O czym chcesz poczytać na blogach?

Boxing day

Futbolowa propaganda


Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna
RSS
poniedziałek, 27 grudnia 2010
Boxing Day i Plotki Dnia

Premiership nie zwalnia nawet na chwilę. W Boxing Day, czyli 'nasz' drugi dzień świąt, piłkarze w Anglii (no bo przecież nie napiszę, że angielscy) zasuwali aż miło, a na trybunach padały rekordy frekwencji.

Nie dość, że na stadionach atmosfera gorąca, to media prześcigają się w transferowych przymiarkach, bo, jak wiadomo, okno transferowe otworzy się na oścież lada.

Opowiastki dubajskiej stewardessy - Onet.pl Blog

Takiej bliskości życzę Wam Kochani n Nowym Roku.

Utnę sobie teraz małą drzemkę. O 2.35 wylot na Mauritius.

 

Kleo
5 komentarzy

27 grudnia 2006
Boxing Day in Dubai
.

Jednak dobre doświadczenie, a na bożonarodzeniową kolację przyrządziłam sobie… makaron… :D

 

Wczorajszy dzień, święto Św. Szczepana lub w tzw. Boxing Day. Byłam w bardzo dobrym nastroju, który utrzymuje się do dzisiaj. :) Najpierw relaksujące zajęcia domowe, poźniej zakupy, odwiedziny u poturbowanego w czasie turbulencji kolegi :) i wieczorne wyjście ze znajomymi. Wyjście jest spontaniczne, jeden telefon od Beaty i już decyduję się pomknąć jak na skrzydłach do Scarlett, bo tam we wtorki ladies’ night,.

Ruch Lewostronny!

niedziela, 26 grudnia 2010
Święta, święta i po świętach...

Zima w Anglii jeszcze do końca nie odpuściła, choć i tak większość zaplanowanych na 19. kolejkę Premier League spotkań odbyła się zgodnie z planem. Podczas Boxing Day nie padł ani jeden remis. Za każdym razem któraś z drużyn okazywała się lepsza i to jest w pewnym sensie niespodzianką tej kolejki.

Ani jeden remis, ale nie wszystko „stracone”, bo przed nami jeszcze deser, czyli poniedziałkowy hit kończący 19. serię gier, Arsenal – Chelsea. Bez względu na wynik mecz będzie.

Keep the Blue Flag Flying High

RSS
czwartek, 01 grudnia 2011
Silniejszy niż kiedykolwiek

„I had 24 to my name from 24 league games, plus four more in the Cup, by the time the Boxing Day arrived in 1962. That was the day that changed my life because it changed the knee joint in my right leg. We faced Bury on a bitterly cold, snowy, sleety day on Wearside, the kind of day when seagulls flew backwards to stop their eyes watering and made sure they kept their tail feathers well down. That day the Clough playing career effectively ended in its prime –.

Vic zjawił się wsparty o dwie kule, a spytany czy ma problemy ze zdrowiem odpowiedział: „Jedna to norma, a drugą wziąłem, by odpędzać się od tych wieśniaków.”

Adrian Chiles, dziennikarz, do niedawna także prowadzący program Match of the Day w BBC, w swojej świetnej książce „We don’t know what we’re doing” poświęcił Stirrupowi sporo miejsca. Sam jest kibicem WBA i na przykładzie właśnie fanów tego klubu postanowił pokazać fenomen podążania za jednym klubem. Trudno o lepszy przykład, prawda? Wspomina pierwsze spotkanie z.

{kisses-and-hugs} blog

;-) Było miło i wesoło. Po kolacji raczyliśmy się nalewką domowej roboty i otwieraliśmy prezenty. Dostałam od teściów między innymi rewelacyjną maszynkę do robienia baniek mydlanych – taką profesjonalną super maszynę, że jak z nią wyjdę na spacer to wszystkie dzieciaki będą moje ;-)
I został nam jeszcze Boxing Day czyli drugi dzień świąt. Byliśmy zaproszeni do brata Simona i tam też objedliśmy się jak dzikie świnie: super mięsko, pieczone ziemniaki, czekoladowe ciasto i do tego dobre wino. Atmosfera była trochę drętwawa – szczególnie na początku i tylko dzieciaki ratowały sytuację. Simon nie ma bardzo bliskiego kontaktu ze swoim bratem a ja nie jestem najlepszą.