O czym chcesz poczytać na blogach?

Boy george

missedit.blog

Jak się robi ceramikę, bo olka z hieronimem co rusz coś lepią. pod koniec coś nam odwaliło i zaczęliśmy się ćwiczyć w hollywoodzkich pocałunkach, takich jak na starych filmach, gdzie pani jest jakoś tak dziwnie odgięta do tyłu, a pan tak mocno, mocno przyciska policzek do jej policzka. umierałam ze śmiechu.

dla relaksu zaczytuję się w about a boy nicka hornby'ego, idealna książka na wakacje (chociaż czekają na mnie niedokończone niebezpieczne związki, die gerettete zunge i niezaczęta historia oka i inne historie georgesa bataillego).

skrzynka mejlowa zaczyna wyglądać coraz ciekawiej, odzywają się ludzie poznani w czasie wojaży, a dzisiaj dość niespodziewany list od izy, która miała siedzieć całe lato w londynie, a tu proszę, siedzi sobie dziewczyna w kent i opiekuje się starszą panią.

w sobotę myślałam, że nigdy nie skończę sprzątać, bo.

stara-rura.blog

Bez przygotowania.

mało myślę przedtem, a to właśnie przedtem jest cenne.

cała ta muzyka, którą do tej pory uważałam za piękną

/która prawdopodobnie jest piękna/ zapytaj się!

jej jego ich- jest piękna. 

NADSKAKUJE mi. dyma mnie to. tak tez sie mówi.

myślałam ze wkurwić mnie może jedynie boy george przy bliższej znajomości.

oni wszyscy.

rytm. drażnią mnie stukoty puki drzazgi riffy pląsy dąsy sample

te wszystkie porwane dźwięki. 

 

 

wcale tak nie myślałam o boyu goergu,,,

ale mam taką wielką potrzebę UPORZĄDKOWANIA/ powiedzenia

tu teraz                             tam

dziś                                  kiedyś

witaj      .

Systemy Sterowania

Ani fabularnych, ani formalnych.
G. automatyka przemysłowa – „Moralność pani Duls-kiej” – Przeciw tyranii Dulskiej usiłował zbuntować się Zbyszko.
Jeśli sięgniesz do prozy lub dramatu, znajdziesz bohaterów, którzy, owszem, bywają
systemy nie została żadna ze stron konfliktu lecz dobro.
Trudno jednoznacznie zinterpretować “Inny świat”. Książka ta może być bowiem odbierana jako świadectwo tryumfu totalitarnego.

Your own site.

Jedna odpowiedź do “systemy sterowania w dolinie Amazonki”

 1. Boy George mówi:

  Oh wait. Yes, I have. I’m sorry, but I just don’t have it in me right now to type it all out again. Besides, it was just ramblings anyway. You.

Systemy Sterowania

  Mr WordPress mówi:

  Hi, this is a comment.
  To delete a comment, just log in, and view the posts’ comments, there you will have the option to edit or delete them.

 1. Boy George mówi:

  Oh wait. Yes, I have. I’m sorry, but I just don’t have it in me right now to type it all out again. Besides, it was just ramblings anyway. You didn’t want to hear me go on and on about this, right?

para-moje, para-twoje.

;D Ahh ona jest w ogóle taka żałosna, przykra itd. ;D No ale... nie wszyscy mają takie szczeście jak ja, że są pięki, inteligentni, uwielbiani, utalentowani itd. No i przede wszystkim jestem taka skromna :P Ohhh jeje ;D Ostatnio wpadłam na "mądry" pomysł: będę się uczyła śpiewać tzn. zapiszę się na kółko :D hahah :D Wyobraźcie to sobie ;D Taaa jak B27 "...Hey Boy get your ass up..." :D oh nie wierzę! Ale się rozpisałam no nie ;D nie wiem czy komuś będzie się to chciało czytać ale ok ;P
No więc tak:
Pzdr. 4:
Tom =*
Bill =*
George =*
Gustav =*
Olivciaaa =*
Henkel =*
Syntia =*
Daria =*
Olcia =*
Martyna =*
Madzia =*
Aśka =*
Aśka =*
SSaRcIa =*
Anita =*
And....
Ok wszyscy o których zapomniałam ;P
Bye :*
a nie! Boze juz wiem :D
TOLA SZLAGOWSKA Z Blog 27!
I
ALA BORATYN Z Blog 27!
CiaŁ.

Marzenia nie zawsze się spełniają

Ciebie to nie ma sensu. Jon tylko czasami gościnnie występuje u zespołów z DecayDance. Spencer mieszka w naszym dawnym sąsiedztwie i założył zespół, który zaczyna zbierać przychylne opinie krytyków. Z Brendonem było najgorzej. Załamał się, kiedy nas opuściłeś. Przed ponad rok nie brał udział w życiu towarzyskim. Jednak obecnie jest drugim wokalistą w Fall Out Boy. Pete był naprawdę wyrozumiały dla nas. Pomagał chyba lepiej niż ktokolwiek.
Kocham Cię Ryan. Kochamy Cię wszyscy. Naprawdę…naprawdę myślałam, że z nami zostaniesz do końca, że doczekasz tej chwili… - wstałam i otrzepałam spodnie. Położyłam ręce na brzuchu i uśmiechnęłam się.
-Za 3 miesiące zostałbyś wujkiem. Jeśli to będzie.W podnoszeniu ręki, by otrzeć łzy, w fryzurze, a nawet w oczach pewnego starzejącego się mężczyzny widziałam znajomy błysk.
Kiedy wszyscy zajęli miejsca, na ambonę wkroczył ksiądz, który uspokoił tłum cichym mruknięciem. Jak na znak, wszyscy umilkli i wlepili oczy w wielebnego.
-Zgromadziliśmy się tu, aby pożegnać młodego człowieka jakim był George Ryan Ross III. Syn Johna i Anny był 21letnim mężczyzną mającym przed sobą całe życie. Nie zdążył się nacieszyć przybyłą do niego rodziną z Polski. Odnalazł matkę jak i również dwie siostry – Julię i Patrycję.
Ksiądz zrobił krótką pauzę, która dla mnie była wiecznością. Siedziałam w pierwszej ławce i cała trzęsłam się od.

...zlepek słów idioty, który pisze bo chce, bo lubi, bo musi...

Zamachów prowadzonych przez "terrorystów", oraz walk religijnych. Kotolickich mieszkańców i protestanckimi władzami.( to bardzo uproszczone :()


Z tradycją związana jest od zawsze sztuka, zwłaszcza literatura.Zielona Wyspa wydała mnóstwo nieprzeciętnych postaci. Trudno sobie wyobrazić dziedzictwo kultury światowej bez takich nazwisk jak: w XVII w. George Farquhar; Jonathan Swift z Dublina, autor Podróży Guliwera; w XVIII/XIX Maria Edgeworth; Oliver Goldsmith; Sheridan Le Fanu, pisarz i wydawca gazet; Thomas Moore, bard,poeta i pisarz z Dublina autor ballad The Minstrel Boy, The Last Rose of Summer; Bram Stoker z Dublina, znany szrzej jako autor Drakuli; J.M.Synge, najwybitniejszy dramaturg Odrodzenia, zafascynowany folklorem Wysp Aran; Oscar Wilde, genialny i zarazem kontrowersyjny dramaturg, poeta.w XX w. - William Butler Yeats, poeta i dramaturg, noblista z 1923 r.; Somerville & Ross; George Russell, dziennikarz, poeta i mistyk, pisał pod.