O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Box office

Celuloid

Rządy Spartan czas zacząć

No i stało się. "300" już pierwszego dnia zarobiło prawie 30 milionów dolarów, a po wikendzie produkcja zgarnęła aż 70 milionów i oczywiście wylądowała na pierwszym miejscu amerykańskiego box office. Reżyser Zack Snyder ma powody do radości, bo już na starcie z nawiązka zwrócił się cały budżet filmu (65 milionów), a poza tym zyskuje powoli miano Midasa filmu, który każdy scenariusz zamienia w złoto. Krytycy są natomiast podzieleni. Recenzje pozytywne przeważają, ale jest to przewaga naprawdę niewielka.

Tomiga Blog

Trophy Hunterem“.

Statystyki
Jak sama nazwa wskazuje tutaj mogliście znaleźć szczegółowe statystyki. Dotyczyły one trybów gier: standardowy oraz dowolny, a także filmów, nagród (ich ilości, typu oraz w jakich kategoriach zdobył dany gracz). Odrębne statystyki dotyczyły Box Office w grze (ile najdłużej film przebywał na pierwszy miejscu, lub Top20, a także największa widownia która widziała nasz film w historii oraz w miesiącu premiery).

Twórcy
Tutaj gracz mógł poszukać czy dany aktor, reżyser bądź inny twórca jest dostępna w oficjalnym zestawie, jeżeli nie,.

codec pack

Przezytkiem i bardzo niebezspieczny poniewaz moze wpasc w niepowołane rece i.... kompromitacja gwarantowana.

najlepszym rozwiazaniem na ta niedogodnosc jest blog internetowy gdzie anonimowo i bez mozliwosci wykrycia mozemy opisywac co nas boli i z czego sie cieszymy. pomyslicie ze przeciez ktos to czyta, ale nikt nie wie ze to ja komentarze beda wylaczone, oniewaz chce zachowac prywatnosc i nie chce aby ktos komentowal moje zycie.

 

wuiec do dziela pierwszy  post napisany,.

Szczegóły wpisu

Tagi:
  • best player
  • box office
  • codec pack
  • film
Autor(ka):
superfutro001

Świat Harrego Pottera - bloog.pl

środa, 25 lipca 2007 11:37

W internecie wyliczane są zyski z filmu Harry Potter i Zakon Feniksa. Zgodnie z Box Office Mojo, Harry Potter i Zakon Feniksa zarobił 558.8 milion dolarów za ogólnoświatową sprzedaż biletów (207.5 milionów dolarów w kraju i 351.3 milionów za granicą) w ciągu dwunastu dni od premiery (10 lipca USA). W minionym tygodniu ZF zgromadził 67.5 milionów dolarów w USA (32.2 miliony dolarów w weekend) i 161 milionów dolarów w innych krajach..

Nowe Pogłoski

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.


Jedna odpowiedź.

Box office hit

Włatcy móch - Onet.pl Blog

Tysiąc osób do popełnienia tytułowego tysiąca złych uczynków. Zgodnie z zapowiedziami nowa produkcja ma być bardziej drapieżna, obrazoburcza i dosadna niż WM. Czy stanie się hitem - zobaczymy. Gwoli zachęty wspomnę, iż bohaterom "1000 złych uczynków" głosów użyczają m.in. Krzysztof Grębski (Maurael/Maurycy Rogowiecki), Maciej Tomaszewski (Lucyfer) i.Mondzioły" minęły nieco ponad dwa tygodnie, a już pełnometrażowa wersja naszego ulubionego serialu zebrała na seansach łącznie ponad 260 000 widzów i objęła prowadzenie w polskim box office'u! Ten fakt nie pozostawia złudzeń, iż mamy po raz pierwszy od dawien dawna gorącą premierę kinową, która jest animacją made in Poland. Ja osobiście z niecierpliwością.

Scena Prapremier InVitro

Ola Salwa: Najwięcej informacji o tym, co się dzieje w polskim i zagranicznym kinie. Daty premier, dane z box office. Czytając wiadomości, trzeba zachować czujność: część to komunikaty PR-owców, a nieporadność językowa większości dziennikarzy jest zdumiewająca.