O czym chcesz poczytać na blogach?

Bourjois

x|| T h e B e a u t y ||x - Onet.pl Blog
09 października 2009
Wydanie 7. | | T h e B e a u t y | |
9. Października | | Wydanie 7.
Co w numerze ?
  Legginsy obowiązkowe w jesiennej szafie!
  Błyszczyki Bourjois Eau de Gloss - nowość!
  Grypa czy przeziębienie - jak je rozróżniać

fashionfusion - Onet.pl Blog

KremNivea stał się kultowy z powodu „zwyczajności”i wielofunkcjonalności. To jeden z najstarszych kosmetyków, którego receptura nie zmieniła się ani trochę do dziś.  Powstał w Niemczech w 1911 roku. Używany prawie do wszystkiego i sprawdzający się prawie w każdej roli – np.: jako balsam do ust, krem przeciwzmarszczkowy, krem do ciała, krem do opalania, a niedługo po swoim powstaniu nawet jako pomada do włosów dla panów.

Prototyp współczesnego Różu Bourjois powstał bardzo dawno, w 1863 roku i był używany tylko w teatrach. Potem.

marobin.blog

Kupiłem bourjois 2003-04-01 16:44:05

Ciężki ten tydzień, ciężkie to czekanie na następnę spotkanie z Najpiękniejszą. Już nie mogę się doczekać, choć zostało tylko parę dni. Ale zawsze tak jest, że im bliżej do spotkania tym bardziej człowiek robi się niecierpliwy.
A w dodatku w pracy od tygodnia straszny młyn i urwanie głowy. I tylko myślenie o Ukochanej koiło moje skołowane nerwy.
Kupiłem dziś dla Najpiękniejszej podkład bourjois. W kompakcie - tak to się chyba nazywa - bardzo miły i ładny przedmiot. Miły na oko i w dotyku. Obracam to teraz w dłoni. Fajnie jest mieć coś co będzie do Niej należeć. mmmmm....

skomentuj (3)

Już dziś 2003-04-03 14:30:31

Tak się wspaniale złożyło, że już dziś będe u mojej Najpiękniejszej. Dzień się fatalnie zaczął szybkim wyjazdem do Łodzi. W ogóle nie miałem ochoty tam jechać, ale poniekąd musiałem. Ale.

fooczkopotamus blog

Dłuższą notkę. a może jednak? znów jeździłam na rowerze. duuużo. wpadłam do 7. nie było Gorth'a..był Klemens. hmm chyba polubię wspólne polemiki. jak sam stwierdził- mozna rozmawiać i 3 godziny nie wyciągając żadnych wniosków. teraz przez niego będę wciąż myśleć o piwnicy, mleku i ...dzyndzelku...ajt seksista!

jutro..a właściwie za 4 min 18. zaczynam już czuć podekscytowanie. mrrrr
a ja jeszcze nic nie wymyśliłam.
aaa! 3 minuty! no to wspaniale.

dobranoc. zmęczona...

skomentuj (2)wiesz..seks pachnie jak wanilia.. 2002-06-18 17:53:11


..a ja myślałam, że jak 'excentric'- bourjois...

18.06...na ten dzień czekaliśmy.oboje. słońce, błękitne niebo, my...kolejny raz wsłuchani w ciszę oddechów. i ulotne chwile uniesienia...
odchłań...
namiętności...
pochłania...
wszystko...

właśnie mija pół roku jak jesteśmy ze sobą. w ciągłych rozjazdach mijamy się o godzinę. pół namiętnego roku, chwil, których nie sposób zapomnieć. wspomnienia, od których poziom adrenaliny podnosi się diametralnie w górę. ten dzień należy do nas. tak samo jak te, które są przed nami.
mam chyba romantyczny nastrój.
w winampie tylko utwry, które mówią o miłości. pytanie tylko...dlaczego są.

apsara blog

skomentuj (6)

aktualnie brak dramatyzmu
chciałam się poskarżyć że kalendarzyk mi sie skończył w lipcu, nowy zaczyna we wrześniu, i mam miesiąc notowania wszystkiego na karteczkach co mnie doprowadza do rozstroju nerwowego - karteczki ciągle gdzieś kładę niewiadomogdzie, sporzadzam nowe z nowymi zadaniami obowiazkami pomysłami znajduję stare, przepisuję na nowe żeby skompilować brand new aktualna wersje, gubię...

za to tu zrobię listę wszystkich miłych rzeczy dla przyjemności

-budapeszt, korespondencja z
-diana vreeland, all about
-sesja z vogue'a, 1977 'ysl? why yes?' zdjęcia guy bourdin
-cień bourjois, odcień bleu myosotis, cokolwiek to oznacza ;)
-derek jarman
-oczywiście że nowa torebka, łowicka
-basedow chardonnay, aromat brzoskwini i moreli, tak wyczuwalny jak pamiętny aromat banana w innych chardonnay, ale przepyszne

2006-08-20 19:09:29 skomentuj (3)

ach ci emo chłopcy ;)
...chciałam tylko powiedzieć że wczoraj przydarzyła mi się romantyczna historia mojego zycia kiedy to kolega mi oświadczył że on mnie pamięta i obserwuje na imprezach od dobrych paru lat ale /do wczoraj/ bał się do mnie podejść bo jestem taaaaka podobna do jego byłej dziewczyny co jest dla niego niejaką traumą, i nawet kolegom.