O czym chcesz poczytać na blogach?

Box office hit

Włatcy móch - Onet.pl Blog

Tysiąc osób do popełnienia tytułowego tysiąca złych uczynków. Zgodnie z zapowiedziami nowa produkcja ma być bardziej drapieżna, obrazoburcza i dosadna niż WM. Czy stanie się hitem - zobaczymy. Gwoli zachęty wspomnę, iż bohaterom "1000 złych uczynków" głosów użyczają m.in. Krzysztof Grębski (Maurael/Maurycy Rogowiecki), Maciej Tomaszewski (Lucyfer) i.Mondzioły" minęły nieco ponad dwa tygodnie, a już pełnometrażowa wersja naszego ulubionego serialu zebrała na seansach łącznie ponad 260 000 widzów i objęła prowadzenie w polskim box office'u! Ten fakt nie pozostawia złudzeń, iż mamy po raz pierwszy od dawien dawna gorącą premierę kinową, która jest animacją made in Poland. Ja osobiście z niecierpliwością.

johnnydeppkapisz

Weekendu należący do "Shreka 2" (72,2 miliona dolarów).Warto przypomnieć, iż "Piraci z Karaibów" pobili już wyjątkowo trudnych przeciwników. Wielkie hity tego roku: "Superman: Powrót" i "Kod da Vinci" zostały w tyle i to nie tylko w USA. W Wielkiej Brytanii, gdzie film także miał już premierę, zdążył zarobić 25 milionów."Piratów z Karaibów"

Po trzech tygodniach z rzędu na pierwszym miejscu, obraz "Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka" spadł na drugą pozycję. Szczyt amerykańskiego box office zdobył natomiast debiutujący film sensacyjny "Miami Vice".

Oparty na popularnym serialu z lat 80. obraz w miniony weekend zarobił 25 milionów dolarów. W rolach.

Gwiazdy

Faceci w czerni[24][26]. W 1998 roku zespół wydał swój pierwszy album, zatytułowany Destiny’s Child, z którego pochodził pierwszy znany hit, “No, No, No“. Płyta uczyniła z Destiny’s Child grupę rozpoznawalną w całych Stanach Zjednoczonych oraz przyniosła trzy nagrody Soul Train Music Awards[24]Pantera u bokuSteve’a Martina, wcielając się w rolę Xanii[58][59]. Obraz miał premierę 10 lutego 2006 roku i zadebiutował na szczycie amerykańskiego box office’u, zarabiając w pierwszym tygodniu 21.7 milionów dolarów[18]. Na ścieżkę dźwiękową filmu wokalistka nagrała z udziałem Slim Thuga utwór “Check on.

Ciekawostki i informacje

Zaprezentowało pierwsze zdjęcia z polskimi aktorami w kostiumach. Zobaczcie, jak prezentuje się Jerzy Skolimowski jako Jan III Sobieski, Borys Szyc jako hetman wielki koronny Mikołaj Adam Sieniawski, Wojciech Mecwaldowski jako Jerzy Franciszek  Kulczycki, Marcin Walewski jako Jakub Sobieski także Daniel Olbrychski
Będzie sequel hiszpańskiego przeboju
Komediowy hit Hiszpanii w 2009 roku (ponad 7 milionów euro wpływów w tamtejszych kinach), "Fuga de Cerebros" doczeka się kontynuacji. W Madrycie.W ocenie wykonawcy, odstąpienie jest jednak nieważne. Wyjaśnień domagają się miejscowi radni Prawa oraz Sprawiedliwości.
Box Office USA: "Super 9" na szczycie, a "Druhny" biją "Supersamca"
J.J. Abrams raz ciągle pokazał, że potrafi zaczarować widownię..