O czym chcesz poczytać na blogach?

Bourne ultimatum

marabut blog

Silownia, jutro koncert Prince'a
Zwolnienie dmucha mi w kark. Ludzie masowo odchodza i ciagle poszukiwana jest osoba na moje stanowisko. Byc moze docelowo maja byc 3 osoby na moim stanowisku. A moze tylko 2. 1 przychodzi w pon. Chodze nonstop przygnebiona, nawet wczoraj na prapremierze 'Bourne Ultimatum' lzy mi stanely na chwile w oczach, mimo ze na ekranie byl zajebisty poscig samochodowy [takiego poscigu w filmie nie widzialam. Zajebisty film]. Odnosimy z Alicia wrazenie, ze Doda cos wie, ale nie puszcza pary.
Balam sie przez jakies 5 min. Potem zaczelam rozwazac mozliwosci w.

...::::Pirates of the Caribbean::::.... - Onet.pl Blog

Część Piratów z Karaibów oraz Sweeneya Todda. Oba przyniosły producentom i właścicielom kin ogromne zyski. A oto reszta finałowej dziesiątki:

2. Will Smith - I Am Legend
3. George Clooney - Michael Clayton i Ocean's Thirteen
4. Matt Damon - The Bourne Ultimatum i Ocean's Thirteen
5. Denzel Washington - The Great Debaters i American Gangster
6. Russell Crowe - American Gangster i 3:10 to Yuma
7. Tom Cruise - Lions for Lambs
8. Nicholas Cage - Ghost Rider i National Treasure: Book of Secrets
9. Will Ferrell -.

Ciekawe książki - Onet.pl Blog

Sigmy. Książka bardzo mi się spodobała. Jeżeli lubicie sensacje, nieoczekiwane zwroty akcjii, morderstwa dokonywane z zimną krwią ... musicie koniecznie przeczytać.

Robert Ludlum to pisarz legenda, na swoim koncie ma mnóstwo świetnych książek, jak np. Krucjata Bourne'a, Ultimatum Bourne'a, Klątwa Bourne'a, Klątwa Prometeusza, Spisek Akwitanii, oraz wiele innych. Większość jego powieści stała sie światowymi bestsellerami.

Ludlum ma ciekawy sposób pisania, co sprawia, że książka aż do ostatniej stronicy zapiera dech w piersiach, dopiero na.

O filmach, książkach, komiksach, fotografii

poniedziałek, 20 sierpnia 2007
Krótki maraton tajnych agentów

Wczoraj zrobiłem sobie krótki maraton tajnych agentów. Najpierw przypomnienie Krucjaty Bourne'a link . Film średni, fabuła trzyma się kupy na bardzo cienkich nitkach. Jest jednak kilka elementów, które mi się podobały. Pierwszym z nich jest pościg w Moskwie - dynamiczny, dobrze nakręcony, choć oczywiście mocno przerysowany (pancerna taksówka i kartonowa terenówka :-))..
Trzyma w napięciu prawie przez cały czas. Polecam go każdemu, kto woli dobre dialogi i gry słowne, niż dynamiczną akcję i skakanie po dachach budynków. Dobrze by było gdyby w jednym filmie znalazły się oba te elementy, ale przecież nie można mieć wszystkiego...
Mam nadzieję, że Ultimatum Bourne'a link , będzie lepsze od środkowej części cyklu. Wypada teraz tylko poczekać...
A... i jeszcze przypomnienie: W 1956 roku 20 sierpnia urodził się Waldemar Milewicz (zmarł w 2004 r.)

Łowca Androgynów - Onet.pl Blog

  

 

  

 

  

 

 

Wczoraj zwróciłem uwagę na jedną rzecz. Kiedy wprowadziłem się do Torunia i nikogo tu nie znałem, postanowiłem spędzić czas w kinie. Poszedłem do Orła na "Tożsamość Bourne'a" i "Zemste" Wajdy - jak widać wszystko czyjeś. W każdym razie - wczoraj byłem na nowym filmie Wajdy, a dziś chciałem wybrać się na "Ultimatum Bourne'a", co zapewne zronię jutro. W ten sposób powstanie klamra. A ja lubie klamry.

Napisałem nadzwyczaj złośliwą recenzję "Katynia" na Kulturalny Toruń. Ciekawe, czy Marek ją opublikuje. Ja narazie cytuję początkowy fragment.