuugi spacer po lesie), ale nie ma zmęczenia zajmowaniem się Nią, ciągłym (prawie) byciem z Nią, zabiegami wokół Niej. Czy to bardziej moja dojrzałość,.

Światem, jak tylko otworzy oczy... ? Nelciu...

diar (22:29)
Skomentuj mnie

14 października 2008
Brak apetytu

No.

Codzienność - duszą malowane

Od tamtej pory bacznie obserwuję zachowanie Malucha i drżę o to, czy wszystko na pewno jest ok. Jednak każda jego drzemka  jest powodem do moich rozzważań: czy to aby na pewno normalny sen?, czy nie jest to objawem jakiegoś urazu? Czy brak apetytu nie oznacza czegoś więcej niż tylko brak głodu?

Mnie od tamtej pory pobolewa głowa i mam problem z rozmawianiem przez telefon (boli mnie ucho, gdy słucham tego, co ktoś do mnie mówi), a co czuje moje dziecko- trudno.

Jest bardzo komunikatywny i  niesamowicie bystry, rzekłabym nawet, że czasem aż ZA bystry. Jak coś sobie upatrzy, to nie spocznie dopóki nie osiągnie obranego celu. Kombinuje tak długo, aż mu się w końcu uda.
Rodzicom powoli zaczyna brakować pomysłów na sposoby, w jakie można by pozabezpieczać pewne rzeczy. Nie chodzi tu już nawet o zabranianie czegokolwiek tak dla zasady, ale zwykłą próbę niedopuszczenia do tragedii. Mieszkanie wygląda jak forteca - normalnie wstyd.

nasza walka z autyzmem - Onet.pl Blog23 czerwca 2009
brak apetytu i problemy z jedzeniem
Problemy jakie mamy największe to , że : obgryza paznokcie , nie chce jeść zupy z kawałkami  (zmielona mu też za bardzo nie wchodzi) , trochę stymulacji słuchowych, oczywiście brak mowy (ale i tu zaczyna się coś dziać) , nadmierne naśladowanie dzieci  i właściwie nie wiem co więcej. Zobaczę co przyniesie.